Skocz do zawartości

Skiny


Rekomendowane odpowiedzi

Verdana (bold) dobrze wyglada tylko ma jedna wade - jest za szeroka i bedzie wychodzic za granice buttonow czy boxow. A zmniejszac rozmiaru czcionki nie ma sensu bo by trzeba bylo z lupami przed monitorem siedziec. Dlatego tez w rachube wchodza teraz 3 czcionki: tahoma (bardzo elegencko wyglada), swiss (chyba najbardziej jestem do niej przekonany na ten moment) i arial (klasyczna - nie za szeroka i dosc wyrazista). Wrzuce dzis jeszcze 2 inne czcionki, ktore wczoraj znalazlem - bardzo proste i z gatunku klasycznych.

Odnośnik do komentarza
Post pod postem, niestety nie mogę edytować powyższej odpowiedzi.

 

Error #8

 

Przy herbach klubowych nie wyświetla się skrót.

 

Wiesz co ale w zadnym skinie (nawet dafaultowym) nie wyswietlaja sie skroty nazw.

 

Co do czcionek. Zaladuje swiss jako default font ale dodam kilka folderow z innymi czcionkami (arial, tahoma i humanist) i kazdy sobie wgra samodzielnie to co bedzie chcial.

Odnośnik do komentarza

Jedynym rozwiazaniem jest wyrzucenie z folderu panels pliku o nazwie player profile (najwieksze jaja, ze skopiowalem oryginalny plik i wrzucilem go do kilku skinow i reakcja byla jedna - strzalki sie nie pokazywaly; po usunieciu jak najbardziej)

Odnośnik do komentarza

Mam problemik, gdy w opcjach chcę wybrać którąś skórkę, którą ściągnąłem jej tam nie ma, mimo że mam je w Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2008/skins. Czy jest coś dodatkowo potrzebne do tego, bo na początku folder jest pusty,a żadna skórka nie działa np. Black 2.1.3, Steklo czy Flex, defaultowa jest okropna ;/

Odnośnik do komentarza
Potrafię usunąć defaultową czarną mordkę, lecz nie wiem co zrobić z logiem. Istnieje możliwość stworzenia configa, który nie wyświetlałby go przy zawodnikach bez zdjęcia? :-k

 

pogrzeb w player profile personal details

 

Eddie - w folderze gdzie trzymasz zdjecia stworz katalog default (players\normal\default) i wrzuc tam co chesz albo nowe zdjecie albo pusty plik

 

i stworz plik config.xml o nastepujacej tresci

 

<record>

<!-- resource manager options -->

 

<!-- dont preload anything in this folder -->

<boolean id="preload" value="false"/>

 

<!-- turn off auto mapping -->

<boolean id="amap" value="false"/>

 

<!-- logo mappings -->

<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions

in the resource system, which allows this folder to be dropped into any

place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics

files from the correct places

-->

 

<list id="maps">

 

<record from="none" to="graphics/pictures/person/none/portrait"/>

 

</list>

</record>

Odnośnik do komentarza
Qwas jak zrobiłem tak jak radzisz sejw mi się krzaczył zawsze po pierwszym meczu. Skasowałem to i jest oki.

 

Niezbadane sa wyroki SIGames. U mnie chodzi bez problemu aczkolwiek nie jestem zdziwiony, ze u Ciebue nie. Dzis mialem dziwne zdarzenie - program sam z siebie zmienil kolory w pliku settings.

Odnośnik do komentarza

Panie kolego a jakie kolory są ustawione w podglądzie efektów treningu dla danej pozycji? Cały czas mi się wydawało że żółty/czerwony, a dziś patrzę a tam niebieskie. Zmieniło mi się czy tak standardowo było?

 

A czemu Cię nie dziwi, że tan trik u mnie krzaczy grę. Czyżby ten FM był tak niestabilny?

Odnośnik do komentarza
Panie kolego a jakie kolory są ustawione w podglądzie efektów treningu dla danej pozycji? Cały czas mi się wydawało że żółty/czerwony, a dziś patrzę a tam niebieskie. Zmieniło mi się czy tak standardowo było?

 

A czemu Cię nie dziwi, że tan trik u mnie krzaczy grę. Czyżby ten FM był tak niestabilny?

 

Wydaje sie byc troche niestabilny - zbyt duzo problemu z kolorami, tekstem etc. Wina nalezy obarczyc format fmf.

 

A dla zainteresowanych

 

Turnstyle 08 ver.1.2

 

Na razie wyglada dosc dobrze w formacie 1024x768. Moze uda mi sie w przyszlym tygodniu zrobic treebara dla wyzszych rozdzielczosci.

 

podglad: http://community.sortitoutsi.net/index.php...st&p=539697

 

download: http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=...amp;fileid=5442

 

Btw. Skiny juz sa wiec mozna troche popykac. A potem zabierzemy sie za koszulki (QS08) - moze ktos dolaczy do teamu w celu zrobienia kompletnego templata z wieloma designami? http://community.sortitoutsi.net/index.php?showtopic=23768

 

Sorki za offtopic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...