Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2009


kamiltd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że może to nie odpowiednie miejsce ale potrzebuje pomocy. Mam ten sam patch co znajomy 9.0.2. Łączymy się przez hamachi ale przypołączeniu z serwerem w FM zawsze wyskaluje połączenie z serwerem niemozliwe nie wiem już czego probowac;| to moje gg 11216629

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, szukam dwóch, max. trzech ludzi do rozgrywki online

wersja 9.2.0

liga do dogadania w kazdym badz razie zadne egzotyczne

czas gry- wspólnie umowione 3-4dni w tygodniu po ok. 2godzinki (zreszta jak bedziecie chcieli wiecej to ja sie dostosuje :) )

 

jezeli chcesz pograc 15minut i stwierdzic ze jednak nie to nawet nie pisz!

jezeli nie masz zamiaru sie stawiac na wspólnie ustalone godziny nie pisz!

jezeli masz jakiekolwiek problemy z komputerem/internetem nie pisz!

jezeli nie masz oryginalnego fm NIE PISZ!

 

gg://7492024 (często niewidoczny)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

szukam kogos do gry w fm 2009 posiadajacego duzo wolnego czasu, nie interesuje mnie gra przez 2 tygodnie i dalej nic.

 

Ligi i kluby tylko mocne, gramy na najnowszym update FM 2009 Revolution Update v1.0 patch 9.2

 

Moge zakladac i nie potrzeba hamachi. GG 4112286

Odnośnik do komentarza
Mam taki pewien pomysł.

Jesli jednocześnie może grać kilku graczy, to moze by tak zrobić ligę, np. Ekstraklasę, gdzie kazdy gracz będzie kierował inną drużyną??

 

Można by robić częściej takie turnieje.

Pomyśl nad wszystkimi zaletami i wadami takiego rozwiązania i napisz, czy nadal będziesz uważał to za sensowną formę rozrywki.

Odnośnik do komentarza

To może być sensowne, jesli tak sie wogóle da. Wszyscy gracze ustaliliby daty w których będą mogli grać, np. ustalimy że wszyscy mogą w soboty i niedziele o 20. Wtedy wszyscy by się łączyli i grali przez np. 2 godziny, następnie gra byłaby zapisywana i rozłączana. Niewiej jednak czy jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
To może być sensowne, jesli tak sie wogóle da. Wszyscy gracze ustaliliby daty w których będą mogli grać, np. ustalimy że wszyscy mogą w soboty i niedziele o 20. Wtedy wszyscy by się łączyli i grali przez np. 2 godziny, następnie gra byłaby zapisywana i rozłączana. Niewiej jednak czy jest taka opcja?

Raczej nie chodziło mi o takie przemyślenia. Technicznie jest to możliwe, lecz życzę szczęścia w szukaniu szesnastu graczy, skoro:

a) każdy z nich ma mieć tyle samo wolnego czasu o tej samej porze w te same dni;

b) gracze rzadko wytrzymują takie rozgrywki dłużej niż 2-3 sesje;

c) hoster musiałby mieć świetny sprzęt i duży upload, żeby utrzymać piętnaście graczy;

d) każdy z graczy musiałby mieć porządny sprzęt, gdyż z tego, co mi wiadomo, jeden ze słabszym komputerem może znacznie spowolnić rozgrywkę innym graczom.

 

Oczywiście jest to wykonalne. Z drugiej strony, jestem ciekawe ile lig wieloosobowych przetrwało do tej pory. Dla komfortu ludzie grają w max 3-4 osoby, zwykle w dwójkę, a i tak często sesje gry są przekładane. Życie.

 

No chyba, że pasuje Ci gra z trzema żywymi przeciwnikami i dwunastoma asystentami prowadzącymi zespoły nieobecnych. Choć po przemyśleniu ten wariant wydaje mi się zbyt optymistyczny.

Odnośnik do komentarza

No to moze napisać do SI żeby w FM2010 stworzyli serwer gry dla wszystkich druzyn, z czasem rzeczywistym, tnz. że data w grze byłaby taka sama jak w rzeczywistości i wtedy taka rozgrywka mogłaby sie rozgrywać na całym świecie. Co o tym sądziecie?? Przydałoby się coś w sieci, bo taka gra samemu z wirtualnymi przeciwnikami staje się w końcu nudna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...