Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake ~ part II


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie...

 

jako iz okres transferowy sie kończy, postanowiłem uzupełnić co nieco w składach poszczególnych drużyn

w gruncie rzeczy uzupełniałem tylko niektóre ligi europejskie, ale wsród nich było wiele z niższego szczebla rozgrywkowego... dołożyłem ok. 40 transferów i wypozyczeń łacznie na dzień 1.10.08 i myśle że to bedzie kwintesencją pracy nad owym updatem... nawet nie wiem co zmieniać juz w tym momencie hehe, chyba nawet nie byłoby czego zmieniać ;) mam nadzieje, ze pojawią się komentarze odnosnie mej pracy - piszcie jak odbieracie to co przerobiłem ;) pzdr

 

Official remake by Deeev 1.10.2008r

 

Finished

 

http://www.sendspace.pl/file/CrjTlne1/

Odnośnik do komentarza
czy tylko zmieniles nazwy

 

yes - nie mam dostatecznej wiedzy na temat programow za pomoca ktorych bym mogl zmieniac pewne rzeczy

podkreslam ze ja tego nie stworzylem tylko przerobilem, bazujac na wczesniejszych uaktualnieniach, ktore wygasly i sklonily mnie to podrasowania tej ze struktury :D

w edytorach sie bawilem glownie, bazujac na uaktualnieniach coraz to nowych ;)

Odnośnik do komentarza

to niestety bedziesz mial a lidze austrii irlandzkie nazwiska, regenow itd

polecam prosciutki program mass swap , dostepny na stronach champmana.

instalujesz go, umiesczasz w folderze data

uruchamiasz

"-1", enter

wyswietla ci sie lista w wordzie klubow z umeracja, spisjuesz nr klubow ktore chcesz zamienic

usuwasz liste w wordzie

jeszcze raz urucchamiaszsz mass swap tool

wpisujesz nr pierwszego kraju, czekasz chwile

enter

numer drugiego kraju

czekasz chwile

enter

 

masz zamienione narodowosci

 

oczywiscie kluby pozamieniac musisz wczesniej, przed uruchamianiem mass tool najlepiej przez team swap

a po wszystkim w edytorze zamieniasz nazwy krajow oraz wszystko inne: reputacja, trenerzy itd w orginalnym edytorze

mam nadzieje ze pomoglem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...