Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalem wszystko.

szkoda slow... taki swiat, tylko pieniadze... a fm09 bubel i rozczarowanie?

czy ktos ta gre testowal wogole? czy to taka wielka strata dla firmy, zeby jak juz sie nie chce samemu - bo chyba nie, dac wersje finalne na np 2 m-ce na testy do finalnych graczy? np 20stu? ograniczone ligami, czasowo? np na 1sezon 1liga. czechom czeska, polakom polska itp. 20 graczom, np aktywnym uzytkownikom jakiegos forum? oficjalnej strony? a ci, ze swojej strony nawet na sile mieliby sie czepic kazdego drazliwego szczegolu... to taka strata? takie trudne?

czy gdyby nie pazernosc, chciwosc i niecierpliwosc przeczytalbym te 20stron: kontuzje, gole zza pola karnego, jeden suwak zamiast dwoch w przewijaniu meczu, czeste slupki, poprzeczki, kartki, asysty bramkarzy, wiek pilkarzy a ich realne staty i przydatnosc dla druzyny, zmiany zawodnikow gdy pilka jest w grze, bledne puchary w polsce, bug w pucharze wloch, konflikty serie c, opozniony udzial druzyn w pucharach (tzn. w drugim sezonie)!!!!... panowie, obiecywaliscie nam realna gre, gre doskonala, ideal, a serwujecie chlam, czerstwa bulke posmarowana maslem. niby 3d ktore nie wiadomo jak gasi najszybsze komputery graczom, niby konferencje, nowe transfery. nawet nie sprawdzam, ale i transfery pewnie beda takie: zawodnik x zmienil barwy 8 razy w sezonie - pewnie starczy sie nim zainteresowac. sprawdzilem tylko czy mi ruszy na moim kompie, bo w obietnice wierzylem. gratuluje, piany nabite pieknie. brawa dla marketingu "si"...

 

inna sprawa, o ktorej tez czytalem. strzalki w taktykach... moze nie dzialaly, a dzialac mogly. cm2006 chyba mial dwie opcje strzalem w taktyce: gdzie biec i gdzie podac... dla mnie fenomenalne. zamiast klikac po poleceniach intuicyjnie mozna bylo pilkarzom przydzielac role...

 

secundo: chyba jest tips do gry: doswiadczenie dla managera to wystepy w kadrze;) moze takich emerytow lapac na swoj sztab... ciekawe, i mysle ze moze skuteczne bo tworcy gry pokazali mnostwo fajerwerkow i bombek. a gra jest banalnie nie dopracowana.

 

ps. widze oooooogromna szanse dla cm2009 i czekam kwietnia. jeszcze 5 godzin temu bylem zdeterminowany kupic tego fm`a, a teraz sobie pozycze od kolegi z pracy.

 

-patcha?

-dziekuje, nie biore. tylko dobra gre jesli mnie ktos przekona, ze tylko demo nie wyszlo hehe

Odnośnik do komentarza

do sefko1:

 

przepraszam, mówiłem o tym, co nieuniknione czy 9.2.0, chodzi oczywiscie o 9.1.0:

a info o korekcie jest tu: (fragment tłumaczenia z cmrev):

 

"(...)Włochy

------

- Zaktualizawno terminarz trzeciej rundy Coppa Italia Serie C

- Anulowano karę trzech punktów ujemnych dla Avellino (...)"

 

ok, od tej pory narodowości, nazwy państw, klubów dużą literą

ps. czepiasz się, Szanowny. temat zakończony, z Poważaniem.

Odnośnik do komentarza
do sefko1:

 

przepraszam, mówiłem o tym, co nieuniknione czy 9.2.0, chodzi oczywiscie o 9.1.0:

a info o korekcie jest tu: (fragment tłumaczenia z cmrev):

 

"(...)Włochy

------

- Zaktualizawno terminarz trzeciej rundy Coppa Italia Serie C

- Anulowano karę trzech punktów ujemnych dla Avellino (...)"

 

ok, od tej pory narodowości, nazwy państw, klubów dużą literą

ps. czepiasz się, Szanowny. temat zakończony, z Poważaniem.

 

Ale we Włoszech jest dużo poważniejszy błąd, niż aktualizacja terminarza, który całkowicie uniemożliwia rozgrywkę w niższych ligach w tym kraju.

Ogólnie bugi są i nie da się tego ukryć. Na razie trzeba się cieszyć tym co się ma.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
czy ktos ta gre testowal wogole?

przeczytaj lepiej te 20 stron. tutaj wersja dla leniwych: wersje beta początkowo miały mnóstwo błędów, potem było coraz lepiej i ostatnie bety wyglądały na prawdę znośnie (choć bugi oczywiście były, ale nie takie rażące). co się stało potem i co zrobiono z sugestiami testerów, to już pytanie na które nie otrzymamy odpowiedzi, to pytanie bezpośrednio do SI.

Odnośnik do komentarza

-> shqvarny, a czy ja pisałem o wersji beta czy finalnej, czyli ostatecznej?

 

spakojna, przeczytalem wszystko, dlatego napisałem aż tyle. ale odnoszę wrażenie, że Ty ograniczyłeś się tylko do 3-ciej linijki ;)

 

ps. nie chodzi mi tu o jakieś słowne punch`e z innymi Forumowiczami. podsumowałem te 20-cia stron. może po to, by ktoś nie powtarzał 50-ty raz o kontuzjach, a jescze ktoś inny, biegły w angielszczyźnie zebrał łatwiej to do kupy i "pchnął" to własnie do SI... bo to Oni schrzanili sprawę, pomimo tych wersji beta. tym bardziej jestem oburzony, bo mieli tydzień czasu od premiery, by choć Polakom dać grę bardziej dopracowaną.

dlatego wolałbym, by zamiast czepiać się, ktoś mi pomógł bo nie chodzi tylko o grę dla mnie, prawda?

Odnośnik do komentarza

Hmmmm myślę że jak zwykle troche zaniedbali polskie ligi.... Gram obecnie Górnikiem Łęczna w 1 lidze i nie ciekawe jest to że 3 piłkarzy którzy powinni być w klubie są zawodnikami wolnymioO mowa o : Buśkiewicz,Musuła, Grzegorzewski..... z niewiadomych przyczyn nie działa mi edytor i co ja mam teraz zrobić?! myślę że wydawcy powinni trochę bardziej się przyłożyć zwłaszcza że nad każdą wersją pracują długo...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam ma problem z demem. Ściągnąłem demo fm09 aby zobaczyć czy mi pójdzie przed zakupem w sklepie. Ściągnąłem wersję vanilla. Zainstalowało się w wybranym przeze mnie folderze, nie wystąpiły żadne problemy przy instalacji, a po kliknięciu ikonki gry pojawił mi się taki błąd :

 

błąd

 

Dodam, że mam na kompie zainstalowanego fma10 i 08. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...