Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie spróbuj utworzyć taki katalog w katalogu usera (da się ustawić w demo?): graphics/kits/default (nie musi być akurat taki, ale będzie zachowana logika), daj do niego utworzony np w gimpie przezroczysty plik png z przeplotem i nazwij go effect.png, po czym w tym samym katalogu utwórz config.xml o treści:

<record>
 <!-- resource manager options -->

 <!-- dont preload anything in this folder -->
 <boolean id="preload" value="false"/>

 <!-- turn off auto mapping -->
 <boolean id="amap" value="false"/>

 <!-- logo mappings -->
 <!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
	  in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
	  place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
	  files from the correct places
 -->
 <list id="maps">
 <record from="effect" to="graphics/pictures/kits/default/effect"/>
 </list>
</record>

Odnośnik do komentarza
W takim razie spróbuj utworzyć taki katalog w katalogu usera (da się ustawić w demo?): graphics/kits/default (nie musi być akurat taki, ale będzie zachowana logika), daj do niego utworzony np w gimpie przezroczysty plik png z przeplotem i nazwij go effect.png, po czym w tym samym katalogu utwórz config.xml o treści (...)

 

Dzięki za podpowiedź.

 

Dlaczego png musi być z przeplotem? :o Do tej pory wszystkie moje koszulki i loga zapisywałem bez przeplotu i hulało w 2008 aż miło!

Odnośnik do komentarza
Wychodzi na to, że jest kaszana z powrotem do 2D - na ekranie informacji o klubie jest to do zrobienia, ale na ekranie meczowym już niekoniecznie :| . Kolejny powód, by pozostać przy FM 2008.

 

możesz sprecyzować? do tej pory nikt nie narzekał, że coś się dzieje przy przełączaniu 2D <=> 3D, mi również działa

Odnośnik do komentarza
właśnie.. już działają ;P zapomniałem o cache. Pozdrawiam

 

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyc o co chodzi z tym cache - gdzie to "odznaczyc" bo dodatki tzn herby, loga i koszulki mi nie działają... Będę wdzięczny za pomoc.

 

W opcjach w zakładce "dźwięk i obraz" odznacz opcję "używaj buforowania skórki", która znajduje się na samej górze

Odnośnik do komentarza
właśnie.. już działają ;P zapomniałem o cache. Pozdrawiam

 

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyc o co chodzi z tym cache - gdzie to "odznaczyc" bo dodatki tzn herby, loga i koszulki mi nie działają... Będę wdzięczny za pomoc.

 

W opcjach w zakładce "dźwięk i obraz" odznacz opcję "używaj buforowania skórki", która znajduje się na samej górze

Działa!!!!!:))) Dzięki serdeczne:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...