Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Po 15 kolejkach w 1. lidze mój zawodnik ma 6 asyst (najwięcej w lidze). Niby nic dziwnego, gdyby nie to, że jest on bramkarzem.

 

W tej wersji występuje bug czy jak to nazwać, że bramkarz często swymi dalekimi zagraniami posyła piłkę pod nogi napastnika. Gdyby napastnicy mieli zawsze 100% skuteczność, to GK byliby najlepszymi asystentami :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, ktos jeszcze spotkal sie z tego typu wynikami polskich klubow?;P

 

http://img384.imageshack.us/img384/7602/ue...mistrzw2vy2.png

 

Niestety Wisla przegrala 0:1 u siebie i 1:2 po dogrywce ;P wiec z LM odpadla :D ale powalczyc z Fiorentina jak rowny z rownym :D Oczywiscie to nie jest odosobniony przypadek, P. UEFA tez Wisla traktuje powaznie:

 

http://img384.imageshack.us/img384/7544/pucharuefaqp2.jpg

 

Jesli ktos mialby jeszcze watpliwosci, ja gram Arsenalem tak wiec nie prowadze Wisly, takze nie majstrowalem zupelnie nic przy bazie danych, a sklad Wisly przedstawia sie nastepujaco:

 

http://img395.imageshack.us/img395/4939/wisakrakwssabe7.jpg

Odnośnik do komentarza

idealny przypadek do tego tematu:

1) mecz w Pucharze UEFA z Schalke (prowadzę PSG, nie wiem czemu, tak mi wylosowało). pierwsze, wyrównane spotkanie wygrałem u siebie 1:0

2) trwa drugi mecz na Arena auf Schalke, Veltins Arena czy jaktam to zwał. Mulumbu strzela bramkę na 1:0, jestem już niemal pewny awansu, ale Kuranyi kilka minut później doprowadza do wyrównania.

3) 45 minuta spotkania - Mulumbu dostaje czerwoną kartkę (druga żółta, niepotrzebny faul na połowie Schalke), muszę całą drugą połowę grać w 10-tkę i liczyć na to, że nie wpakują mi 2 bramek.

4) uff. udało się. 9 stuprocentowych sytuacji dla Schalke (u mnie 0), Landreau dokonywał cudów, 2 poprzeczki i 1 słupek.

 

kto zostaje graczem spotkania? Mulumbu :D strzelił bramkę, sprokurował gol rywali, zakończył mecz w pierwszej połowie po otrzymaniu czerwa - nota 7.5, gracz meczu. FM interwencje Landreau wyceniła na 7.2

czerwo i gracz meczu, zdecydowanie pasuje do tego topicu. też mieliście podobne przygody?

Odnośnik do komentarza

 

Jak grałem wcześniej Wisłą to też widziałem, że Turiną interesowała się Barcelona, a moim Ilie Cebanu (kontrakt się kończy po 1 sezonie) interesowała sie Valencia co mnie bardzo zdziwiło, Pawełkiem zresztą też sie wielkie kluby interesowały, ale jak przyszło co do czego to nikt niechciał ich kupić ;)

 

A tu chyba raczej bug, bo innym wyświetla się chociaż cień a temu nic :/

http://img230.imageshack.us/img230/9731/39165210zp5.jpg

Tez tak mam w lidze włoskiej, pomimo tego że mam nawet facepacka wgranego.

 

Na dowód moich powyższych słow na temat Ilie Cebanu dodaje screena ;) fakt ze teraz prowadze Motor Lublin ale jak grałem Wisłą to podobnie było.

 

http://i33.tinypic.com/2qw0y1e.jpg

 

Dziwna sprawa ze bramkarz nie mieszczacy sie nawet na lawce Wisły wzbudza zainteresowanie Valenci i Interu ;)

Odnośnik do komentarza

Grając słoweńskim Celje, nagle w połowie sezonu zauważyłem, że moim rezerwowym, 34 letnim bośniackim bramkarzem interesują się RC Lens i Hamburger, opcja transferu. Coś tutaj jest chyba nie tak, skoro wcześniej sprzedałem dużo lepszego młodego Seligę za 500 tys € do LASK Linz (był to jedyny klub który się nim interesował, a oferta została zaakceptowana przez zarząd, bez mojej zgody). A pół miliona € dla klubu ze Słowenii to suma astronomiczna, więc jeśli szukali bramkarza, mogli go mieć wtedy i to też za niewielką kasę.

Odnośnik do komentarza

Gram Koroną Kielce już 3 sezon. Szczęśliwie awansowałem do Ekstraklasy, lecz gdy w lecie gdy zobaczyłem moje pierwsze mecze, załamałem się... Kolejno wyjazd z Wisłą, u siebie z Legią i wyjazd z Polonią. O dziwo zdobyłem w tych meczach 6pkt. dwa pierwsze wygrywając. Widocznie nie był to przypadek... bo ligę jakimś cudem wygrałem. Zajmując 1 miejsce należał mi sie awans do pierwszej rundy kwalifikacyjnej Europejskiego Pucharu Mistrzów, więc niecierpliwie czekałem na pierwszy mecz. Czekając i czekając bardzo sie zaskoczyłem kiedy w pierwszej rundzie zobaczyłem Wisłę Kraków (w moim 2 sezonie - pierwszym w Ekstraklasie - zajęłą coś około 7 miejsca). Wisła wygrywała ligę w sezonach 2008 i 2009 i grała w eliminacjach do LM, ja natomiast wygrałem w 2010, a w eliminacjach dalej gra Wisła... Nie mam screenów, chciałem tylko spytać czy ktoś z Was miał podobno sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Bramkarze w FM 2009 zdają się być nienaturalnie rozchwytywani.

Ja bym raczej zauważył, że Polscy bramkarze są tak rozchwytywani. Wynika to z tego, że chyba za mocno sobie researcherzy wzięli do serca słowa o "polskiej szkole bramkarskiej" i nasi ligowcy wydają się nie co za bardzo przypakowani, głównie w tych kluczowych dla bramkarzy atrybutach. W Holandii chyba tylko AZ, Ajax i Feyenoord mają lepszych bramkarzy od naszych Pawełków, Cabajów, Kotorów czy nawet Much, bądź Turiny... tak z ciekawości szukając bramkarza przeglądałem też składy reprezentacji i bramkarze większości krajów nie są lepsi od naszych ligowców...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...