Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

Może zapomniałeś napisać, ale brakuje mi tu po prostu pliku config - bez niego nie obejrzysz twarzy. A ścieżka jest OK

 

 

a jak ten plik config utworzyc??

 

dlacezgo nie mozna prowadzic reprezentacji niemiec??

przejrzyj dokładniej wpisy na forum - masz tam zarówno opis tego, jak sporządzić plik config, jak i kwestię reprezentacji Niemiec (sprawa fake'a). A co do pliku config, to szczegółowy opis jest bardzo skomplikowany, ja polecam prostszą metodę: skopiuj sobie ten plik z dowolnego, prawidłowego facepacka, wklej do swego i otworzywszy za pomocą notatnika edytuj, to znaczy wstaw w poszczególne wiersze dane dot. piłkarzy ze zdjęć i tak zmieniony zapisz.

Odnośnik do komentarza
ściągnijcie proszę i wrzućcie tą paczkę: http://rapidshare.com/files/164335177/LOGO...OJE_Default.rar - u mnie nie działa TYLKO i WYŁĄCZNIE Śląsk Wrocław (ani logo tło ani sam herb ani ikonka); wygląda to na kolejny bug w grze(?) [tak jak z koszulkami że niektóre działają a niektóre nie] bo w xmlu wszystko jest poprawne (ID się zgadza)

@M4ciek - również zauważył ten problem, pisałem już nawet o tym tutaj, tyle że u mnie nie wyświetlają się jedynie herby Śląska w rozmiarze normalnym i wielkim (tła i miniaturki "chodzą" ok).

 

pozdrawiam,

progresywny

Odnośnik do komentarza

Ok widzę, że dużo osób ma ten sam problem. I odpowiedź była na niego udzielana wiele razy jednak...

 

Wkleiłem przykładowy Facepack GKS Bełchatów z cmrev.com, zadziałał mi on dopiero gdy zmieniłem skina na FM 2008, nie chce w ogóle chodzić na skórce FM 2009.

 

Mam jednak dalej problem z logami, ściągnąłem tą paczkę: http://www.cmrev.com/grafika/plik/Ligi-pol...mal-_-E2G_.html

Próbowałem już wielu kombinacji ze ścieżką jednak to nic nie daje. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje i dalej nie mam tego?

 

[Tak mam włączony cache, Tak przeładowywałem skina, Tak ścieżka jest na 100% prawidłowa]

Odnośnik do komentarza

Czy wie ktoś może jak zrobić / co usunąć / żeby nie pokazywały się koszulki stworzone przez grafików FM / np. 1 liga Francuska , Włoska , Hiszpańska .../ tylko wgrane przeze mnie / jak je zastąpić / bo w krajach z którymi SI nie miało umowy działają idealnie.

Odnośnik do komentarza
Hej mam pytanie gdzie mam wkleic dodatki do stadionów np. loga firm na bandach

 

Hej mam pytanie gdzie mam wklejac dodatki do stadionu????

data\graphics.fmf

 

Hej mam pytanie gdzie mam wkleic dodatki do stadionów np. loga firm na bandach

 

Hej mam pytanie gdzie mam wklejac dodatki do stadionu????

 

wogule sa jakies takie dodatki??

W ogóle są.

 

Ja od premiery gram na zmienionych bandach.

Dodatek mojego autorstwa.

Tak to wygląda w grze:

 

raz

dwa

Odnośnik do komentarza
Czy wie ktoś może jak zrobić / co usunąć / żeby nie pokazywały się koszulki stworzone przez grafików FM / np. 1 liga Francuska , Włoska , Hiszpańska .../ tylko wgrane przeze mnie / jak je zastąpić / bo w krajach z którymi SI nie miało umowy działają idealnie.

mnie tam działa bezproblemowo :-) u mnie jest to w katalogu <data>\graphics\pictures\kits\clubs\

zrobiłem Ci paczkę tych koszulek w stylu FMG'09 (z w/w lig): http://rapidshare.com/files/170760042/fra_ita_spa_kits.rar

Odnośnik do komentarza

Miałem problemy z instalacją wszystkich zdjęć i log ściągniętych, więc przy braku odpowiedzi na moje pytanie zacząłem dalej kombinować z instalowaniem. W efekcie po zmianach po włączeniu się gry ekran zrobił się biały i nie byłem w stanie nic ustawić, ani zrobić. W związku z brakiem umiejętności obejścia (wyłączenia) tego przeinstalowałem grę. Efekt - po początkowym włączeniu ekran robi się czarny i nic nie można zrobić, zaznaczyć itd.

 

Instalowałem grę 2x od nowa i cały czas ten problem - proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia co mam z tym zrobić!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...