Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od położenia - ja mam swoją (Emirin) na granicy z Rhodokami, ale nie trwają tam jakieś zacięte walki, a sami Rhodokowie mają wielkie problemy gdzie indziej. Jednak ich wioski są regularnie łupione przez wszystkich naokoło i gdybym przysiągł królowi Rhodoków wierność, pewnie bym kipiał z wściekłości :D

A tak to mi jakiś bałwan w czasie wyprawy na Praven zahaczył o nią i się "zajęła" ogniem. Ale się zemściłem paląc mu wszystkie wioski i dodatkowo pokonując w bitwie, w której miał pecha dostać się do mojej niewoli :]

Odnośnik do komentarza

Ja używam tego mikro moda, o którym pisał me_who, może to czit, ale przepędzanie bydła jest idiotyczne ;)

Znalazłem go tutaj, korzystam jeszcze z kilku mikro modów tam zamieszczonych. Polecam zapoznanie się i według własnego uznania ewentualne wybranie kilku.

Trzy pierwsze mody w pierwszym poście dotyczą bydła, tutaj jest mikro mod, dzięki, któremu bydło jest posłuszne i podąża tuż za nami :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Grał ktoś w jakiś mod martinowski? Jeśli tak, to który i czy warto?

 

Hm, jedyny jaki znalazłem to A Song of Ice and Fire, który jest w fazie tworzenia ale prace nad nim posuwają się dość powoli, bo chyba niewiele osób przy nim ślęczy. Ten watek jest o postępach prac

 

OT: To prawda, że HBO ma kręcić serial na podstawie sagi?

Odnośnik do komentarza

Wykupiło prawa, to często jeszcze nic nie znaczy :) Ale cieszę się, że to HBO, jeśli zrobią coś w stylu Rzymu, to umrę z zachwytu :) Byle jeszcze z większą batalistyką :)

 

BTW: zacząłem grać równolegle w native i wojnę stuletnią. I tu i tam gra mi się świetnie, poza tym, że w nativ moja wypieszczona drużyna została rozbita właśnie przez stepowych bandytów :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...