Skocz do zawartości

Skiny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wchodzisz w folder, w którym zainstalowałeś FM-a, wybierasz tools, odpalasz resource archivera. Wypakowujesz pliki z folderu skins.fmf, przenosisz skiny (w Twoim przypadku z liczbą 2011) do miejsca, w którym trzymasz grafikę. Kolory zmieniasz tak jak w każdej skórce. Czyli np. dla skina jasnego - fm2011/settings i odpalasz fm2011 settings.

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w folder, w którym zainstalowałeś FM-a, wybierasz tools, odpalasz resource archivera. Wypakowujesz pliki z folderu skins.fmf, przenosisz skiny (w Twoim przypadku z liczbą 2011) do miejsca, w którym trzymasz grafikę. Kolory zmieniasz tak jak w każdej skórce. Czyli np. dla skina jasnego - fm2011/settings i odpalasz fm2011 settings.

 

O to to to. Jakbyś miał jakieś problemy to wal do mnie na GG [10869182] ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Jak zmienić w skinie CM11 v2 The Cro Manager ten badziewny zielony kolor ?

 

calisiakaliszprzedmecze.png

 

albo ten byle brąz ... :/

 

aswidokoglny.png

 

Te kolory nie zależą od skina tylko od bazy danych i ewentualnie danych edytora (tzn ligi którą sobie ściągnąłeś).

Możesz je zmienić w edytorze ale efekt widoczny będzie dopiero w nowej karierze.

Krótka instrukcja:

 

1 Uruchamiasz edytor

2 Z menu Plik wybierasz wczytaj bazę danych (do wyboru domyślna oraz uaktualnienia zainstalowane z patchami)

3 Potem wczytaj dane edytora (wybierasz plik z ligą który ściągnąłeś z internetu)

4 Wyszukujesz dany klub i klikasz na "stroje i barwy"

5 Tam jest kila rodzajów wpisów np koszulka, spodenki ale wybierasz tekst i po kliknięciu na niego masz możliwość wyboru koloru tła i pierwszego planu

6 Zapisujesz dane edytora

7 Uruchamiasz grę i masz kolory jakie sobie ustawiłeś

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak zrobić by się wyświetlały Backgroundy stadionów

W wielu skinach widzę że jest z tym problem, więc prosiłbym o opisanie jak temu zaradzić

Ja używam Onepiece FM 2011

 

wprawdzie nie edytowałem configów bo to samo zdjęcie w nich jest przypisane do teamu i stadionu ale gdyby w tym leżał problem to grając na wyjeździe powinien się wyświetlać background zespołu który jest gospodarzem

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam takie pytanie, odnośnie skórek do FM'a 2008, a chodzi o "RS-5" i "Still 1.1". Otóż, czy byłby ktoś tak fajny i wrzucił na jakiś serwer bądź bezpośrednio na pocztę, dwie skorki do tej wersji fm'a? :) o ile oczywiście posiada, bo sam szukałem dosyć dokładnie na stronach związanych z FM'em ale niestety wszystkie linki już wygasły.

Z góry wielkie dzięki za jakikolwiek odzew. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...