Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moussa Dembele przechodzi z Celticu do Lyonu. Świetnie zainwestowane pieniądze ze sprzedaży Mariano. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Eric Choupo-Moting w PSG. Chyba najdziwniejszy transfer tego okienka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogole transfery PSG w tym okienku sa mega dziwne. Nie tylko kupno Moutinga, ale tez chociazby Bernata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jardim polecial z Monaco:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedali pół zespołu, a potem wywalili menedżera. Jakie to polskie.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSG zagra z Manchesterem United, Lyon z Barcą.
Przyznam że miałem jakieś mocne przeczucie że trafimy właśnie na pakę Mourinho. Do wiosny może się wiele zmienić ale myślę że spokojnie awansujemy dalej. Szykuje się jednak super mecz. Choćby byli w kryzysie, to pokonanie United to będzie jednak wyczyn.
Lyon czeka raczej niemożliwe zadanie szczególnie że w pierwszym meczu nie będzie mógł zagrać Fekir. Można się spodziewać gładkiego awansu FCB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyrektor sportowy PSG negocjuje pomóc w Amsterdamie transfer de Jonga, wymiana miałaby nastąpić latem, do Ajaxu mógłby powędrować w ramach transakcji ktoś z młodych piłkarzy PSG (Nsoki, Nkunku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kolei Zahavi spotyka się ponoć dzisiaj z przedstawicielami Tottenhamu w Londynie, żeby wyjąć do PSG Alderweirelda za klauzulowe 28M funtów :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jardim wrócił do Monaco a ci dalej przegrywają. Zatrudnić trenera którego się zwolniło kilka miesięcy wcześniej...myslalem że takie rzeczy tylko w naszej ekstraklapie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mało wiesz, bo np w Serie A to jest na porządku dziennym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.01.2019 o 09:32, szramek napisał:

Dyrektor sportowy PSG negocjuje pomóc w Amsterdamie transfer de Jonga, wymiana miałaby nastąpić latem, do Ajaxu mógłby powędrować w ramach transakcji ktoś z młodych piłkarzy PSG (Nsoki, Nkunku)

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno De Jonga Barcelona przyciągnęła na swoją stronę sms od Neymara :keke: 

https://www.90min.com/posts/6281570-barcelona-showed-frenkie-de-jong-neymar-whatsapp-messages-to-beat-psg-in-race-for-ajax-star

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

90 minuts wielokrotnie pisała bzdurne plotki o lfc, więc nie ufałbym do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co SMS mógł wnieść więcej, niż już się mówi o sytuacji Neymara w PSG i jego niechęci do klubu jak i ligi :-k Zresztą skąd oni mieliby się znać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Reaper napisał:

Zresztą skąd oni mieliby się znać? 

Tu nie chodzi o to czy się znają, tylko o pokazanie PSG jako tonącego okrętu, a Barcelony jako projektu sportowego dużo bardziej obiecującego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, peżet napisał:

To mało wiesz, bo np w Serie A to jest na porządku dziennym ;)

Hmmm...w sumie jak tak pomyśleć to jeśli się nie mylę to w Palermo tak często robili. No ale ligę włoską traktuje po macoszemu więc sam się rozgrzeszę z mojej niewiedzy;). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi