Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

 

No to mało wiesz o kibicach LFC.

 

"E's a werld class manager, lad. Der missin' link to us winnin der league, lad"

 

Aha, a to oznacza, że w tym roku wygrają tak :D ? Czy nierealne jest uwazanie, że światowej klasy menadżer może być brakującym elementem? Kasa nie jest mała, więc bez przesady ;)

 

To akurat mój cytat :D

 

Wejdź se na RAWK i wyłapuj perełki. Mnie się nie chce. Znam sposób myślenia tych paradnych ludzi i morderców.

 

fcfffa337dea4c93b9a709c51b60cae2.jpg

 

Pewnie, że mają prawo do bycia podnieconym, ale ta sraczka jest zabawna. Niczego się nie nauczyli od ostatniego razu.

 

Ja np. gdyby Everton objął Alex Ferguson w swoim "prajmie", zacząłbym się zastanawiać co pójdzie nie tak, bo to przecież Everton. Dziwne, że kibice klubu, który jest pośmiewiskiem ligi od 25 lat nie mają za grosz pokory i skromności :)

Odnośnik do komentarza

LOL

 

Czepiasz się lad tak bardzo, że aż śmiesznie :D

Nie zaglądam na podaną przez Ciebie społeczność, rozglądam się po polskich stronach i kilku społecznościach anglosaskich z FB i w ogóle nie widzę takich wypowiedzi. Pełno jest rymowanek z Kloppem, powstawania z kolan, ynw i ogólnej euforii. Nikt nie pisał tam o mistrzostwie w m sezonie, ze dwa trzy razy widziałem marzenia o przyszłym. To nienormalne? Przyszedł do nas gość z najgorętszym imho niezajętym nazwiskiem trenerskim na świecie. Nie chcę tu mówić o jego umiejętnościach, mówię o jego medialności i oczekiwaniach. Gość, którego łączono z Bayernem, Chelsea a nawet reprezentacją Holandii. To nie jest powód do euforii? Dwa lata temu wzgardziła nami żona Sancheza, wczoraj więc naprawdę wstaliśmy z kolan. Poza tym, Klopp kojarzy się zazwyczaj z grą miłą dla oka, a jednym z największych grzechów Brendana jest jego siermiężność. I nie widać powodów do euforii? Piszesz, że ty w nią nie wpadałbyś, gdyby do EFC przyszedł SAF. Trochę się dziwię, ale z drugiej strony to porównanie zupełnie nieadekwatne. Może i Pool jest dziś Tottenhamem, ale Everton nie jest nawet Kogutem. Porównujesz sytuację klubu, który przez ostatnie 25 lat czterokrotnie był wicemistrzem, a dziewięciokrotnie w top3, który trzykrotnie zdobył puchar Anglii, dwukrotnie był w finale CL i raz ją wygrał z klubem, który... no, nieważne, w każdym razie życzę z całego serca (szczerze), by Everton zbliżył się do statusu "pośmiewiska Anglii" w takim razie. Co do tego pośmiewiska, to oczywiście wygodnie zapomniałeś, jakie są fundamenty tej szydery. Liverpool (miasto) generalnie nie jest lubiany w Anglii, mówią tam jakąś prostacką wersją angielskiego, ni to Szkoci ni Anglicy (a w przeciwieństwie do Szkotów nie mają za sobą romancznej historii, która osładzałaby ten obraz). I ci świadomie podkreślający swą odrębność nuworysze od połowy lat 60-tych do początku 90-tych TOTALNIE NIEMAL zdominowali ligę zdobywając tytuły średnio co dwa lata. Ćwierć wieku dominacji jakichś ćwoków z północy, koniec tych czasów musiał być powitany w Manchesterze i na południu z odczuciem pełnej niedowierzania ulgi. Tam się wychowało całe pokolenie prześladowane upiorami Shanklego.

Śmiejesz się, że najpierw Brendana się wielbi, a potem hejtuje? Ty? Ten sam lad, który kiedyś zawsze nazwisko Martinez poprzedzał słowem Wielki, by w następnym sezonie marzyć o jego usunięciu?

I w sumie smutnym jest, że najbardziej rozdrażniony czerwoną radością jest kibic Evertonu. I smutnym i też trochę śmiesznym.

 

BTW: to oczywiste, że Klopp może się nie sprawdzić. Bardzo bym się zdziwił, gdyby zdobył tytuł w ciągu 3 następnych lat. Kto wie, może w ogóle to będzie klappa. No i co, mam w związku z tym powstrzymać euforię?

 

LOL

Odnośnik do komentarza

Roberto mnie strasznie zawiódł rok temu i często mi się gotował łeb, ale generalnie byłem głosem rozsądku. Mam na to dowody :profesor:

 

Uwierz mi, że gdyby Everton wydawał miliardy funtów i nawet zbliżył się do mistrzostwa raz na 10 lat (w sumie wychodzi nawet rzadziej, ale doliczmy te wicemistrzostwa Beniteza), to chowałbym głowę w piach i wzywał do bojkotu. Pośmiewiskiem jest to, że klub o takim statusie w przeszłości nie potrafi zdobyć mistrzostwa od 25 lat. Jest gdzieś jeszcze taki przypadek?

 

Ja nie jestem rozdrażniony. Po prostu się śmieję, że kibice LFC tyle razy zostali już pomiatani przez los, że naprawdę wypadałoby być nieco powściągliwym, a nie tak zaślepionym. Bo później wychodzi się na takich durni, jak wasi bracia po szalu z Redmen TV (przykład: https://www.youtube.com/watch?v=_gbCobxN5lQ).

Odnośnik do komentarza

 

Uwierz mi, że gdyby Everton wydawał miliardy funtów i nawet zbliżył się do mistrzostwa raz na 10 lat (w sumie wychodzi nawet rzadziej, ale doliczmy te wicemistrzostwa Beniteza), to chowałbym głowę w piach i wzywał do bojkotu.

Bojkotu? Bo nie zdobywają mistrzostwa? :lol: Mówi to ten sam lad, który się śmieje z kibiców Lecha?

 

 

Pośmiewiskiem jest to, że klub o takim statusie w przeszłości nie potrafi zdobyć mistrzostwa od 25 lat. Jest gdzieś jeszcze taki przypadek?

Górnik Zabrze. Szach mat ;)

 

Ja nie jestem rozdrażniony. Po prostu się śmieję, że kibice LFC tyle razy zostali już pomiatani przez los, że naprawdę wypadałoby być nieco powściągliwym, a nie tak zaślepionym. Bo później wychodzi się na takich durni, jak wasi bracia po szalu z Redmen TV (przykład: https://www.youtube.com/watch?v=_gbCobxN5lQ).

Powściągliwy? Jeszcze raz: "żona Sancheza". A teraz Klopp.

Powściągliwy :lol: Cieszę się jak dziki :D

Odnośnik do komentarza

Ja życzę Liverpoolowi przede wszystkim ogarnięcia się na rynku transferowym - przepuścić tyle kasy na przeciętniaków i szrot, to rekord świata. Mi od kilku lat ten klub kojarzy się z najgorszym wspólczynnikiem cena/jakość. Firmino za 21 mln funtów?

 

Jako kibic WHU gardzę ;) komercyjnymi kapelami, ale będę kibicował Liverpoolowi ze wzgledu na Kloppa, tak jak niedawno kibicowałem im ze względu na Suareza. :)

Odnośnik do komentarza

Lad, strasznie pierdolisz :P

 

Jakby do LFC czy jakiegokolwiek klubu z bardzo szerokiej czołówki przyszedł Messi czy Cristiano, to też kibice mieliby się załamywać w stylu: "Eee przyszedł Messi, ale co nam po nim skoro Real/City mają i tak mocniejszą ekipę i nie wygramy ligi w pierwszym sezonie" czy może stwierdzić, że po latach chujowych transferów w końcu zrobiono krok w dobrym(prawdopodobnie, bo tak jak nie ma pewności, że w innej lidze z innym zespołem Klopp sobie poradzi, tak nie byłoby gwarancji że Messi też będzie błyszczał w PS bez wsparcia światowej klasy drużyny, niemniej dotychczasowe osiągnięcia pokazują, że jest to jak najbardziej możliwe) kierunku..

I jakby nie patrzeć, była już niejedna sytuacja, że dobry trener potrawił ze średniej ekipy zrobić drużynę walczącą jak równy z równym z czołówką.

 

Jakby do Evertonu przyszedł Klopp to pewnie byś teraz pisał wiersze na jego cześć trzynastozgłoskowcem, ale że to klub, którego nie lubisz to szukasz problemów na siłę ;)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem przeglądać RAWK i poza wszechobecną euforią posty typu mistrzostwo jest nasze już za pół roku nie rzuciły mi się w oczy. Na pewno jakieś tam są, sam temat z euforycznymi gifami ma już ponad 300 stron ( :lol: ) więc nie spojrzałem we wszystko, ale... one absolutnie giną w masie innych. No i jeszcze jedno: Klopp ma przy okazji gigantyczną charyzmę, każda jego wypowiedź od niej kipi, co dziwnego w tym, że stęsknieni za sukcesami fani odpowiadają na nią entuzjazmem? Lad sądził, że LFC stać co najwyżej na McAllistera, to katalizuje jego gorycz ;)

Odnośnik do komentarza

 

Tylko niech mi ktoś jeszcze wyjaśni, bo dalej nie jestem pewien, to jest fejk czy nie https://www.facebook.com/video.php?v=1021755454542938

 

Fejk, Klopp nie ma diastemy (szpary między jedynkami)

Ale koleś doskonały.

dokładnie, aczkolwiek Klopp to faktycznie wariat :)

 

https://m.youtube.com/watch?v=xDZD8eM5Hgk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...