Skocz do zawartości

[FM 08] Valle del Giovenco


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Awansuje pierwszy zespół, a miejsca 2-5 grają jakieś baraże ;) .

 

 

---

 

 

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z przedostatnim zespołem w lidze. Jednak spotkanie to odbywało się w Barcellonie, a moja drużyna na wyjazdach gra w kratkę.

W 10. minucie wynik meczu otworzył Alessandro Volpe, strzelając piękną bramkę z dystansu. Jednak jeszcze w pierwszej połowie nasz rywal strzelił dwie bramki po niepewnych zagraniach naszego bramkarza. To zdecydowanie nie był jego dzień. Po przerwie zmieniłem taktykę na 4-3-1-2, co zaowocowało dwoma bramkami. Pod koniec spotkania mieliśmy jeszcze kilka okazji do strzelenia bramek, lecz De Bernardinis nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam, a Volpe uderzył w bramkarza.

 

 

1.11.2007 Stadion Carlo D’Alcontres, Barcellona: 538 widzów
C2C (11/34) Igea Virtus [17.] – Valle del Giovenco [6.] 2:3 (2:1)

10. A.Volpe 0:1
19. A.Agius 1:1
35. P.Ruiz 2:1
59. D.Corvia 2:2
71. G.Sansone 2:3

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone, Censori (73. Laboragine), Volpe – Arcamone (73. De Bernardinis), Corvia

MoM: A.Volpe (AMLC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

W 12. kolejce podejmowaliśmy drużynę Andria. Zajmowała ona przed tym spotkaniem 12. pozycję w tabeli.

Mecz rozpoczął się od straty bramki przez mój zespół, ale dla mnie nie było to niespodzianką. W końcu wiele meczów zaczynaliśmy od straty gola. Jednak w 32. minucie wyrównał niezawodny Daniele Corvia. Po przerwie ruszyliśmy do ataku, czego efekt dał rzut karny wywalczony przez Sansone. Nie minęły 2 minuty, a na tablicy wyników widniał rezultat 3:1 dla gospodarzy. W końcówce spotkania otrzymaliśmy od sędziego kolejny rzut karny, a faulowany tym razem był Corvia.

 

 

8.11.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 971 widzów
C2C (12/34) Valle del Giovenco [5.] – Andria [12.] 4:1 (1:1)

10. R.Pasca 0:1
32. D.Corvia 1:1
56. L.Arcamone 2:1 rz.k.
58. G.Lonardo 3:1
81. C.D.Arcamone 4:1

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi (76. Citterio) –Federico, Sansone (76. De Angelis), Censori (76. Laboragine), Volpe – Arcamone, Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z naszym sąsiadem w tabeli – Scafatese. Nasz rywal mógł się pochwalić solidną obroną – w dwunastu spotkaniach stracili tylko 9 bramek, z czego tylko 3 u siebie.

Do meczu podeszliśmy spokojnie, z neutralnym nastawieniem. Wiedziałem, że jeśli mocno zaatakujemy, to dostaniemy szybką kontrę i będzie po zabawie. Jednak to przeciwnicy strzelili pierwsi bramkę, ale na nasze szczęście do własnej bramki. Do przerwy utrzymał się korzystny dla nas wynik. Jednak w drugiej połowie rywal przycisnął, co pozwoliło strzelić im dwie bramki. Jednak zabójcza końcówka w wykonaniu mojej drużyny dobiła rywali, którzy stracili bramkę w 85. i 92. minucie. Udało nam się wyjść spod gilotyny, dzięki czemu zamieniliśmy się z Scafatese pozycją w tabeli.

 

 

11.11.2007 Stadion Comunale, Scafati: 2798 widzów
C2C (13/34) Scafatese [4.] – Valle del Giovenco [5.] 2:3 (0:1)

15. G.Micallo 0:1 sam.
56. L.Pettinari 1:1
78. A.Montallo 2:1
85. V.Silvestri 2:2
90. D.Corvia 2:3

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Volpe, Sansone, Censori (45. Federico), Laboragine (72. De Angelis) – Arcamone (66. De Bernardinis), Corvia

MoM: V.Silvestri (D LRC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

W 14. kolejce przyszło nam się zmierzyć z drużyną lidera – Celano. Do meczu podeszliśmy ofensywnie. W pierwszej połowie mieliśmy wielką przewagę, lecz udokumentowaliśmy ją tylko jedną bramką, strzeloną w 41. minucie przez Arcamone.

W drugiej połowie zagraliśmy za słabo, zbyt pewni siebie. Minutę po rozpoczęciu gry straciliśmy bramkę po fatalnym błędzie naszego bramkarza. W 68. minucie kolejną bramkę strzelili przyjezdni, co pozwoliło nam zapomnieć o dobrym wyniku w tym spotkaniu. Niestety – nie jesteśmy jeszcze drużyną, która może wygrywać wszystkie mecze. W obecnej chwili i tak gramy powyżej oczekiwań, więc porażki z liderem wstydzić się nie będziemy.

 

 

18.11.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 964 widzów
C2C (14/34) Valle del Giovenco [4.] – Celano [1.] 1:2 (1:0)

41. L.Arcamone 1:0
46. P.Bastianini 1:1
68. F.Mignogna 1:2

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone, Censori (61. Laboragine), Volpe – Arcamone (73. De Bernardinis), Corvia

MoM: F.Mignogna (AML/FC, Celano) – 8

Odnośnik do komentarza

W kolejnym spotkaniu graliśmy u siebie z Benevento. Jest to mocna drużyna, wg bukmacherów główny pretendent do zajęcia pierwszego miejsca w naszej lidze. Jednak przed meczem zajmowali piąte miejsce, wyprzedzając nas zaledwie o jeden punkt.

Do meczu podeszliśmy pewnie, bo u siebie nie możemy się nikogo bać. Mecz toczył się po naszej myśli, lecz znowu mieliśmy problem ze skutecznością. Jednak w 30. minucie, po strzale głową, bramkę zdobył Andrea Censori. Jednak chwilę później doznał on lekkiego urazu i zmuszony byłem zmienić go w przerwie. W 62. minucie fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Santoni, wyrównując wynik meczu. Jednak ostatnie słowo należało do moich zawodników. Po rzucie wolnym, wykonywanym przed De Bernardinisa bramkarz wprawdzie odbił piłkę, jednak szybko dopadł do niej De Angelis ustalając wynik meczu na 2:1.

 

 

25.11.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 981 widzów
C2C (14/34) Valle del Giovenco [4.] – Celano [1.] 2:1 (1:0)

30. A.Censori 1:0
62. M.Santoni 1:1
71. S.De Angelis 2:1

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone, Censori (45. Laboragine), Volpe (66. De Angelis) – Arcamone, Corvia (66. De Bernardinis)

MoM: A.Censori (AMC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

Naszym następnym przeciwnikiem było Cisco Roma – stołeczny klub, w którym grało kilku emerytowanych, dobrych piłkarzy. Di Canio, Baiano i Borgobello to już jednak cień tych nazwisk sprzed lat.

Pierwszy cios w tym meczu zadali przyjezdni, a strzelcem bramki był Orlando Fanasca, który zaliczył kilka lat temu debiut w Seria A. Jednak w 41. minucie wyrównał Arcamone, strzelając głową po wrzutce z rzutu rożnego. W 70. minucie ten sam zawodnik wdarł się przebojem w pole karne Rzymian. Obrońcy go sfaulowali, a ten pewnie wykorzystał rzut karny. W 88. minucie strzałem z dystansu popisał się De Bernardinis, podwyższając zarazem wynik meczu. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę dostał obrońca gości, lecz sędzia nie pozwolił nam wykonać stałego fragmentu gry.

 

 

2.12.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 980 widzów
C2C (16/34) Valle del Giovenco [5.] – Cisco Roma [2.] 3:1 (1:0)

36. O.Fanasca 0:1
41. L.Arcamone 1:1
71. L.Arcamone 2:1 rz.k.
88. A.De Bernardinis 3:1
90.F.Anselmi (C) cz.k.

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone, Censori (63. Giordano), Volpe – Arcamone, Corvia (63. De Bernardinis)

MoM: L.Arcamone (FC, Valle) – 9

Odnośnik do komentarza

Na kolejny mecz musieliśmy jechać do Cassino. Klub o tej samej nazwie co miejscowość zajmował 17. miejsce w tabeli. Naszym celem były tylko trzy punkty.

Już w 3. minucie okazję do strzelenia bramki miał Luis Arcamone, lecz przestrzelił rzut karny. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. W 31. minucie ten sam piłkarz strzelił bramkę po wspaniałej asyście naszego golkipera. W 39. minucie bramką odpowiedzieli gospodarze, jednak z remisu cieszyli się tylko 5 minut. Bramkę do szatni strzelił De Bernardinis, który wygryzł ze składu Daniele Corvie.

Po przerwie mój zespół ruszył do ataku, czego efektem była strzelona w 61. minucie bramka, którą ponownie zdobył De Bernardinis. Dwie minuty przed końcem spotkania rywale zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, lecz na więcej nie było ich już stać.

 

 

7.12.2007 Stadion Gino Salvetti, Cassino: 875 widzów
C2C (17/34) Cassino [17.] – Valle del Giovenco [3.] 2:3 (1:2)

3. L.Arcamone n.rz.k.
31. L.Arcamone 0:1
39. L.Bardeggia 1:1
44. A.De Bernardinis 1:2
61. A.De Bernardinis 1:3
88. E.Cunzi 2:3

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri (80. Stroffolino), Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone (69. Laboragine), Censori, Volpe – Arcamone, De Bernardinis (69. Corvia)

MoM: A.De Bernardinis (FC, Valle) – 9

Odnośnik do komentarza

Naszym kolejnym rywalem było Melfi – drużyna, od której w pierwszym meczu dostaliśmy 4:1. Teraz to my byliśmy faworytami tego spotkania, a słowa te nie były puste. Murowany kandydat do spadku zajmował sensacyjne, trzecie miejsce!

Do meczu podeszliśmy spokojnie. Przecież potrafiliśmy wygrać z lepszymi drużynami. W pierwszej połowie mieliśmy dużą przewagę, którą udokumentował skuteczny ostatnio Arcamone. Tuż po przerwie ładnym podaniem popisał się De Bernardinis, a akcję wykończył Sansone. W 64. minucie boiskowym cwaniactwem popisał się Volpe, prowokując rywala, który uderzył go w twarz i otrzymał czerwoną karkę.

 

 

16.12.2007 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 990 widzów
C2C (18/34) Valle del Giovenco [3.] – Melfi [12.] 2:0 (1:0)

43. L.Arcamone 1:0
48. G.Sansone 2:0
64. A.Vinci (M) cz.k.


Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone (75. Giordano), Censori (67. Laboragine), Volpe – Arcamone, De Bernardinis (59. Corvia)

MoM: L.Arcamone (FC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

Po meczu sfinalizowaliśmy transfer Citterio do Reggiany. Za jego odejście zainkasujemy 5.000 €.

 

Z Monopoli zagraliśmy ofensywnie, i przede wszystkim z Corvią od pierwszej minuty. Zawodnik ten zdawał się wrócić do formy. Moje przeczucia nie zmyliły mnie. W 42. właśnie ten zawodnik strzelił bramkę, przełamując swoją nieskuteczność. Tuż po przerwie ponownie Corvia znalazł drogę do bramki rywala. Jednak zaraz po bramce Monopoli strzeliło kontaktową bramkę. Jednak Alessandro Volpe w 81. minucie popisał się fenomenalnym uderzeniem, ściągając „pajęczynę” z bramki Monopoli.

 

 

23.12.2007 Stadion Vito Simone Veneziani, Monopoli: 515 widzów
C2C (19/34) Monopoli [10.] – Valle del Giovenco [3.] 1:3 (0:1)

42. D.Corvia 0:1
55. D.Corvia 0:2
57. A.De Florio 1:2
77. G.Aquino (M) knt.
81. A.Volpe 1:3


Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo (71. Stroffolino), Filippi –Federico, Sansone (75. Giordano), Censori (71. De Angelis), Volpe – Arcamone (71. De Bernardinis), Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle) – 9

Odnośnik do komentarza

Udało nam się również sprzedać Di Pasquale, który za 40.000 € przeszedł do Varese.

 

W kolejnym spotkaniu było jasne, że Noicattaro przyjedzie do nas po remis. Jednak naszym zadaniem było im przeszkodzić. Niestety, sztuka ta nam się nie udała i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a szkoda, bo moja drużyna miała szansę wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Atak zagrał kolejny raz nieskutecznie i mam poważne problemy dot. ustawienia tej formacji w kolejnych meczach.

 

 

13.01.2008 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 963 widzów
C2C (20/34) Valle del Giovenco [3.] – Noicattaro [11.] 0:0 (0:0)

31. F.Moscelli (N) knt.

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi –Federico, Sansone, Censori (61. Giordano), Volpe – Arcamone (61. De Bernardinis), Corvia

MoM: B.Di Muro (DRC, Noicattaro) – 7

Odnośnik do komentarza

Wyszedłem do zarządu z prośbą o zatrudnienie drugiego scouta. Zarząd się zgodził, więc umieściłem odpowiednie ogłoszenie w prasie oraz Internecie, który w końcu został podłączony do Pesciny.

Dowiedziałem się również, że kontuzji znowu nabawił się Giordano. Kolejny raz wypada ze składu na około miesiąc…

 

Tym razem przyszło nam się zmierzyć z drużyną Gela. Zajmowali oni ósme miejsce, choć raczej mieli nadzieję na więcej. Jednak słaba forma moich napastników przedłużała się. W kolejnym spotkaniu nie potrafili strzelić bramki. W 35. minucie prowadzenie objęli gospodarze po strzale Franciela. Jednak po przerwie fenomenalnym uderzeniem popisał się Luciani. Mecz skończył się wynikiem 1:1, choć gospodarze oddali dwa strzały, w tym jeden celny…

 

 

20.01.2008 Stadion Vincenzo Presti, Gela: 953 widzów
C2C (21/34) Gela [8.] – Valle del Giovenco [3.] 1:1 (1:0)

35. Franciel 1:0
54. A.Luciani 1:1

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi – Luciani, Sansone (66. De Angelis), Censori, Volpe – De Bernardinis (66. Arcamone), Corvia

MoM: A.Luciani (WBR/DM/MRC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza

Zatrudniliśmy nowego scouta. Jest nim Andrea Giunta (Scout; 38; Włochy).

 

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy Vibonesse. Drużyna ta plasowała się na 14. miejscu w tabeli, my zaś na 4. Oczywiście to my byliśmy faworytami tego meczu.

Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej przez nas bramki. Tuż po przerwie goście wyrównali. W 78. minucie sędzia podyktował dla nas wątpliwy rzut karny. „Wapno” pewnie wykorzystał Daniele Corvia, strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania. W końcu zwycięstwo!

 

 

3.02.2008 Stadion Alfredo Barbati, Pescina: 976 widzów
C2C (22/34) Valle del Giovenco [4.] – Vibonesse 2:1 (1:0)

5. D.Corvia 1:0
56. M.De Angelis 1:1
78. D.Corvia 2:1 rz.k.

Valle del Giovenco: Tazza –Silvestri, Petterini, Lonardo, Filippi – Luciani, Sansone, Censori, Volpe (76. Laboragine) – Arcamone (76. De Bernardinis), Corvia

MoM: D.Corvia (FC, Valle) – 8

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...