Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2009


kamiltd

Rekomendowane odpowiedzi

No to moze napisać do SI żeby w FM2010 stworzyli serwer gry dla wszystkich druzyn, z czasem rzeczywistym, tnz. że data w grze byłaby taka sama jak w rzeczywistości i wtedy taka rozgrywka mogłaby sie rozgrywać na całym świecie. Co o tym sądziecie?? Przydałoby się coś w sieci, bo taka gra samemu z wirtualnymi przeciwnikami staje się w końcu nudna.

O FM Live słyszał?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Szukam osoby(osób) chętnych do gry w fm 2009 na patchu 9.3 , które mają ochote na częstą gre w godzinach od 20/21 do której jest ochota . Aktualnie gramy w 5 osob jednak niektóre osoby są bardzo nierzetelne i poszukujemy kogoś kto będzie grał a nie tylko miał ochote 2 razy w tygodniu. Gramy w lige angielska słabszymi klubami mamy połowke sezonu jesli jest ktoś chetny żeby zagrać to zapraszam. Moje gg 4231829

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Gra na patchu 9.3 i nowsze jak wyjda, liga hiszpania/anglia kluby tylko mocne.

 

Szukam maks 2 osob - konkretnych (posiadajacych duzo czasu po 16 i ochoty na gre) 

 

Neta mam 10mb i gra idzie bez hamachi wiec gra sie szybko i przyjemnie. 

 

Zapraszam do gry.

 

Prosze pisac gg 4112286

 

Hiszpania - Real Madryt / Anglia - Arsenal

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem. Zacząłem grać z kolegą przez sieć. Graliśmy pare godzin po czym postanowiliśmy skończ tego dnia i dokończyć kiedy indziej. Tu zaczynaja sie schody. Wszytsko łączy się pięknie ale gdy wychodzi w status gry żęby ponownie objąć swój klub na ekranie statusu gry nic się nie pojawia. Czytałem poradnik w którym było napisane żeby kliknąć na napis brak połączenia ale u niego na ekranie nic nie ma. U mnie jest liczba uczestnikow rozgrywki. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, a ja mam taki problem: mianowicie gdy próbuję połączyć się do serwera, który zakłada kumpel, wyświetla się informacja: "unable to connect to server". Mam neostradę. Próbowaliśmy przy wyłączonych firewallach, przy wyłączonym antywirusie, przez Hamachi i nic. Dodam, ze mój kumpel, który ma blueconnecta nie ma takiego problemu. Obaj mamy wersje bez patcha

Odnośnik do komentarza

A czy możecie się pingować poprzez hamachi ? Jeżeli nie, to mimo wyłączonego firewalla windowsoskiego dodaj jeszcze i fm'a i hamachi do wyjątków. Ten firewall mimo iż jest wyłączony może jeszcze blokować programy co jest zwyczajnie głupie, ale mój kolega też miał wyłączonego firewalla a mimo to nie mógł grać. Dodanie do wyjątków i wyłącznie go pomogło. Jeżeli to nie to, to nie mam już pomysłów.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam wielki problem i nie znajduje żadnego rozqwiązania, dlatego pisze do Was POMOCY! Otóż gramy z kolegą w fm po sieci na patchu 901 i wszystko było ok. Po zakończeniu ostatniej, swoją drogą zaciętej gry, postanowiliśmy zainstalować patch 903 i rozpocząć nową grę. Niestety!! Wszystko robimy po staremu, kolega wchodzi do gry widać go, ale nie ma możliwości wybrania drużyny. Dodam, że musiał przeinstalowac grę bo mu się wysypał system. CO Z TYM ZROBIĆ? Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu???

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Gra na patchu 9.3 liga anglia sredniaki

 

Szukam kilku osob - konkretnych (posiadajacych duzo czasu po 16 i ochoty na gre)

 

Neta mam 1mb i gra idzie bez hamachi wiec gra sie szybko i przyjemnie.

Ja nie moge hostowac !! Szukam hostera

 

Zapraszam do gry.

 

Prosze pisac gg 5713697

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ! jestem na forum nowy, ale w fm'a gram troche czasu i chciałbym spróbowac swoich sił z prawdziwymi graczami ;)) mam pytanie, bo nie wiem jak grac przez internet ;d mam niezmienne ip (chyba to wazne), moje pytanie brzmi, jak wejde do gry to co zrobic zeby grac przez internet ? moglibysce napisac do mnie na gg i opisac co i jak ? nr. gg to 8997483, a i gram na patchu 9.3.0

Odnośnik do komentarza

Witam

 

 

Jestem zdesperowanym graczem. Uwielbiam grac w FM2009 w sieci z kolegą (samemu gra zrobiła się strasznie nudna). Ostatnio jednak mam WIELKI problem po tym jak zrobiłem format. Mianowicie kiedy zakładam serwer i kolega się podpina to po kilku minutach komputer momentalnie mi się zawiesza i konieczny jest reboot. I tak za każdym razem. Nie wiem co jest grane. Przed formatem wszystko działało pięknie. Próbowałem rozwiązać problem w różny sposób

 

- reinstalacja gry,

 

- szukanie nowych sterowników,

 

- grzebanie przy firewallu,

 

- instalowanie różnych łatek do windowsa,

 

- odpalenie save'ów u kumpla i ponownie rozpoczęcie gry poprzez usunięcie poprzednich managerów (emerytura),

 

- szukanie rozwiązań w internecie,

 

- wypicie sporej ilości piwa na uspokojenie myśli i nie dopuszczenie do uszkodzenia sprzętu komputerowego.

 

 

Nic z moich czynności nie zadziałało (poza ostatnią). Naprawdę nie wiem co jest nie tak. Co może powodować, że komp mi się wiesza po tym jak kumpel (albo ja) dołącza się do gry

 

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Krzychu

 

P.S. Jak gram samemu to wszystko działa.

P.S2. Robię kolejny format, może pomoże.

P.S3. Format nie pomógł. To samo się dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...