Skocz do zawartości

Skiny


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko super tylko mam jeden problem, siatka wyświetla mi się w niewłaściwym miejscu. Wina configa, brak wpisu?

 

Edyta, już wszystko cacy, wystarczyło zmienić szerokość. ;)

 

A wrzucisz screena - ciekawym jak to wyglada :)

 

I kilka poprawek - zamieszczone na forum Susie (tam tez mozecie sciagnac pliki).

 

Poprawka oznaczona cyfra 1 - to o czym juz pisal Magic czyli nowy turnstyle 08.xml

 

Poprawka oznaczona cyfra 2 - rowniez wspomoinal Magic - dodatkowo usunalem druga strzalke (bo byla jeszcze jedna) i dodalem migajacy efekt do liczby wiadomosc

 

Poprawka oznaczona cyfra 3 - poprawiajaca polozenie tekstu w buttonach status info (unhappy, loan, wanted, injured etc.)

 

Poprawka oznaczona cyfra 4 - usuwajaca brak daty i przewidywanej pogody w Home status - Nastepny przeciwnik

 

Poprawka oznaczona cyfra 5 - troche ciemniejszy background czyli troche mniej zmeczone oczy

 

Poprawka oznaczona cyfra 6 - usuwa nachodzenie Continue i tych meczowych na strzalki (przynajmniej w wersji angielskiej - nie wiem jak to w polskiej bedzie).

 

Link: http://community.sortitoutsi.net/index.php...st&p=541143

 

I teraz jakby ktos mogl zrobic jakis opis co jeszcze wymaga poprawki (oprocz kolorow bo to jest kwestia gustu).

Odnośnik do komentarza

Nawet nawet - pomysle i moze dodam do T08 :)

 

Edit - mnie dziala - bez problemow sciagnalem i rozpakowalem. Uzywam FireFoxa 2.0.0.11

 

Edit 1 - dodalem nowy plik zawierajacy wszystkei poprawki w jednym - teraz powinno sie sciagac bez problemow.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

 

Mam następujący problem, chciałbym użyć Kitsów SS08 w FM2007, tutaj pojawia się pewien problem gdyż są one w formacie 130x130 pikseli i z lekka najeżdzają na nie stringi z nazwą klubu. Który atrybut jakiego pliku xml pozwoli na sterowanie pozycją napisów? Chodzi mi o ekran z meczowy w trybie komentarza.

 

 

DONE:

OK. już nie zawracam gitary chyba udało mi się to osiągnąć oczywiście poprzez zmiany w layoucie

plik panels->match_incidents.xml

<widget class="table" id="tntb" layout="200,-6,-1" mode="fill_rows"

Odnośnik do komentarza

Hej

 

Poniewaz oryginalna Turnstyle czcionka w wersji 08 wyglada dziwnie (by nie powiedziec "gownianie") to wrzucilem kilka screenow z innymi czcionkami by wybrac jej substytuta najbardziej pasujacego duchen do Turnstyle. I prosilbym o Wasza opinie w tej materii (mozecie tutaj albo na Susie).

 

http://community.sortitoutsi.net/index.php...st&p=542425

 

Z gory dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza

Tahoma jest w mojej trojce. Z 8 zredukowalem moja liste do 3: Arial - Swiss (chyba najbardziej mi sie podoba) - Tahoma. Myslalem o Trebuchet ale ta czcionka zachowuje sie podobnie jak oryginalna czcionka Turnstyle.Znalazlem jeszcze fajna prosta czcionke Florence Serif Cs - zainstaluje i zobacze jak bedzie sie prezentowac w tym skinie.

Odnośnik do komentarza
Tahoma jest w mojej trojce. Z 8 zredukowalem moja liste do 3: Arial - Swiss (chyba najbardziej mi sie podoba) - Tahoma. Myslalem o Trebuchet ale ta czcionka zachowuje sie podobnie jak oryginalna czcionka Turnstyle.Znalazlem jeszcze fajna prosta czcionke Florence Serif Cs - zainstaluje i zobacze jak bedzie sie prezentowac w tym skinie.

mógłbyś dla mnie sprawdzić Segoe UI?

Odnośnik do komentarza
Tahoma jest w mojej trojce. Z 8 zredukowalem moja liste do 3: Arial - Swiss (chyba najbardziej mi sie podoba) - Tahoma. Myslalem o Trebuchet ale ta czcionka zachowuje sie podobnie jak oryginalna czcionka Turnstyle.Znalazlem jeszcze fajna prosta czcionke Florence Serif Cs - zainstaluje i zobacze jak bedzie sie prezentowac w tym skinie.

mógłbyś dla mnie sprawdzić Segoe UI?

 

To jest wlasnie oryginalna czcionka Turnstyle - fantastyczna czcionka sprawdzona i w 05, 06 i 07 a przez jakies dziwne ruchy ze strony SI Games w ogole nie nadaje sie do 08.

Odnośnik do komentarza
u mnie we wszystkich skinach (oryginalny, Swite, Steklo) działa bez problemu.

 

Znaczyc dzialac dziala ale w Turnstyle 08 dostaje jakiegos dziwnego efektu - taka jakas rozmyta (mam na mysli wersje bold bo zwykla jest zbyt za lekka do tego skina).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...