Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Po zwycięstwie z Juventusem kliknąłem odruchowo "poproś asystenta" w oknie rozmowy motywacyjnej. Ten ku mojemu zdziwieniu powiedział drużynie "Słowa zachęty" O.o http://img2.vpx.pl/up/20090829/milan_asystent.jpg

 

Po kliknięciu by samemu przeprowadzić rozmowę motywacyjną nie ma tam takiej opcji, ostatecznie zdecydowałem się na "Dobra robota", w każdym bądź razie dość ciekawy błąd.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mam ciekawy sposób na zarobienie trochę kaski. Wygląda to tak:

Wybieramy piłkarza którym interesują się duże kluby (choć nie koniecznie ale taki łatwiej się sprzeda). Składamy ofertę kupna. Cały trick polega na tym aby odpowiednio ja sformułować. Załóżmy że zawodnik jest warty 10.000.000 euro. A więc proponujemy klubowi ok. 10 mil + 44mil za 10 występów w lidze. Najczęściej klub zgadza się na taką ofertę. Proponujemy kontrakt i kupujemy zawodnika. Po transferze jest on wart 54 mil euro. Korzystamy z opcji 'Proponuj klubom' i cenę ustawiamy na 11 mil (w zasadzie to bez znaczenia jaka ale im mniejsza tym więcej klubów złoży ofertę) i czekamy na oferty. W 99% pojawią nam sie oferty wypożyczeń mniej więcej takie: 1-2 mil za wypożyczenie, 100% pokrycia pensji oraz klauzula ze zawodnik może zostać kupiony w czasie wypożyczenia za... 50.000.000 euro. Oczywiście się zgadzamy. Przed samym końcem wypożyczenia klub złoży nam ofertę 50.000.000 za zawodnika, a my musimy się zgodzić. Zarobiliśmy na czysto 40 mil ponieważ zawodnik nie zagrał u nas ani jednego meczu wiec klauzula '44mil za 10 występów w lidze' znika. W najgorszym wypadku zawodnik nie zgodzi się na transfer do klubu który go wypożyczył. Wtedy sprzedamy go za 20-30 mil euro co i tak daje znaczny zysk. Ja w ten sposób zarobiłem w 1 sezon na transferach 400 mil.

 

Co do składania ofert:

Jeśli chcemy kupić zawodnika droższego możemy dodać klauzule 44 mil za 10 goli wtedy wartość zawodnika po transferze przekroczy 100 mil i zysk bedzie jeszcze wiekszy. Mi się osobiście nie udało sprzedać za taką kwote nikogo ponieważ zawodnicy odrzucali kontrakty proponowane przez kluby ich wypożyczające (oferty powyżej 100 mil już miałem) .

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

@tzomasz

 

Napisz to jeszcze prosze w każdym dziale... Bo widze że już 30 % działów zaliczyłeś ze swoim CTRL + V.

Fajnie że do nas dołączyłeś ale tutaj jest forum ludzi którzy w managiery grają pewnie od czasów jak chodziłeś w pieluchach, czyli lat 90' ubiegłego wieku i wierz mi że nie potrzebujemy oświecenia.

Powinienieś też zapoznać sięz regulamine bo wietrzę Twoją krótką karierę:)

Odnośnik do komentarza

Na Mistrzostwach Świata 2010 miał miejsce bardzo niecodzienny przypadek. Brazylijski związek piłkarski po tym, jak reprezentacja wyszła z grupy MŚ (na 1 miejscu. 1 zwycięstwo i 2 remisy) postanowił... wywalić obecnego selekcjonera - Dungę. Na jego miejsce przed meczem 1/8 z Francją przyszedł Luiz Felipe Scolari :D

 

http://i28.tinypic.com/24cuydv.jpg

 

Przy okazji jakieś dziwne tłumaczenie też jest zawarte :D

 

Edyta mówi, że Scolari wygrał z Brazylią Mistrzostwo Świata!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i się wkurzyłem.. Gram sobie na patchu 9.3.0., na uaktualnieniu Revolution Update 2.0 fix. Po zremisowanym meczu w regulaminowym czasie gry z Jagiellonią przyszedł czas na rzuty karne.. i tu jest problem. Wygrana w rzutach karnych nie oznacza awansu do 3 rundy Pucharu Polski. Dlaczego? Bo po załadowaniu wszystkich meczy wynik z jedenastek obrócił się w drugą stronę. Pomimo zapisu w raporcie spotkania o moim zwycięstwu to Jagiellonia przechodzi dalej.

O co tu chodzi?

 

link:

 

http://img134.imageshack.us/i/beztytuuwj.png/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiedzialem gdzie napisać bo mam taki problem: Gram w LM w fazie grupowej do ktorej zglosilem swoich wyszstkich zawodnikow. Zagralem 2 mecze, pierwszy z Celticiem 3-1 i drugi z Werderem 2-0 a teraz przed meczem z Arsenalem przy czterech moich podstawowych zawodnikach pisze ze nie moga zagrać w tym meczu bo są nieuprawnieni do gry...ktoś mial taką sytuacje??o co chodzi??Prosze o szybką odpowiedź. Z gory dzięki. Za kartki nie pauzują napewno.

Odnośnik do komentarza

nie są przypadkiem wypożyczeni z Arsenalu, i mają w kontrakcie zapisane niemożność gry przeic zespołowi macierzystemu?

 

Nie byli wypozyczeni z Arsenalu i nie mogli juz zagrać do konca fazy grupowej LM w efekcie czego zajalem 3 miejsce...teraz jak zglaszalem zawodnikow do Pucharu UEFA to oni mieli puste rubryki tak jakby wczesniej nie byli wogole zgloszeni...no to ich zglosilem ogralem w 2 meczu Napoli i w nastepnej rundzie z CSKA nie mogą grać znowu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...