Skocz do zawartości

II i III liga


kriss68

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale możesz przesłać mi na PW, a ja wyślę wszystko do HR.

No więc w FM 2007 rozegrałem dwie kariery i nigdy w Polsce, więc nie wiem co i jak. W FM 2008 w Polsce również nie grałem. Nie wiem więc jak to tam wszystko wygląda od środka, ale pomóc w opracowaniu mogę.

Odnośnik do komentarza

To bardzo dobrze że można usypiać drużyny bo z tym wywalaniem nie chodziło mi o wyrzucenie fizyczne z bazy danych, ile z Lower Division. Szczakowianka w bazie mi nie przeszkadza, tym bardziej w historii graczy, ale np Swornica Czarnowąsy raczej już Polskiej ligi nie podbije... Natomiast jeśli chodzi o drużyny wgrywane, to można by to lepiej dopracować i nawet niech ich będzie się wczytywać mniej ale za to lepiej zrobione i bardziej aktualnie odzwierciedlające ich siłę w naszym futbolu. Za to dzięki temu ze będą uśpione drużyny nie będzie większych problemów przy okazji powroty do lig II czy III tych co chwilowo znaleźli się poza szczeblem centralnym, czyli w IV lidze lub niżej i tylko ewentualnie się uaktualni.

 

Co do 'braków' z II ligi wsch. to ktoś już deklarował chęć pomocy ze Startem Otwock, natomiast mogę się przyjrzeć klubom Dolnośląskim od I Ligi w dół i zgłosić ewentualne poprawki, tylko proszę podać adres mail lub nick na PW...

Odnośnik do komentarza
(...)

Co do 'braków' z II ligi wsch. to ktoś już deklarował chęć pomocy ze Startem Otwock (...)

 

Ja się zgłaszałem do Startu Otwock. Tak jak już wspominałem, pracuje w lokalnej prasie w Otwocku i jestem na ich każdym spotkaniu.

Tylko nie wiem jak ma wyglądać dodanie otwocczan do bazy gry? Mam komuś przesłać dane? Czy w grę wchodzi dodawanie do gry nowych graczy? Proszę o jakieś instrukcje, wytyczne.

PW, e-mail. Czekam.

czołem!

Odnośnik do komentarza
(...)

Co do 'braków' z II ligi wsch. to ktoś już deklarował chęć pomocy ze Startem Otwock (...)

 

Ja się zgłaszałem do Startu Otwock. Tak jak już wspominałem, pracuje w lokalnej prasie w Otwocku i jestem na ich każdym spotkaniu.

Tylko nie wiem jak ma wyglądać dodanie otwocczan do bazy gry? Mam komuś przesłać dane? Czy w grę wchodzi dodawanie do gry nowych graczy? Proszę o jakieś instrukcje, wytyczne.

PW, e-mail. Czekam.

czołem!

A Może umieścisz je tutaj ;)

Odnośnik do komentarza

Otwocki Klub Sportowy Start Otwock

rok założenia: 1924

stadion: im. Tadeusza Ślusarskiego ; ul. Sportowa 1, 05-400 Otwock ; Pojemność stadionu: 3000 miejsc (1000 siedzących) ; Wymiary boiska: 98x68 ; boisko otoczone bieżnią ; brak oświetlenia

barwy: żółto-czarne

stroje: dom: żółte-czarno-żółte http://i35.tinypic.com/29vrxs.jpg ; wyjazd: czarno-żółte http://i38.tinypic.com/2efotp4.jpg ; trzeci: bordowo-żółto-bordowe http://i35.tinypic.com/219yq1d.jpg

największe sukcesy klubu: zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej i awans II ligi(2007/2008) ; awans do 1/16 Pucharu Polski (2006/2007)

prezes: Franciszek Stokowski (w grudniu mają się odbyć wybory zarządu, więc nie wiadomo kto będzie nowym prezesem)

legendy: Janusz Żmijewski (15A/7) i Jan Gawroński(3A)

gwiazdy: Dawid Bułka, Rafał Szwed, Sebastian Kęska,Adam Warszawski

ulubieńcy: Dariusz Dźwigała, Christian Okafor-Agu , Dominik Dukalski (Dolcan Ząbki), Michał Zapaśnik (Zagłębie Lubin)

najwięksi rywale: Mazur Karczew

zgody: KS Warka, Mazowsze Grójec, Józefovia Józefów

klub półzawodowy (Wg moich info wszyscy gracze na stypendiach i pensjach minumum 2 000 zł, ale infrastruktura na delikatnie mówiąc nie najwyższym poziomie)

cena biletów: 5zł (ulgowy) 10zł (normalny)

6 drużyn młodzieżowych

średnia frekwencja: 825

najmniejsza frekwencja: 400

najwyższa frekwencja: 1500

rezerwy grają w Lidze okręgowej

 

trener: Dariusz Dźwigała (trener jest zgłoszony do rozgrywek również jako zawodnik, ale jak sam mówi "Na 99,9% nie będę brał się pod uwagę przy ustalaniu składu - bo to nie fair wobec zawodników. Zagram tylko w wypadku jakiejś plagi kontuzji". I prawda w pierwszym zespole nie gra, ale w rezerwach występuje)

asystent trenera: Piotr Stańczuk (grający asystent)

kolejni asystenci: Rafał Szwed i Adam Warszawski (również grający)

kapitan: Dawid Bułka

v-ce kapitan: Adam Warszawski

 

Jak coś jeszcze z informacji to proszę podać co...

I mam podać całą kadrę czy tylko najbardziej istotni dla drużyny zawodnicy + perspektywiczni młodzieżowcy czy może tylko ci co są w bazie gry ( Kęska, Szwed, Kabala, Jedrzejczyk, Bułka, Mariak, Nowotka, Stańczuk)

Odnośnik do komentarza

Czy możesz określić potencjały CA,PA, dokładne pozycje i choć kilka atrybutów podstawowych zawodników Startu?

 

 

W fmie są(do uzupełnienia w patchu):

- Uzoma(na free) i ma 85/105, dribbling(12), flair(15), teamwork, workrate(15), reszta same zera. Nie zgadza się data urodzenia: w fmie 19.02.1982 a w necie 27.05.1982. W historii ma w 2003 Podbeskidzie.

- Dominic Okanu(Ghajnsielem) 75/95 i kilkanaście atrybutów, też jest rozbieżność w dacie urodzenia: w fmie 21.11.1984, w necie 21.01.1984

- Dawid Bułka(free) 90/90

- Norbert Jędrzejczyk(Świt) 70/85

- Paweł Nowotka(Pelikan) 70/85

- Piotr Stańczuk(free) 55/0 - do określenia PA, proponuję 60

- Rafał Szwed(free) 75/113, za wysoka reputacja 85/85/16, do poprawy

- Sebastian Kęska(free) 90/90

 

No i prawie mamy cały zespół :)

Odnośnik do komentarza

oczywiście, że mogę ale większości podstawowych grajków OKS-u nie ma w bazie.

Dlatego się pytam czy da radę dodać zawodników do bazy...?

U mnie w dużej data bazie nie mam Lukiego Uzomy. Zaraz załaduje drugą grę i wczytam wszystkich nigeryjczyków.

Odnośnik do komentarza

Uzoma to w tej rundzie takie FM-owe "zaplecze drużyny". Wyszedł co prawda kilka razy w pierwszym składzie, ale zazwyczaj gra ogony lub przez cały mecz grzeje ławę.

Na pewno można mu zostawić drybling na poziomie 12, reszta wpisanych też się zgadza + jeszcze niezła skoczność i gra głową (11-12). Oprócz tego dobra siła i równowaga (13-14), ale słaba szybkość i przyśpieszenie (5-6). Luke często też wdaje się w niepotrzebne dryblingi i jest trochę surowy taktycznie.

Pozycje to MC (20), AMC (15), FC (10).

Odnośnik do komentarza
Uzoma to w tej rundzie takie FM-owe "zaplecze drużyny". Wyszedł co prawda kilka razy w pierwszym składzie, ale zazwyczaj gra ogony lub przez cały mecz grzeje ławę.

Na pewno można mu zostawić drybling na poziomie 12, reszta wpisanych też się zgadza + jeszcze niezła skoczność i gra głową (11-12). Oprócz tego dobra siła i równowaga (13-14), ale słaba szybkość i przyśpieszenie (5-6). Luke często też wdaje się w niepotrzebne dryblingi i jest trochę surowy taktycznie.

Pozycje to MC (20), AMC (15), FC (10).

 

Mówimy o Luke Uzomie, więc siła i równowaga u niego na poziomie powyżej 13-14 to lekka przesada. Takie wartości mogą mieć Okafor-Agu, a nieco mniejsze Okanu.

 

Uzoma to chuchro jest przecież. Wieżę że również chodzisz na OKS. To przypomnij sobie jak Uzoma jest przepychany na meczach, Ile razy faulowany, ile razy nawet nie wyskakuje do walki o górną piłkę. Często próbuje wymusić faul i często się przewraca. Więc równowaga (9) siła (10)

PS A Trochę więcej niż zaplecze drużyny. Bardziej "szeroka kadra" końcówkę zobacz http://90minut.pl/wystepy.php?id=4988&id_sezon=73

Odnośnik do komentarza
-AKS Busko Zdrój

 

-Ceramika Paradyż

-Drweca N M L

-Dyskobolia Grodzisk

-Górnik Wałbrzych

-Hetman Białystok

-Kania Gostyń

-MK Katowice

-MKS Mława

-MZKS Kozienice

 

-Radomiak Radom

-Stal Sanok

-Stal Głowno

-Szczakowianka Jaworzno

-Unia Skierniewice

-Wierzyca Pelplin

 

-Swornica Czarnowąsy

Na pewno w grudniu tych zespołów nie zobaczymy zostaną umieszczone w " poczekalni " . W ich miejsce z " cienia" powracają Legionovia , Błękitni Starg. Szczecinski , Promień Żary , Tomasovia , Chemik Bydgoszcz - drużyny III ligowe.

Na razie zostaje Amica ustawiona podobnie jak UKS Łódż jako klub o statusie juniorskim.

Dołączone zostaną również Start Otwock i Stal Poniatowa / z zawodnikami dostępnymi w bazie + wykorzystanie w/w informacji /.

Odnośnik do komentarza

Czyli nie ma szans na dodanie do bazy kluczowych graczy Startu (Warszawski, Agu, Kuźmińczuk, Karaś) i perspektywicznych talentów? (Herman, Tokaj, Endzelm, Sobótka). Jeżeli byłaby taka możliwość jestem w stanie opracować cały Start Otwock.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

[9.2.0]

Po raz kolejny w grze występuje syndrom Ryszarda Kasperczyka. Ten wielce znany i szanowany trener ma w gołej bazie najnowszego update'u około 150 krajowej reputacji i niewiarygodne umiejętności (ścisła krajowa czołówka), co czyni z niego głównego kandydata do objęcia stanowiska managera w jakimkolwiek wysoko notowanym polskim klubie. Nie dziwi zatem fakt, że często jest tak, iż zaraz po zwolnieniu Urbana z Legii, Skorży z Wisły czy Smudy z Lecha ten oto czołowy przedstawiciel polskiej myśli taktycznej zastępuje ich na stanowisku managera.

 

Swoją argumentację mogę również poprzeć liczbami prosto z bazy danych:

Judging player ability: 15

Level of discipline: 20

Man Menagement: 20

Motivating: 20

Tactical Knowledge: 15

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...