Skocz do zawartości

(CM 0102)Champman September Update Multi Patch


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki błąd? Nie można wybrać ligi skąd (zaznaczam, że liga belgijska u mnie też nie działała, ponieważ na jej strukturze działa liga polska i to właśnie ją nalezy wybrać)? Akurat nie alej jak wczoraj testowałem ten dodatek i nie było żadnych problemów.

 

pierwsze słysze, liga belgijska to blegijska a polska to polska. zmiana struktur nie sprawia ze ktoras znika.

1.czysta gra.

2.oryginalna latka 3.968

3.zawartosc folderu "data" zawartosc a nie tylko sam folder!!! do "srodka " data w twojej grze- napisujac wszystkie!!! pliki

3.podmienic plik exe w folderze z gra

4. wywalic z pulpitu stary skrot do gry, zrobic sobie nowy

5. ustawic na nim tryb zgodnosci

6. już

 

na 100 osob zawsze ok 10- 20 ma problem ale po jakims czasie kazdy lapie o co chodzi spokojnie:}

 

zrobiłem wszystko od początku tak jak napisałes...i dalej nie dziala...wydaje mi sie ze cos zzle z tym trybem zgodnosci zrobilem?? co mam zmienic i na jaki ustawic??

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

September Multi Patch to Jak dla mnie najlepszy update na obecną chwilę :) Gram wisłą i realem madryt. Mam załadowane 5 lig (polska, angielska, hiszpanska, włoska, francuska).

 

Mam 2 pytanka:

 

1) Czy trzeba wlączać Cm patchera 3.10 czy od razu można grać? od którego roku najlepiej zacząć grę? jak zacząłem od 2008 to Polska była już po elimiacjach world cup 2010.

 

2) Nie mogę uruchomić ligi niemieckiej (cup german error etc.-podczas ładowania), czy wy też macie ten błąd?? wybieram tylko niemiecką i to samo

Odnośnik do komentarza

September Multi Patch - niemiecka u mnie dziala

na Retro 2 cos z nia bylo nie tak ale tutaj powinno byc ok

niemusisz wlaczac patchera, sluzy tylko do zmiany ustawien na takei jak lubisz , jak ci pasuja takie jak sa to mozesz nic nie zmieniac

 

ps. pd dpwplnego roku zaczynasz ale polecma 2008, wtedy nic sie nie skopie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...