Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o konkurencję. Niewiadomo czy Zieliński będzie na tyle przydatny jak np. zawodnicy z którymi powalczy o skład, a to dopiero pewnie wyjdzie w praniu. Zresztą Klopp nie wydawałby na młodego chłopaka 15 baniek po to, żeby dopiero się przekonać co potrafi... Sam już się gubie...

Odnośnik do komentarza

Kolejne wzmocnienie The Reds ma być w postaci bramkarza Lorisa Karius. Ma kosztować 10 mln € według "Kickera".

przeoczyłem, a to bardzo dobry gracz, mimo, że w kadrze jest numerem 5/6. No i ta śmiesznie niska cena. Dobra inwestycja.

Jeszcze niech LFC kupi lewego obrońce (bo Moreno w defensywie to jest dramat) i może ten klub walczyć o ligę mistrzów w przyszłym sezonie.

BTW - co z Sakho, LFc rozwiązał kontrakt z doperem, czy liczą na jego powrót?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed chwilą wyczytałem plotę o Balo, podobno po sezonie ma pójśc do Espanyolu, czy tam się odbuduję? Co by nie mówić, facet jakby miał lepiej poukałdane pod kopułą zrobiłby wielką karierę, bo talentu odmowić mu nie można.
@FYM dwóch panów na M to najsłabsze ogniwa obecnie, Mignolet, może źle nie bronił, ale to taki odpowiednika Pawełka, świetne interwencje przeplata takimi babolami, że głowa boli.
@Makk - jest jeszcze ten młody Walijczyk, co świetnie grał w Aberdeen na wypożyczeniu, z niego też może być niezły zmiennik.

Odnośnik do komentarza

 

po wczorajszym występie w C+ było widać, że nabrał trochę masy, mimo wszystko mam wątpliwości czy taki piłkarz w głębi poradzi sobie na wyspach.

Taki Rosicky spokojnie poradzil sobie w Arsenalu to i Zielinski da rade.

 

Co masz na myśli przez "spokojnie"? Te 20 asyst Rosickego przez 9 lat gry w Arsenalu? Przecież on zawsze był tam rozpatrywany jako wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy ktoś już to pisał, ale słyszałem z pewnego źródła (od pasjonata piłki nożnej w wieku mojego ojca), że Klopp zrobi zaciąg z Borussii i chciałby Reusa, jak się zapatrujecie na to że Rolls-Reus miałby grać dla The Reds?

Bardziej w orbicie jest Gece.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...