Skocz do zawartości

Tryb HC (hardcore) i mHC (moderate-hardcore) w FM 2009, 2008, 2007


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w kwestii scoutingu WB - czy wysłanie na region WB jest zgodne z zasadami?

 

I dodatkowe pytanie - np. w 3 lidze szkockiej już mam zatrudnionych 4 trenerów "na wejściu" - mam ich wywalać, czy uznać, że jeśli klub sobie "pozwala" na nich, to mogę zostać przy tej liczbie, i co najwyżej ich "wymienić" (zatrudnić nowego, i wywalić starego), a wrazie ewentualnego awansu już dalej zgodnie z zasadami?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a co to jest scouting WB?

 

a propos drugiego pytania - ja bym ich zostawił, jednak po wywaleniu jednego z nich, jeśli byś kogoś szybko nie zakontraktował na jego miejsce to tym samym zmniejszyłbym sobie liczbę trenerów - ale to moje osobista modyfikacja mHC. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
10. Reprezentacja: Jako że moduł reprezentacji jest niedopracowany, wyszukując zawodników do niej można korzystać z ekranu wyszukiwania. Znalezionych w ten sposób zawodników NIE MOŻNA automatycznie uznawać za przescoutowanych i sprowadzać do klubu

Czy mogę zaglądać również do statystyk ligowych?

Odnośnik do komentarza
@Prof, Dix__

 

Szybkie pytanie, jeżeli jedyny scout nie znajdzie chętnych do gry w mojej drużynie, to mogę podpisać kontrakty z szarakami z mojej drużyny. Obecnie mam czterech zawodników w składzie.

Brachu, na pewno możesz, a nawet musisz.

Odnośnik do komentarza
@Prof, Dix__

 

Szybkie pytanie, jeżeli jedyny scout nie znajdzie chętnych do gry w mojej drużynie, to mogę podpisać kontrakty z szarakami z mojej drużyny. Obecnie mam czterech zawodników w składzie.

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zastanawiam się czy można przy tworzeniu gry wybrać (grywalne lub w tle) inne ligi niż ta w której chcemy grać. Jeżeli nie włączymy żadnej innej niż "nasza" to po paru sezonach drużyny z naszej ligi bedą rządzić w pucharach, a jeżeli włączymy tylko najmocniejsze to zachwiejemy "naturalna równowagę" jest jeszcze rozwiązanie żeby włączyć wszystkie z danego kontynentu no ale mało który komp to wytrzyma. Czy jest to jakoś ujęte w zasadach HC?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
[...]

9. Reprezentacja: Jako że moduł prowadzenia reprezentacji NADAL jest niedopracowany, wyszukując zawodników do niej można korzystać z ekranu wyszukiwania, a nawet i z (tfu! tfu!) zewnętrznego scoutera pokroju Genie scouta, oczywiście z ukrytymi kolumnami CA/PA. Znalezionych w ten sposób zawodników NIE MOŻNA automatycznie uznawać za przescoutowanych i sprowadzać do klubu.

[zasady szczegółowe]

 

- można założyć, że zawodnik, który zagrał za naszej kadencji co najmniej 3 kolejne mecze, jest nam znany na tyle, że staje się to równoznaczne z jego przescoutowaniem. Ale i tak znacznie szybciej będzie po prostu go przescoutować.

[...]

 

Tak ciężko przeczytać? :].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...