Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to, że niektórych ta sytuacja przerosła, upoważnia ich do takiego zachowania? Takich ludzi powinno się eliminować raz i skutecznie, gdyż to nienormalne, że w tak utytułowanym zespole z sukcesami, zawodnicy są straszeni przez kiboli.

Ja pisałem o działaczach i piłkarzach, ze ich przerosło. Nie podołali zakładanym celom, a niektórzy przyszli tutaj tylko, zeby zarobic troszke kasy. Co do straszenia, to uwierzcie w koncu, ze podczas treningu piłkarze byli w szkoku ze idzie 100 chopa, ale nikt ich nie straszył, wszystko odbyło sie w nalezytym porzadku, a po wyjasnieniu sobie kilki spraw piłkarze załozyli koszulki.

Niedokładnie doczytałem Twojego posta, więc cofam swoje uwagi. Choć, co do zachowania tych "fanów", to nic mnie nie przekona, że to była przyjacielska pogawędka.

Odnośnik do komentarza
Czy to, że niektórych ta sytuacja przerosła, upoważnia ich do takiego zachowania? Takich ludzi powinno się eliminować raz i skutecznie, gdyż to nienormalne, że w tak utytułowanym zespole z sukcesami, zawodnicy są straszeni przez kiboli.

Ja pisałem o działaczach i piłkarzach, ze ich przerosło. Nie podołali zakładanym celom, a niektórzy przyszli tutaj tylko, zeby zarobic troszke kasy. Co do straszenia, to uwierzcie w koncu, ze podczas treningu piłkarze byli w szkoku ze idzie 100 chopa, ale nikt ich nie straszył, wszystko odbyło sie w nalezytym porzadku, a po wyjasnieniu sobie kilki spraw piłkarze załozyli koszulki.

Tak to już jest jak wierzy się w jedynie słuszne relacje GW, SE, Faktów i innych.

Odnośnik do komentarza

Ale taki terror stosowany przez kibiców nie wprowadza pozytywnej atmosfery, która w przypadku walki o jakiekolwiek cele jest potrzebna. Moim zdaniem po takich wydarzeniach mało, który piłkarz w zespole zostanie. Chyba, że się nie boi. Ja taki postępowanie krytykuję. Rozumiem rozmowę na jakimś wyższym poziomie, ale dla mnie to co miało miejsce w Zabrzu to zastraszanie w jakimś stopniu.

Odnośnik do komentarza
Czy to, że niektórych ta sytuacja przerosła, upoważnia ich do takiego zachowania? Takich ludzi powinno się eliminować raz i skutecznie, gdyż to nienormalne, że w tak utytułowanym zespole z sukcesami, zawodnicy są straszeni przez kiboli.

Ja pisałem o działaczach i piłkarzach, ze ich przerosło. Nie podołali zakładanym celom, a niektórzy przyszli tutaj tylko, zeby zarobic troszke kasy. Co do straszenia, to uwierzcie w koncu, ze podczas treningu piłkarze byli w szkoku ze idzie 100 chopa, ale nikt ich nie straszył, wszystko odbyło sie w nalezytym porzadku, a po wyjasnieniu sobie kilki spraw piłkarze załozyli koszulki.

Tak to już jest jak wierzy się w jedynie słuszne relacje GW, SE, Faktów i innych.

Tak to jest jak się nieudolnie próbuje zripostować, żeby było mądrze i śmiesznie jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Ale taki terror stosowany przez kibiców nie wprowadza pozytywnej atmosfery, która w przypadku walki o jakiekolwiek cele jest potrzebna. Moim zdaniem po takich wydarzeniach mało, który piłkarz w zespole zostanie. Chyba, że się nie boi. Ja taki postępowanie krytykuję. Rozumiem rozmowę na jakimś wyższym poziomie, ale dla mnie to co miało miejsce w Zabrzu to zastraszanie w jakimś stopniu.

Ci co nie mają sobie nic do zarzucenia zostaną. Wszyscy wiedzą, ze jest kilku piłkarzy w Zabrzu, którzy przyszli tu jedynie dla kasy i nikt nie bedzie płakał po nich. Oczywiscie nigdy juz nie moze dojsc do takiej sytuacji, ze jakis piłkarz jest szarpany po meczu. Moze spadek pozwoli poukladac pare spraw. Niech Górnik zatrudni odpowiednich ludzi na dane stanowiska a o ekstraklase jestem spokojy. Jesli Ałri nie bedzie mial pomyslu na druzyne niech odejdzie. Jestem pewny, ze Michał Probierz zrezygnuje z ekstraklasy jesli dostanie odpowiednie pieniadze.

Odnośnik do komentarza

Liga bez Górnika dużo straci, wielka szkoda. Wg mnie Kasperczak zostanie. W 1 lidze gra się inaczej niż w Ekstraklasie i o tym powinien wiedzieć - w tym sezonie przekonały się o tym Widzew i Zagłębie. W zespole powinni zostać zawodnicy, którzy się z klubem identyfikują a nie najemnicy. Mam nadzieję, że Allianz nie wycofa się i za rok będziemy oglądać najsilniejszą i najatrakcyjniejszą Ekstraklasę w historii.

Odnośnik do komentarza

Wy się przepychajcie a ja sobie jeszcze trochę popłaczę ;)

 

Dla mnie kibic powinien skupiać się na klubach z którymi sympatyzuje. Sprawy cudzej drużyny powinny być mu obojętne. Niektórzy w Gliwicach, Chorzowie, Wodzisławiu, Warszawie czy Poznaniu chyba zapomnieli o tym, że degradacja Górnika jest równoznaczna z tym, że ich głupia radość z tego powodu skończy się za kilka dni bo kiedy w sezonie normalnie mieli okazję by wydrzeć gardło w chwili kiedy ich drużyna strzeliła gola Górnikowi teraz będą się tylko przyglądać z boku jak Górnik dobie radzi w I lidze. W Gliwicach tak jarano się na mecze z Górnikiem na które czekano od początku założenia klubu a teraz kilku idiotów cieszy się z degradacji Górnika. Gdzie tu logika? W Chorzowie cieszą się, że Górnik spadł tyle, że kto teraz nakręci taką publikę jaką nakręcała wizyta Górnika podczas WDŚ? Ktoś zapomniał, że o Ruchu najwięcej mówiono właśnie przy okazji meczów z Górnikiem. Wodzisław jarał się meczami z Górnikiem od zawsze. Zarówno wyjazdy jak i mecze u siebie to pełna mobilizacja i pełne trybuny. Odra traci najlepszy wyjazd w roku. Tak jak napisał Czado - Górnik to największy rywal ale NASZ rywal a nie obcy. Pustka będzie wielka i nic Górnika nie jest w stanie zastąpić.

 

Wracaj Górniku!

Odnośnik do komentarza
Liga bez Górnika dużo straci, wielka szkoda. Wg mnie Kasperczak zostanie. W 1 lidze gra się inaczej niż w Ekstraklasie i o tym powinien wiedzieć - w tym sezonie przekonały się o tym Widzew i Zagłębie. W zespole powinni zostać zawodnicy, którzy się z klubem identyfikują a nie najemnicy. Mam nadzieję, że Allianz nie wycofa się i za rok będziemy oglądać najsilniejszą i najatrakcyjniejszą Ekstraklasę w historii.

Allianz sie nie wycofa, bo jest właścicielem. Musieliby znaleźć nabywce. Co do Kasperczaka to jest szansa. Musiałby go wziąć Lech:). Naprawde byłem wielkim zwolennikiem Henrego po jego przyjsciu, ale wszystko prysło jak banka mydlana po kolejnych przegranych meczach. Niby bilans na wiosne nie jest taki zły, ale jednak zabrakło. Kasperczak obiecywal, ze utrzymie Górnika w ekstraklasie, wział za to wielkie pieniadze, sprowadził kogo chcial, ale zapomniał o napastniku i rozgrywającym. Wyglada na to, ze klub go nie zdymisjonuje, bo to wielki cios dla budzetu, a sam nie ma na tyle honoru zeby podac sie do dymisji.

Odnośnik do komentarza
Oczywiscie ironizuje, bo tak nie powinno być. Wystarczylo tylko, zeby pilkarze podeszli po meczu i podziekowali za caly sezon.

Z racji tego, że jestem fotografem, to widziałem zakończenia sezonów w różnych klubach. Piłkarze rzucali koszulki do kibiców /z młyna/, którzy byli na trybunach. Jeśli wbiegali na boisko, to nie mieli założonych kapturów, szalików i chust, które zasłaniały ich tożsamość. Grajków nosili na rękach. :)

Z tego co wiem to pilkarze, którzy zostawiali w kazdym meczu serducho byli pocieszani przez kibiców, ale to ci jakos umknęlo.

Wiesz, jakoś nie jest normalnym widokiem pogoń za piłkarzem, w celu zerwania klubowej koszulki. A zwłaszcza, gdy ten sobie nie życzy. Więcej obiektywności. Zastanówmy się, czy sami chcielibyśmy by z nami tak postępowano, jak z piłkarzami.

 

Z mojej strony EOT i powodzenia w jak najszybszym awansie do Ekstraklasy!

Odnośnik do komentarza
Piłkarze rzucali koszulki do kibiców /z młyna/, którzy byli na trybunach. Jeśli wbiegali na boisko, to nie mieli założonych kapturów, szalików i chust, które zasłaniały ich tożsamość. Grajków nosili na rękach.

Pewnie dlatego mieli zalozone kaptury, bo za przejscie na murawe grozi kara. Obojetnie czy biegniesz po koszulke czy biegniesz na golasa byle by leciec. Na tych zdjeciach widac jak kibole linczuja piłkarzy Wybiegniecie na murawe było złe, ale nikt nikogo nie linczowal, ani nie chciał. Dziennikarzyki jak zwykle sie rozpedziły za bardzo. EOT

Odnośnik do komentarza

No, tak piszą na Sport.pl:

 

Henryk Kasperczak nie jest już trenerem piłkarzy Górnika Zabrze, którzy spadli z ekstraklasy. Poinformował o tym na środowej konferencji prasowej.

- Nie sprostałem wyzwaniu. Celem było utrzymanie się w ekstraklasie. Niestety nie powiodło się to i myślę, że nie ma tu już dla mnie miejsca - powiedział Kasperczak.

 

Trener prowadził zabrzańską drużynę od 16 września 2008 roku. Wcześniej w polskiej lidze był szkoleniowcem tylko jednego klubu - Wisły Kraków.

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwi mnie jeśli byłby to Lenczyk. Z trenerów dostępnych na rynku jest to jedna z lepszych opcji (taki swego rodzaju spec od awansów do Ekstraklasy :D), ponadto wydaje mi się, że nie będzie wybrzydzał na pracę w I. lidze, co zapewne w przypadku oferty objęcia zespołu zrobiłby choćby Smuda, który ma ponoć oferty z najwyższej klasy rozgrywkowej. Inne nazwisko, które naturalnie przychodzi do głowy to m.in. Michniewicz. Polski Mourinho po nieudanej przygodzie na Wybrzeżu mógłby spróbować odbudować zachwianą reputację w Zabrzu. Wszystko to póki co jednak jedna, wielka hipoteza i spekulacja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...