Skocz do zawartości

Skiny


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dodania w skinie "Shady Metalic'' [FM 06], kolumny z formą piłkarzy sprzed kilku meczy?

Jeżeli jest to w innych skinach to na bank idzie to zaimplementować i w tym skinie.

Mógłbyś mi poradzić, jak to zrobić?

 

Musisz znaleźć skin, który ma ów kolumnę, następnie trzeba znaleźć kod, który odpowiada za jej tworzenie i wkleić w odpowiedni sposób do Shady Metalic. Tak wykląda algorytm, co do samego wklejenia kodu nie bardzo pomogę, bo nigdy tego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Aktualnie pracuję nad dwoma skinami do FM2008 (od razu uprzedzam ewnetualnie dochodzenie - korzystam z wersji demo - czekam na oryginal via CM Rev).

 

Pierwszy skin to kolejny remake Turnstyle - nie wyobrazam sobie gry w FMa bez tego skina ;) Screeny znajdziecie w moim topicu na Susie: http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=22745

 

Kodowanie jest juz zrobione w 80-85%. Ale potrzebuje jeszcze narzedzia FMF do dekompresji plikow FMF. SI troche pozmienialo uklad folderow oraz dorzucili kilka nowych elementow i musze to zlokalizowac (a bez narzedzia FMF nie dam rady).

 

Drugi skin to kolejny remake: Black-in 2. Remake to zle okreslenie, bo z pierwszej wersji zostaje mroczny kolor i pare elementow graficznych - reszta jest nowa. Screeny znajdziecie znowu na Susie: http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=23054

 

To jest efekt dzisiejszego dnia. Jutro zaczynam prace nad czescia zwiazana z meczem. To co jest prezentowane tutaj niestety jest dla wersji angielskiej - jak znajde czas to "spolszcze" elementy, ktore nie beda sie tlumaczyc automatycznie (mam na mysli nazwy buttonow).

 

Jakies sugestie, opinie?

Odnośnik do komentarza
BlackIn 08' kapitalny. Na pewno będę na nim grał dopóki coś lepszego się nie pojawi. Turnstyle ma przede wszystkim nieodpowiednią kolorystykę atrybutów, bo się zlewają zielone. Reszta chyba ok.

 

Kolorystyka atrybutow sie nie przejmuj - to jest jeden z pierwszych screenow jakie zrobilem bawiac sie Turnstyle. Sa to oryginalne kolory z defaultowego skina - w wersji finalnej bedzie ok. Podobnie jak nie bedzie tych obrzydliwych bialych paskow :)

 

jeśli mam być szczery, to te przyciski home/news i tak dalej wyglądają wprost tragicznie

 

Jesli mam byc szczery.... to kwestia gustu ;) Osobiscie nie trawie oryginalnych ikonek home/news etc. - absolutna tragedia. A nie znalazlem w swoich zasobach innych ikonek, ktore by pasowaly stylistycznie do futbolowego menedzera.Niemniej dzieki za komentarz :piwo:

Odnośnik do komentarza
jeśli mam być szczery, to te przyciski home/news i tak dalej wyglądają wprost tragicznie

 

Jesli mam byc szczery.... to kwestia gustu ;) Osobiscie nie trawie oryginalnych ikonek home/news etc. - absolutna tragedia. A nie znalazlem w swoich zasobach innych ikonek, ktore by pasowaly stylistycznie do futbolowego menedzera.

 

Nie no, oczywiście masz prawo uważać, że szeryfowa czcionka pasuje stylistycznie do reszty bezszeryfowych napisów... ;]

Odnośnik do komentarza
Aktualnie pracuję nad dwoma skinami do FM2008 (od razu uprzedzam ewnetualnie dochodzenie - korzystam z wersji demo - czekam na oryginal via CM Rev).

 

Pierwszy skin to kolejny remake Turnstyle - nie wyobrazam sobie gry w FMa bez tego skina ;) Screeny znajdziecie w moim topicu na Susie: http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=22745

 

Kodowanie jest juz zrobione w 80-85%. Ale potrzebuje jeszcze narzedzia FMF do dekompresji plikow FMF. SI troche pozmienialo uklad folderow oraz dorzucili kilka nowych elementow i musze to zlokalizowac (a bez narzedzia FMF nie dam rady).

 

Drugi skin to kolejny remake: Black-in 2. Remake to zle okreslenie, bo z pierwszej wersji zostaje mroczny kolor i pare elementow graficznych - reszta jest nowa. Screeny znajdziecie znowu na Susie: http://www.sortitoutsi.net/forums/index.php?showtopic=23054

 

To jest efekt dzisiejszego dnia. Jutro zaczynam prace nad czescia zwiazana z meczem. To co jest prezentowane tutaj niestety jest dla wersji angielskiej - jak znajde czas to "spolszcze" elementy, ktore nie beda sie tlumaczyc automatycznie (mam na mysli nazwy buttonow).

 

Jakies sugestie, opinie?

 

Obydwa są fenomenalne !!

Odnośnik do komentarza
Qwas, jedna sprawa. Pamiętasz sławną siateczkę w prawym górnym rogu? Do Turnstylea pod FM 2007 nijak nie mogłeś tego zaaplikować (może nie tyle zaaplikować co umieścić na stałe w prawidłowym miejscu), teraz również jest to nie do zrobienia?

 

A jakiegos screena z ta siatka moglbys wrzucic? Bo ja nie kojarze tego elementu w oryginalnym Turnstyle 06.

 

jeśli mam być szczery, to te przyciski home/news i tak dalej wyglądają wprost tragicznie

 

Jesli mam byc szczery.... to kwestia gustu ;) Osobiscie nie trawie oryginalnych ikonek home/news etc. - absolutna tragedia. A nie znalazlem w swoich zasobach innych ikonek, ktore by pasowaly stylistycznie do futbolowego menedzera.

 

Nie no, oczywiście masz prawo uważać, że szeryfowa czcionka pasuje stylistycznie do reszty bezszeryfowych napisów... ;]

 

:) Akurat nad doborem czcionek sie jeszcze nie zastanawialem - jak na razie wzialem pierwsze lepsze - byleby jakies napisy byly widoczne. Na razie koncentruje sie nad elementami graficznymi i kodowaniem. Zreszta czcionki to jest element, ktory mozna samemu dosc latwo zmienic - kazdy ma jakas swoja ulubiona (w Turnstyle nie zmieniam bo to jest oryginalna jeszcze z wersji dla 06).

Odnośnik do komentarza

Black-in jest bardzo fajny, pewnie z niego na początku będę korzystał (jeśli udostępnisz tego skina), tylko jak dla mnie jest jeden minus- menu z prawej strony. Może zrobiłbyś dwie wersje z menu po prawej i po lewej stronie :)

 

A czy nie zastanawiałeś się nad zrobieniem skina kopii standardowej skóry z 2k7?

Odnośnik do komentarza
Black-in jest bardzo fajny, pewnie z niego na początku będę korzystał (jeśli udostępnisz tego skina), tylko jak dla mnie jest jeden minus- menu z prawej strony. Może zrobiłbyś dwie wersje z menu po prawej i po lewej stronie :)

 

A czy nie zastanawiałeś się nad zrobieniem skina kopii standardowej skóry z 2k7?

 

Beda dwie wersje - lewa i prawa. Co do Flexion 07 - nie jest to w moich planach. Aczkolwiek pewnie ktos w najblizszej przyszlosci pokusi sie o remaka.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety już nie posiadam tych czcionek, chyba żebym je w domu na kompie znalazł, ale to dopiero za tydzień. Napisz do Icona na PW, albo może ktoś inny ma gdzieś w zasobach te czcionki. Lub co łatwiejsze weź te z 4 postu tego tematu, czy tam pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza

Do folderu fonts wklejasz pożądaną czcionkę. Następnie w pliku settings.xml (lub np. steklo.xml, w zależności od skina) zmieniasz nazwę domyślnej czcionki, np. vera na tą, którą chcesz widzieć w grze. Oczywiście nazwa czcionki w configu musi być zgodna z plikiem wklejonym do folderu fonts.

 

Edyta, wejdź do folderu Windows -> Fonts, tam masz fajne czcionki. ;)

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem na domyślną czcionke,wszystko ok ale jak przechodze do rozgrywania meczu to wyświetla się że nie odnalazło starej czcionki "scoreboard" a jak tą czcionke umieszcze w grze to wtedy znowu są kwadraciki zamiast polskich liter.

 

P.S. nie moge napisac pw do Icona (jakiś błąd mi sie wyswietla

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...