Skocz do zawartości

Skiny


Rekomendowane odpowiedzi

Qwas, istnieje możliwość przekonwertowania Turnstylea [06] (tego drugiego ;)) do FM-a 2008?

 

Przecież Qwas przerabia Turnstyle'a 06 ;)

 

Chyba że chodzi o Turnstyle III :) Tego skina widziałbym w 2k8.

 

Dlatego też napisałem tego drugiego.

 

Pewnie, ze istnieje taka mozliwosc. Uklad graficzny jak i panele chyba byly identyczne (roznily sie troche dodatkami graficznymi). Wiec po zrobieniu Turnstyle 08 bedziesz mogl popatrzec w uklad folderow i paneli i spokojnie przekonwertujesz T03 na potrzeby FM08.

Odnośnik do komentarza
Qwas, istnieje możliwość przekonwertowania Turnstylea [06] (tego drugiego ;)) do FM-a 2008?

 

Przecież Qwas przerabia Turnstyle'a 06 ;)

 

Chyba że chodzi o Turnstyle III :) Tego skina widziałbym w 2k8.

 

Dlatego też napisałem tego drugiego.

 

Pewnie, ze istnieje taka mozliwosc. Uklad graficzny jak i panele chyba byly identyczne (roznily sie troche dodatkami graficznymi). Wiec po zrobieniu Turnstyle 08 bedziesz mogl popatrzec w uklad folderow i paneli i spokojnie przekonwertujesz T03 na potrzeby FM08.

Kiedy orientacyjnie zdołasz przerobić Turnstyle na potrzeby FM 2008? Bo podejrzewam że oprócz mnie jest co najmniej kilkunastu graczy, którzy z wywalonym jęzorem czekają na tego skina :P

Odnośnik do komentarza
Qwas, istnieje możliwość przekonwertowania Turnstylea [06] (tego drugiego ;)) do FM-a 2008?

 

Przecież Qwas przerabia Turnstyle'a 06 ;)

 

Chyba że chodzi o Turnstyle III :) Tego skina widziałbym w 2k8.

 

Dlatego też napisałem tego drugiego.

 

Pewnie, ze istnieje taka mozliwosc. Uklad graficzny jak i panele chyba byly identyczne (roznily sie troche dodatkami graficznymi). Wiec po zrobieniu Turnstyle 08 bedziesz mogl popatrzec w uklad folderow i paneli i spokojnie przekonwertujesz T03 na potrzeby FM08.

Kiedy orientacyjnie zdołasz przerobić Turnstyle na potrzeby FM 2008? Bo podejrzewam że oprócz mnie jest co najmniej kilkunastu graczy, którzy z wywalonym jęzorem czekają na tego skina :P

 

Między innymi ja czekam :) .

Wiem, ze bedę bezczelny ale można by dodać do Turnstyle'a 2008 mod zmniejszający fotki do rozmiaru 95x95. To taka dodatkowa prośba ode mnie, całkowicie na marginesie :) .

Odnośnik do komentarza
qwas dało by radę by te zakładki były po polsku? (mam na mysli w grze (home, squad, job, money) oczywiście rozumiem ich znaczenie :P ale po polsku wiadomo- lepiej wygląda)

pzdr

 

Moge wrzucic template dla buttonow i moze jakas dusza wpisze nazwy w naszym narzeczu - mnie osobiscie to lot(t)o z uwagi, ze uzywam angielskiego. Ponadto na koncu buttonow powinien sie wyswietlac ich opis w polskim (przynajmniej w angielskim sie wyswietla)

 

Co do Turnstyle - w tym tygodniu rusze i moze na weekend bedzie wersja beta do testowania. W sumie to juz niewiele pierdow zostalo - mniej graficznych a bardziej grzebania jeszcze w plikach i walka z czcionka bo strasznie takie jakos wyboldowane sa. Generalnie beda 2 wersje (tak jak poprzednio) z logosami standardowymi w rozmiarze 70x70 oraz rotated 58x125 (sam ich jeszcze uzywam).

 

Co do moda dla ryjcow - to dodanie jest bardzo proste i mozecie sami to zrobic (lepiej jest zrobic standardowy skin a wszelkie usprawnienia kazdy sobie juz samemu wrzuca bo jeden woli 95x95, drugi 140x180, trzeci 180x180 a jeszcze czwarty 300x300). Jesli macie problemy z instalacja to moge zrobic krotki opis w naszym narzeczu ale zapewniam jest to bezczelnie proste ;)

Odnośnik do komentarza
Moge wrzucic template dla buttonow i moze jakas dusza wpisze nazwy w naszym narzeczu - mnie osobiscie to lot(t)o z uwagi, ze uzywam angielskiego. Ponadto na koncu buttonow powinien sie wyswietlac ich opis w polskim (przynajmniej w angielskim sie wyswietla)

Jeśli możesz to wrzuć tego template'a :) Także byłbym zainteresowany tymi przyciskami w polskim narzeczu.

 

Aha... i jeszcze jedno. Dałoby radę jakoś poszerzyć kolumnę wiek, tak by ten napis się tam zmieścił? Obrazek

Odnośnik do komentarza
Moge wrzucic template dla buttonow i moze jakas dusza wpisze nazwy w naszym narzeczu - mnie osobiscie to lot(t)o z uwagi, ze uzywam angielskiego. Ponadto na koncu buttonow powinien sie wyswietlac ich opis w polskim (przynajmniej w angielskim sie wyswietla)

Jeśli możesz to wrzuć tego template'a :) Także byłbym zainteresowany tymi przyciskami w polskim narzeczu.

 

Aha... i jeszcze jedno. Dałoby radę jakoś poszerzyć kolumnę wiek, tak by ten napis się tam zmieścił? Obrazek

 

Obawiam sie, ze jedynym rozwiazaniem moze byc tylko zmiana rozmiaru czcionki w pliku black_in2.xml i black_in2_left:

 

<!-- MENU PROPERTIES -->

<flags id="mnfn" value="fonts/vera" comment=" popup menu font "/>

<integer id="mnss" value="6"/> <!-- Small font size -->

<integer id="mnsn" value="7"/> <!-- Normal font size -->

<integer id="mnsl" value="8"/> <!-- Large font size -->

<integer id="mnst" value="shadowed"/> <!-- menu text style -->

 

albo

 

<!-- TEXT PROPERTIES -->

<flags id="txfn" value="fonts/vera" comment=" Text font "/>

<integer id="txss" value="6" /> <!-- text size small -->

<integer id="txsn" value="7" /> <!-- text size normal -->

<integer id="txsl" value="8" /> <!-- text size large -->

<integer id="txst" value="shadowed"/> <!-- text style -->

 

musisz pokombinowac

 

mozesz tez usunac z folderu panels plik team squad.xml (wtedy powroca domyslne ustawienia z morale i form)

Odnośnik do komentarza
Moge wrzucic template dla buttonow i moze jakas dusza wpisze nazwy w naszym narzeczu - mnie osobiscie to lot(t)o z uwagi, ze uzywam angielskiego. Ponadto na koncu buttonow powinien sie wyswietlac ich opis w polskim (przynajmniej w angielskim sie wyswietla)

 

Co do Turnstyle - w tym tygodniu rusze i moze na weekend bedzie wersja beta do testowania. W sumie to juz niewiele pierdow zostalo - mniej graficznych a bardziej grzebania jeszcze w plikach i walka z czcionka bo strasznie takie jakos wyboldowane sa. Generalnie beda 2 wersje (tak jak poprzednio) z logosami standardowymi w rozmiarze 70x70 oraz rotated 58x125 (sam ich jeszcze uzywam).

 

Co do moda dla ryjcow - to dodanie jest bardzo proste i mozecie sami to zrobic (lepiej jest zrobic standardowy skin a wszelkie usprawnienia kazdy sobie juz samemu wrzuca bo jeden woli 95x95, drugi 140x180, trzeci 180x180 a jeszcze czwarty 300x300). Jesli macie problemy z instalacja to moge zrobic krotki opis w naszym narzeczu ale zapewniam jest to bezczelnie proste ;)

zarzuc, moze ja spróbuję

pzdr :)

Odnośnik do komentarza

Slawoj - jezeli chodzi o zwiekszenie nazwisk podczas meczu (na boisku) to wgraj sobie do \skins\black_in2\panels plik, ktory znajdziesz tutaj:

http://rapidshare.com/files/72528633/match_pitch.zip.html

 

zmienilem rozmiar czcionki z 7 na 9 - jezeli dalej bedzie za mala to mozesz sam sobie zmienic edytujac ten pliczek i zmian mozesz dokonac w nastepujacej pozycji:

<integer id="pitch_player_name_size" value="9" /> (i zmieniasz wartosc liczbowa w value)

 

Ogoor:

 

jezeli chodzi o zmiany w panele compare players to:

a) zmiana kolorow na analizerze (ten screen gdzie 1 bramkarz mial wartosci na pomaranczowo a drugi na czerwono) to:

- ten pomaranczowy kolor zmieniasz w settings - odszukaj atrybut o nazwie "attribute analyser line"

- ten czerwony zmieniasz w pliku, ktory zaladowalem ponizej (wrzucasz oczywiscie do folderu panels)

http://rapidshare.com/files/72529784/playe...erview.zip.html

domyslnie jest teraz kolor cyan - jesli nie podoba sie to zmieniasz to sam - znjadz tylko fraze:

 

<container class="player_comparison_analyser_panel" id="ocmp">

 

<real id="segment_count" value="8" />

<colour id="line_colour" name="attribute analyser line" />

<colour id="second_colour" name="cyan" />

<boolean id="show_inaccurate_category" value="true" />

 

i kolor ustawiasz w wierszu "colour id=second_colour name=tu wpisz nazwe koloru jaki chcesz (liste kolorow znajdziesz w pliku colours.xml)

 

I ostatnia rzecz, o ktora prosiles to poprawienie atrybutow rowniez w panelu compare players (bylo ... a jest teraz tak jak chciales). Sciagnij kolejny plik i wgraj go do folderu panels:

http://rapidshare.com/files/72539799/playe...arison.zip.html

 

Chyba to juz wszystko. Jeszcze 2 male poprawki z newsami i jutro powinna wyjsc finalna wersja 1.3.

Odnośnik do komentarza

Już dziś mi się tego sprawdzać nie chce, ale sam jeszcze zwiększałem rozmiar kolumny kondycji w krótkich statystykach, gdyż tam też 100% się nie mieściło. Plik short stats, zwiększyłem rozmiar zdaje się do 34, niczego nie zmniejszając i działa okej. Jeszcze nie pokazuje 100% kondycji, przy rozmowach meczowych, tylko póki co nie wiedziałem który plik za to odpowiada i nie poprawiłem tego jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Wprowadziłem więc wszystkie ww zmiany i wszystko działa poza tym, że w porównaniu graczy dalej jest czerwona linia, ALE tylko przy porównywaniu bramkarzy... Więc przeanalizowałem xml'a i okazuje się, że przy GK jest osobny ww wpis, który też trzeba było zmienić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...