Skocz do zawartości

(CM 0102)Champman September Update Multi Patch


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Tapanified September Update with full Zozoa's Addons active

 

Multi league patch makes the Romanian,Czech, Ukraine, Switzerland, Chinese and Austria leagues playable in the game.

Also Polish and Greek( both has 3 playable leagues) leagues are now in new format due to some problems in "original" Champman's patch and update:

 

Swap information:

Poland - Belgium

Greece - Denmark

Switzerland - Wales

Ukraine - Finland

Austria- Northen Ireland

Romania- Eire

Czech Rep. - Croatia

China - South Korea

 

Other changes:

- manualy added about 300 keen Montenegro players( due to some problems with zozoa's addon)

- Andorra and Liechtenstein removed ( but not deleted!!) from Europe. Serbia play in national qualfications now

- some little changes I don't remember :}

- Mongolia back in Asia - Timor removed

- Added leagues competition history in Poland, Ukraine, Greece and Romania. In other new leagues history need to upadating( use history project editor If you want)

-leagues structures i nnew leagues are the same like in swapped leagues( Ukriania plays in Spring-start format etc)

-still we have some problems with Olympic Games and World Cup History - mayby it's some kind of errors in original September Patch.Anyway, I sorted it best I could - so France is latest WC winner and next World Cup doesn't stop

- corrected some little things in euro cfg.

- no errors- tested 3 season and looks to be ok but sorry if something gone wrong

- changed all leagues names added : Ligue 1, Ekstraklasa, Gambrinus liga etc

- some( max 6 or 7) countries names are in polish , sorry for this, I have no time to change it again, you can use Name's Editor to bring back english names or names in any language you want)

 

 

I hope that someone could edit corect league formats, history etc. and posted in here. That's is mayby not best patch ever but best I can do myself at the moment.

 

FEEL FREE TO CHANGE EVERETHING IN PATCH AS YOU WANT BUT DON'T REMEMBER THAT'S CHAMPMAN TEAM KEEP GAME ALIVE, I'm only poor user who made soem changes:}

 

Enjoy!

 

 

When link/links will be dead I'll reupload it again.

 

 

 

 

 

 

Link Multi Patch:

 

http://files.filefront.com/september.....;/fileinfo.html

 

 

 

Names Editor:

 

http://www.champman0102.co.uk/forum/...read.php?t=506

Odnośnik do komentarza
a po polskiemu to co to znaczy? :)

Proszę bardzo (za pozwolenie Deana):

 

Multi league patch sprawia, że ligi: rumuńska, czeska, ukraińska, szwajcarska, chińska oraz austriacka są grywalne. Ligi: grecka i polska (obie zawierające grywalną strukturę na 3 poziomach rozgrywek) są w nowym formacie z uwagi na problemy pojawiające się w oryginalnym patchu i updacie od Tapaniego.

 

Informacje o zamianach:

Polska-Belgia

Grecja-Dania

Szwajcaria-Walia

Ukraina-Finlandia

Austria-Irlandia Płn.

Rumunia-Irlandia

Czechy-Chorwacja

Chiny-Korea Płd.

 

Inne zmiany:

- ręcznie dodanych ponad 300 istotnych graczy z Czarnogóry (z uwagi na problemy z edytorem zozoa)

- Andorra i Lichtenstein nieaktywne (lecz nie usunięte) w Europie; Serbia gra w rozgrywkach międzynarodowych

- niewielkie zmiany, których nie pamiętam

- Mongolia z powrotem w Azji (Timor usunięty)

- dodana historia rozgrywek w Polsce, na Ukrainie, w Grecji i Rumunii; w innych ligach historia rozgrywek wymaga uzupełnienia (użyjcie history project editor, jeśli chcecie dokonać zmian)

- struktura lig dodanych jest identyczna z tymi, które obowiązywały w pierwowzorach (liga ukraińska startuje wiosną)

- wciąż występują błędy w rozgrywkach turnieju olimpijskiego oraz mistrzostw świata - być może to błędy rodem z oryginalnego September Patcha - Francja jest ostatnim triumfatorem MŚ, a następne MŚ nie zatrzymują się <?>

- skorygowane drobne rzeczy w euro.cfg

- gra bez błędów - testowana przez 3 sezony i wszystko wygląda OK; przepraszam, jeśli jest inaczej;

- zmienione wszystkie nazwy lig - Ligue 1, Ekstraklasa, Gambrinus Liga...

- część (6-7) nazw krajów jest w języku polskim - przepraszam, nie miałem czasu tego zmienić, jeśli macie ochotę, możecie użyć Name's Editora, by zmienić te nazwy (na angielski bądź jakikolwiek inny język)

 

Mam nadzieję, że ktoś poprawi format lig oraz ich historię i wrzuci tutaj. To być może nie jest najlepszy patch w historii, ale zrobiłem, co w mojej mocy.

 

Nie bójcie się zmieniać czegokolwiek w patchu, ale nie zapominajcie <?>, że Champman team wciąż działa, a ja jestem jedynie prostym użytkownikiem, który dokonał kilku zmian.

 

Miłej zabawy.

 

Kiedy dotychczasowe linki wygasną, uploaduję je ponownie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
a po polskiemu to co to znaczy? :)

Proszę bardzo (za pozwolenie Deana):

 

Multi league patch sprawia, że ligi: rumuńska, czeska, ukraińska, szwajcarska, chińska oraz austriacka są grywalne. Ligi: grecka i polska (obie zawierające grywalną strukturę na 3 poziomach rozgrywek) są w nowym formacie z uwagi na problemy pojawiające się w oryginalnym patchu i updacie od Tapaniego.

 

Informacje o zamianach:

Polska-Belgia

Grecja-Dania

Szwajcaria-Walia

Ukraina-Finlandia

Austria-Irlandia Płn.

Rumunia-Irlandia

Czechy-Chorwacja

Chiny-Korea Płd.

 

Inne zmiany:

- ręcznie dodanych ponad 300 istotnych graczy z Czarnogóry (z uwagi na problemy z edytorem zozoa)

- Andorra i Lichtenstein nieaktywne (lecz nie usunięte) w Europie; Serbia gra w rozgrywkach międzynarodowych

- niewielkie zmiany, których nie pamiętam

- Mongolia z powrotem w Azji (Timor usunięty)

- dodana historia rozgrywek w Polsce, na Ukrainie, w Grecji i Rumunii; w innych ligach historia rozgrywek wymaga uzupełnienia (użyjcie history project editor, jeśli chcecie dokonać zmian)

- struktura lig dodanych jest identyczna z tymi, które obowiązywały w pierwowzorach (liga ukraińska startuje wiosną)

- wciąż występują błędy w rozgrywkach turnieju olimpijskiego oraz mistrzostw świata - być może to błędy rodem z oryginalnego September Patcha - Francja jest ostatnim triumfatorem MŚ, a następne MŚ nie zatrzymują się <?>

- skorygowane drobne rzeczy w euro.cfg

- gra bez błędów - testowana przez 3 sezony i wszystko wygląda OK; przepraszam, jeśli jest inaczej;

- zmienione wszystkie nazwy lig - Ligue 1, Ekstraklasa, Gambrinus Liga...

- część (6-7) nazw krajów jest w języku polskim - przepraszam, nie miałem czasu tego zmienić, jeśli macie ochotę, możecie użyć Name's Editora, by zmienić te nazwy (na angielski bądź jakikolwiek inny język)

 

Mam nadzieję, że ktoś poprawi format lig oraz ich historię i wrzuci tutaj. To być może nie jest najlepszy patch w historii, ale zrobiłem, co w mojej mocy.

 

Nie bójcie się zmieniać czegokolwiek w patchu, ale nie zapominajcie <?>, że Champman team wciąż działa, a ja jestem jedynie prostym użytkownikiem, który dokonał kilku zmian.

 

Miłej zabawy.

 

Kiedy dotychczasowe linki wygasną, uploaduję je ponownie.

 

 

można wiedziec na kiedy datowany jest ten updejt i czy wszystkie składy są aktualne??

Odnośnik do komentarza
Jaki błąd? Nie można wybrać ligi skąd (zaznaczam, że liga belgijska u mnie też nie działała, ponieważ na jej strukturze działa liga polska i to właśnie ją nalezy wybrać)? Akurat nie alej jak wczoraj testowałem ten dodatek i nie było żadnych problemów.

no jak skąd...daje new game i pozniej mam do wyboru ligi...pisze mi jakies amber amber amber amber i pod spodem kilkanscie lig ale nie ma ani polskiej ani belgijskiej wiec o co chodzi?? a jak probuje np angielska załadowac to wyskakuje błąd i koniec wywala do windowsa

Odnośnik do komentarza
Jaki błąd? Nie można wybrać ligi skąd (zaznaczam, że liga belgijska u mnie też nie działała, ponieważ na jej strukturze działa liga polska i to właśnie ją nalezy wybrać)? Akurat nie alej jak wczoraj testowałem ten dodatek i nie było żadnych problemów.

 

pierwsze słysze, liga belgijska to blegijska a polska to polska. zmiana struktur nie sprawia ze ktoras znika.

1.czysta gra.

2.oryginalna latka 3.968

3.zawartosc folderu "data" zawartosc a nie tylko sam folder!!! do "srodka " data w twojej grze- napisujac wszystkie!!! pliki

3.podmienic plik exe w folderze z gra

4. wywalic z pulpitu stary skrot do gry, zrobic sobie nowy

5. ustawic na nim tryb zgodnosci

6. już

 

na 100 osob zawsze ok 10- 20 ma problem ale po jakims czasie kazdy lapie o co chodzi spokojnie:}

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...