Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

No i wreszcie się udało. Górnik wygrywa z Widzewem 3:1 i w tej chwili ma 34 punkty. Cieszy odblokowanie Jelenia, który mam nadzieje nie będzie drugim Zahorskim i nie poprzestanie na jednym golu. ;) Super mecz Olka Kwieka, który zaliczył bramkę oraz asystę. W mojej ocenie dobrze się spisał Kopacz, który jak na stopera ma świetne warunki, a od Dancha może się wiele nauczyć. :)

Miejmy nadzieje, że teraz to już pójdzie z górki. :)

 

Qcz@ chodziło mi bardziej o cały okres pracy Nawałki, nie tylko wiosnę. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Ciekawi mnie bardzo jak teraz prezentować się będzie Górnik. Czy utrzyma swoją świetną formę, czy stoczy się tak jak Ruch bez Fornalika. Nie da się ukryć że z wielu zawodników Nawałka wycisnął absolutne maksimum (Bartek Iwan choćby). Dużo będzie zależało od tego kto zastąpi dotychczasowego trenera Górnika. Fakt pisze o kandydaturze Brzęczka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Z artykułów o nim wynika, że bardzo defensywny - ponoć na to kładł nacisk w Columbus. Do głębszej oceny warto poczekać kilka meczów, ale pobieżnie to nie wygląda optymistycznie. O ile nie znam specyfiki tej drużyny to obejmował mimo wszystko mistrza kraju, a zostawia jedną z najgorszych ekip, z każdym sezonem było coraz gorzej, wiec nie nastraja to optymistycnzie. Z resztą po opinii kibiców też można wnioskować, iż nikt jego pracy nie traktuje pozytywnie. Chociaż jeśli kontrkandydatem był przebieraniec Urban to też brałbym Warzychę.

Odnośnik do komentarza

Warzycha trenenrem Górnika.

 

jakie jest Wasze zdanie ? moim zdaniem Górnik bardzo dużo ryzykuje, ktoś orientuje się jaki styl prezentuje gra zespołu Warzychy ?

 

niby tonący brzytwy się chwyta, dla mnie bardzo niezrozumiała i ryzykowna decyzja włodarzy z Zabrza

 

 

W polskiej lidze są tak słabi trenerzy, ze zatrudnienie kazdego z nich jest ryzykiem.

Edytowane przez Dudek
złe cytowanie
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Przeciez w Górniku normalnych ludzi nie ma, hoolsi to najwięksi idioci których kiedykolwiek widziałem. Nie raz widzialem i rozmawialem z ludzmi z Torcidy i zaden nie mogl pewnie skonczyc liceum bo inteligencja owych Panow nie miala duzo do pokazania. Mielismy juz przeciez wczesniej sciaganie koszulek z pilkarzy, a to nie jedyne incydenty z udzialem "kibicow". Ciekawe teraz czy kibice Arki tez go poddadza takim testom ;)

 

Edytka co do Arki xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...