Skocz do zawartości

90minut.pl


citko

Rekomendowane odpowiedzi

Już od długiego czasu planowałem długą i żmudną rozgrywkę w rodzimej Orange Ekstraklasie. Tym razem chciałbym wyjść z czymś, co jeszcze w większym stopniu mogłoby zainteresować i Was, i mnie samego. Czasami zdarza się, że pisząc opowiadanie popadam w rutynę. Wydaje mi się wtedy, że to co tworzę staje się bezbarwne, szare i bez polotu. Po pewnym czasie zawieszam prace, bo wydaje mi się ona już całkiem oklapła. Ileż to przecież można pisać o jednym i tym samym? By więc nie popaść w rutynę proponuję Wam uczestnictwo w moim skromnym projekcie. Sami możecie zaistnieć w wielkim futbolowym świecie, a wystarczy tylko wypełnić formularz. Przewiduję, że korzyści będą wymierne; zarówno ja, jak i Wy możecie się świetnie bawić.

Jeśli chodzi o zasady rozgrywki to wszystkiego dowiecie się w późniejszym czasie. Na razie wiadomo, że będzie to FM 2008 z łatką 8.0.2 i updatem Fudi & Messinho Rut. Nie planuję też rozległego systemu komentarzy z Waszej strony, jak choćby w projektach Sławoja (Zostań Gwiazdą Orange Ekstraklasy), czy Sila (Projekt Polska, Fisher Athletic — jeszcze na starym forum). To ja tu jestem od czarnej roboty, Wy za to macie czytać i klaskać w dłonie, gdy sami staniecie się bohaterami danego artykułu. Nie gwarantuję też regularności podczas pojawiania się nowych postów — niestety tak to już u mnie bywa, że notorycznie narzekam na brak wolnego czasu.

 

 

Formularz zgłoszeniowy przyjmuję tylko i wyłącznie na PW. Za zgodą Sławoja postanowiłem skorzystać z jego pomysłu odnośnie rekrutacji zawodników (nominalnie Was drodzy czytelnicy). Zasady są już mam nadzieję powszechnie znane.

Wybór klubu, w którym chcemy się znajdować jest w pełni dowolny. Im jednak silniejszy, a dana liga bardziej znacząca, tym mniejsza szansa na regularne występy, a przy tym na pojawianie się w artykułach. Koniecznością jest natomiast to, by choćby korzeniami być związanym z Polską (w najgorszym wypadku inne obywatelstwo). Ta opcja jest gwarantem, że o sobie jednak na forum przeczytamy...

 

 

 

DANE OSOBOWE:

 

Imię i nazwisko (opcjonalnie również nick):

Data urodzenia:

Miejsce urodzenia:

Pozycja:

Preferowana noga:

Obywatelstwo:

Ewentualnie drugie obywatelstwo:

Klub:

Ulubione zagranie: (tylko jedno)

Wzrost:

Waga:

Ulubiony klub: (nie więcej jak 3)

Znienawidzony klub: (nie więcej jak 3)

 

 

 

 

(Wybieramy 2 na 20, 2 na 15, 3 na 10, a reszta losowo)

 

ATRYBUTY PERSONALNE:

 

Zdolność do adaptacji:

Ambicja:

Kontrowersyjność:

Determinacja:

Lojalność:

Presja na otoczenie:

Profesjonalizm:

Sprawność sportowa:

Temperament:

 

 

 

 

(Wybieramy 5 na 20, 5 na 18, 8 na 15, 8 po 10, a reszta losowo)

 

TECHNICZNE:

 

Długie wyrzuty:

Dośrodkowania:

Drybling:

Gra głową:

Gra na faul (diritness):

Gra z pierwszej piłki:

Krycie:

Odbiór:

Podania:

Rzuty karne:

Rzuty rożne:

Rzuty wolne:

Strzały z dystansu:

Technika:

Wszechstronność:

Wykańczanie akcji:

 

MENTALNE/PSYCHICZNE:

 

Agresja:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Ważne mecze:

Współpraca:

Znaczenie:

 

 

FIZYCZNE:

 

Naturalna sprawność:

Przyspieszenie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

 

BRAMKARZE:

 

Chwytanie:

Ekscentryczność:

Gra na przed polu:

Gra w powietrzu:

Jeden na jednego:

Komunikacja:

Refleks:

Skłonność do piąstkowania:

Wyjścia do piłki:

Wykopy:

Wyrzuty:

 

 

 

 

Polska w perspektywie 90 minut.pl — Serdecznie zapraszam;)

Odnośnik do komentarza

W dalszym ciągu zachęcam do uczestnictwa w zabawie. Na razie zgłosiło się 16 osób (wliczając w to moją skromną osobę...). Obrane przez was kluby:

 

 

 

 

4x Legia Warszawa

 

3x Widzew Łódź

3x Lechia Gdańsk

 

1x Górnik Zabrze

 

 

1x Kmita Zabierzów

 

1x Lech Poznań

 

1x Polonia Warszawa

 

1x Warta Poznań

 

1x AS Saint Etienne

 

 

 

Dajcie też szansę innym klubom!

 

 

 

Gwoli przypomnienia: im poważniejszy wiek gracza, tym większe szanse na regularne występy.

 

W waszych pytaniach powtarzało się pytanie odnośnie wprowadzonego przeze mnie CA i PA. Wszyscy szanujemy się i chcielibyśmy dla siebie jak najlepiej. Dlatego też obiecuję, że nikt nie będzie narzekać. Pozdrawiam.

 

Jakiekolwiek pytania bądź prośby o zmianę czegoś, co wysłaliście do mnie przez formularz zgłoszeniowy, prosiłbym kierować na PW bądź GG #10292110

Odnośnik do komentarza

Baza danych wzbogacona jest o 21 graczy, z których większość obrała drogę napastnika. Wiąże się z tym pewien problem, który ujawni się dopiero po kilku sezonach, bądź nawet w niedalekiej przyszłości. Chodzi oczywiście o kadrę Reprezentacji Polskiej, która będzie narzekała na pełen urodzaj w ofensywie. Rozwiązaniem problemu będzie więc obrane przez Was drugie obywatelstwo, a w rezultacie - gra w barwach innego państwa. Pytanie, czy nie wolelibyście grać z Orzełkiem na piersi? ;)

 

Obecnie chęć gry na bramce zadeklarowały 2 osoby, w obronie sprawa wygląda lepiej, bo są to całe 3;)

 

Userzy, wybrany klub, pozycja:

 

Sławomir Jeżowski “Sławoj”               SŁAWOJ            Widzew Łódź        ST
Vastez A.Aguero “Shasty”                 SHASTY            Legia Warszawa     ST
Mateusz Zaborny “Baron von Kapa”         Baron von Kapa    Lechia Gdańsk      AMR/FC
Zenek Śliwa                              ICY               Saint Etienne      D/DM/MR
Adrian Juszkiewicz                       JmK               Górnik Zabrze      GK
Mariusz Drozd                            MANEK ZKS         Widzew Łódź        AMC/FC
CRIS                                     CRIS              Lechia Gdańsk      AM LC
Lukaszasada                              Lukaszasada       Legia Warszawa     ST
Kuba Michałowski “Nowas”                 Nowasinho         Lechia Gdańsk      AM RC/FC
Mariano Valentini Sosolvini              Polon             Warta Poznań       ST
Rafał Kotaba “Enigma”                    Enigma            Kmita Zabierzów    DC
Piotr Lisik                              DR.Strange             Polonia Warszawa   AMC/FC
Emil Michałek                            Emcik             Lech Poznań        ST
Krzysztof Duda “kryzsiek 17_dg”          Krzysiek17_dg     Legia Warszawa     AMR/FC
Jose Burinho                             Lagren            Arka Gdynia        ST
Mateusz Domagała                         Floter            Artmedia Bratysława    DM/MC/MR
Emanuel Kowalski                         Diego44           Lechia Gdańsk      ST
Jarosław Plewa “Yareq”                   Yareq             Atletico Madrid    ST
Adam Nasiński “Kaope”                    Kopmaster         FC Sochaux         GK
Kazimierz Ulewicz “Łajza”                Leyzer87          Wisła Kraków       D LC/DM
Marcin Chybiorz                          Citko             Widzew Łódź        AM RLC/FC

 

 

W dalszym ciągu zapraszam do udziału. Obecnie trwają testy rozgrywki, mam nadzieję, że save będzie stabilny i obędzie się bez przykrych niespodzianek...

 

 

 

x

Odnośnik do komentarza
CRIS CRIS Lechia Gdańsk AM LC

 

To jakiś Brazylijczyk? :lol:

 

Ciekawe dlaczego mój kuzyn nie chciał ujawnić imienia i nazwiska jako jedyny :>

Nie.. Polak z krwi i kości

 

 

Po prostu chciał się wyłamać chłopak... ;)

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny zawodnik:

 

Krzysztof Pijanowski    	    Lotokot	          Znicz Pruszków	        DM/MC

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem dłużej nie zwlekać, bo wszyscy chcieliby pewnie już zobaczyć swój profil. Zgłoszenia przyjmuję do jutra do godziny 21, tak by już w piątek wieczorem rozpocząć rozgrywkę. Mam nadzieję, że obejdzie się bez pomyłek w Waszych profilach. Jeśli zaś chodzi o tempo rozgrywki, już teraz zaznaczam - musicie być cierpliwi. W sumie to nawet bardzo. Zapewniam jednak, że planuję długą rozgrywkę i będzie co poczytać. 

 

Zastanawiam się nad kwestią, którą poruszyliście w przysłanych do mnie wiadomościach prywatnych. A mianowicie - system komentarzy. Potrzebny czy niepotrzebny? Macie ochotę na komentowanie tego, co wydarzyło się w świecie FM-a? Trochę to koliduje z moim zakładanym wcześniej systemem opisu i recenzji, w którym zamierzałem pisać tylko o sprawach istotnych, które w danym dniu/tygodniu się wydarzyły, np.:

Zawodnik X z klubu Y zdobył bramkę w Z kolejce swojej ligi.

Chodzi mi o to, że zabraknie adnotacji co do tego, gdzie przebywał zawodnik X2 z klubu Y2 w Z kolejce ligowej, jeśli nie był wyselekcjonowany przez swojego managera. Dotyczy to przede wszystkim graczy grających w dobrych ligach europejskich. Poszkodowani w tym momencie mogą być Ci z Was, którzy chcieliby coś napisać, ale de fakto nie mieliby o czym. Chyba powstanie ankieta w tej sprawie...

 

 

 

Daniel Kowalczyk	          Daniel90	     Cracovia Kraków	      AMC
Krystian Grzelak	           Grzelo	        Olympiakos Pireus	     AM RLC/FC

Odnośnik do komentarza

To może je też się wypowiem na temat komentarzy. Zagłosowałem ZA nimi, ale wynikło to z zaspania i niezbyt trzeźwego umysłu po wczorajszym dniu(Liverpool grał ;) ). Teraz po głębszym namyśle i kefirku uważam, że to powinno zależeć tylko i wyłącznie od założyciela topiku. Ma ochotę, dobrze, nie ma ochoty, też dobrze. Ze swojej strony powiem, że jako jeden z nielicznych obrońców pewnie miałbym rzadko okazję do komentarza, lecz mimo tego miło by było od czasu do czasu wykazać się inwencją. Co więcej, uważam, że taka "interaktywna" zabawa powoduje, że wszyscy zaangażowani czują się bardziej związani emocjonalnie ze save'em. Ale jak już powiedziałem, ostateczne zdanie i decyzja winna należeć tylko i wyłącznie do użytkownika globalnego citko. B-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Adrian Kot					  Saper unreal		 Slask Wroclaw			   ST
Konrad Maliszewski "kondzik123"	Kondzik123		   Deportiva Las Palmas		MR
Pawet Siępak “West”			 West				 Jagiellonia Białystok	   MR/AMR

To już wszyscy uczestnicy projektu. Przez moje niedopatrzenie, zaniepokoili się Ci, którzy wysłali formularz, a których nie odnotowałem tutaj w temacie. Niestety, dla mnie, kończy się okres wakacyjny.Włącznie z dzisiejszym dniem muszę pojawić się na uczelni, a przez to, prawdopodobnie nie zdąże opublikować dzisiaj zupełnie nic. Musicie być zatem cierpliwi.

Odnośnik do komentarza

JUż!

Co do ankiety i ogólnego formatu opowiadania z systemem komentarzy, nie zabraniam. Róbcie zresztą co chceta. ;) Ostrzegam jednak, że niektórzy mogą czuć się nieco poszkodowani. Profile i ogólne sylwetki osób znajdujących się w bazie danych, będą dodawane miarowo w czasie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Muszę przyznać, że jestem osobą, która lubi stwarzać pewnego rodzaju napięcie :D

Aha, objąłem rządy we wszystkich klubach OE i I Ligi, by nic nie umknęło mojej uwadze. Zrobiłem to też dlatego, by nikt nie narzekał na brak zainteresowania jego osobą ze strony komputerowych managerów...

————————————————————————————

 

Konfiguracja gry:

FM 2008, 8.0.2 + update Fudi Messinho RUT

Wybrane kraje: Anglia (1-6), Argentyna (1), Austria (1), Belgia (1), Brazylia (1), Bułgaria (1), Czechy (1-2), Dania (1), Francja (1-4), Grecja (1-2), Hiszpania (1-3), Holandia (1-2), Izrael (1-2), Niemcy (1-4), Polska (1-2), Portugalia (1-2), Rosja (1-2), Rumunia (1), Serbia (1), Słowacja (1-2), Słowenia (1), Szkocja (1-3), Szwecja (1), Turcja (1-2), Ukraina (1-2), Włochy (1-4).

Rozmiar bazy danych: średni.

Wszyscy gracze z: Polska

Zasady: Jak najbardziej citkowskie...

————————————————————————————

 

 

 

30 czerwca 2007, 15:13:03 - citko

Kasperczak przejmuje historię!

 

Czternastokrotnego mistrza kraju, 7-krotnego zdobywcę Pucharu Polski, finalistę Pucharu Zdobywców Pucharów, drużynę Górnika Zabrze, 7 lipca na walnym zgromadzeniu Rady Nadzorczej "Górnik Zabrze" S.S.A. na stanowisku managera zespołu dotychczasowego szkoleniowca, Dariusza Fornalaka zastąpił jeden z najbardziej utalentowanych polskich trenerów starszego pokolenia - Henryk Kasperczak. Szkoleniowiec w swej bogatej historii trenował przede wszystkim reprezentacje z Czarnego Kontynentu, z którymi odnosił pomniejsze sukcesy, m.in.: Tunezję (2. miejsce w Pucharze Narodów Afryki), Wybrzeże Kości Słoniowej (3. PNA) czy Mali (4. PNA). Również i na tle klubowym jego osiągnięcia nie wyglądają źle. Przed laty jako trener francuskiego FC Metz zdobył z Les Grenats Puchar Francji, zaś jego ostatni epizod z krakowską Wisłą zakończył bilansem 3 tytułów mistrzowskich oraz 2 triumfów w Pucharze Polski.

 

To dla nas wszystkich wielki dzień! - powiedział w wywiadzie dla Sportu Ryszard Szuster, prezes zabrzańskiego klubu. — Nie kryjemy zadowolenia z faktu, iż trwające kilkanaście dni pertraktacje w sprawie kontraktu z Kasperczakiem w końcu doszły do skutku. Usilnie wierzymy, że jest to jedyny w swoim rodzaju fachowiec w tej dyscyplinie, który jest w stanie zapewnić nam w zbliżającym się sezonie miejsce premiowane do gry w europejskich pucharach.

——————————————————————————————————————————————

 

Niki - 30 czerwca 2007, 15:15:01 - nat1.telkonet.pl

Super!

Adi - 30 czerwca 2007, 15:18:12 - aamf159.neoplus.adsl.tpnet.pl

szuster why?

Kibol - 30 czerwca 2007, 15:35:40 - 093105003001.rdm.vectranet.pl

for money!

Hanys - 30 czerwca 2007, 16:11:00 - abdc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo sie ciesze, ze gornikowi trafił sie taki a nie inny trener. W koncu nasza druzyne stac bedzie na walke nawet o puchary, bo wierze w umiejetnosci Henia. Zreszta pokazywal na co go stac przez wiekszosc swej trenerskiej przygody. Doskonale pamietam go chocby z okresu, gdy trenowal Wisełke, jak odnosila ona sukcesy na naszym krajowym podworku. Koniec okresu felernych Żurka czy Fornalika. Cieszmy się bo nadchodzi nowa era!

Robinho12 - 30 czerwca 2007, 16:30:11 - f048048157.adsl.alicedsl.de

Hanys ty to masz hyba nie równo pod sufitem! O jakich umiejetnosciach kasperczaka muwisz? Przecierz to chanba wywalac trenera drużyny jakim byl fornalak na 3 tygodnie przed rozpoczeciem rozgrywek! Te ciagle rozszady na stolku trenerskim robia wiecej zlego niz dobrego! Zobaczycie, że z Kasperczakiem bedzie jeszcze wieksze łajno niz wczesniej

Lenin - 30 czerwca 2007, 22:50:00 - host-81-190-11-249.katowice.mm.pl

Robinho weź ty się lepiej zastanów zanim coś napiszesz. Popracuj również nad swoją ortografią. Nie miałeś języka polskiego w szkole? Ta "12" przy twoim nicku to wiek? Mamusia wie, że jeszcze o tej porze nie śpisz? Kasperczak to dobry szkoleniowiec i posiada naprawdę dobry warsztat trenerski. Na dodatek przemawia za nim fakt, iż urodził się w Zabrzu, także podjął pracę w Górniku czując do klubu jakiegoś rodzaju sentyment. Do boju Górnik!

bartek - 30 czerwca 2007, 22:59:01 - pion.internet.zabrze.pl

Czapki z głów, idzie mistrz!

legionista - 30 czerwca 2007, 23:15:45 - nat3.telekonet.pl

(L)egia mistrz!

szłapowski - 30 czerwca 2007, 23:50:03 - dynamic-87-105-112-216.ssp.dialog.net.pl

W końcu coś się ruszyło! I wreszcie mamy trenera na miarę XXI wieku! Ciekaw jestem transferów, jakie dokonają Kasperczak i firma Alianz. Może Henio pomyśli nad skołowaniem ekipy, która podbijała Ekstraklasę, gdy trenował Wisłę?

legionista - 30 czerwca 2007, 23:55:12 - nat3.telekonet.pl

O kim niby mówisz? Górnik co najwyżej może sobie sciagnac dziadka stolarczyka albo kałużnego.

Odnośnik do komentarza

30 czerwca 2007, 16:22:00 - citko

Lechia się zbroi.

 

Chorwat Frane Cacić, doświadczeni: Maciej Kowalczyk, Marcin Kaczmarek czy Krzysztof Brede, a także młodzi i niezwykle utalentowani: Łukasz Trałka, Cris, Nowas czy Baron von Kapa, to tylko niektórzy z piłkarzy, którzy zasilili ekipę Biało-Zielonych w letnim okienku transferowym. Jak twierdzi szkoleniowiec Lechii, Jacek Zieliński, 60-krotny reprezentant Polski, Lechia w tym sezonie może nawet włączyć się w walce o czołowe lokaty w polskiej Orange Ekstraklasie. — Wystarczy odrobina samozaparcia i łut szczęścia. — podkreśla.

 

W letnim okienku transferowym z klubem pożegnało się sześciu zawodników. W ich miejsce przywędrowała aż 15 graczy. Najbardziej obiecująco zapowiada się jednak kariera trzech zawodników. Wśród nich dwójka wychowanków: 21-letni Mateusz Zaborny (21, Pol, AM RC/FC), znany w środowisku jako Baron von Kapa oraz nieco starszy 23-letni pomocnik o typowo brazylijskim przezwisku, choć wcale nie związany z tym krajem narodowością — Cris (23, Pol; M LC). Oboje mimo dość zaawansowanego już wieku, dopiero teraz zostali powołani do kadry pierwszej drużyny z rezerw. Trzeci natomiast to mający polskie korzenie Kubańczyk — 18-letni Nowas (18, AM RC/FC), który jeszcze przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego przywędrował z jednego podrzędnego kubańskiego II-ligowca. Kwota transferu nie została podana opinii publicznej.

 

Wierzymy, że sezon, w którym po latach wracamy do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce będzie dla nas niezwykle udany — relacjonuje Maciej Turnowiecki, prezes Lechii. — Drużyna kadrowo jest mocna, co przecież zweryfikował sezon poprzedni, w którym zdominowaliśmy rozgrywki w II lidze. Teraz gratką dla kibiców będzie już nie tylko rywalizacja z mocnymi ekipami II-ligowców, ale przede wszystkim tych występujących od lat w Ekstraklasie. Ważnym wydarzeniem nadchodzącego sezonu będą też derby trójmiasta z Arką Gdynia. Być może naste z kolei, lecz pierwsze rozgrywane w najwyższej klasie rozgrywkowej. - chwali Turnowiecki.

 

Piłkarzom i działaczom pozostaje zatem liczyć wszystkiego dobrego w walce o punkty w nadchodzącym sezonie.

—————————————————————————————

 

GA - 30 czerwca 2007, 16:22:59 - host13-89-206-3.limes.com.pl

Pierwszy!

fan Arki - 30 czerwca 2007, 16:27:11 - abxb223.neoplus.adsl.tpnet.pl

oby słowa zieliny i turnała były podparte dobrymi wynikami w trakcie sezonu, bo coś mi się wydaje, że lechia będzie walczyła w tym sezonie o utrzymanie...

tommasi - 30 czerwca 2007, 16:35:15 - ablo153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to za Nowas? Znacie tego kubańczyka? I jak wygląda przede wszystkim? Byłem wczoraj na treningu pierwszego zespołu i nie zobaczyłem nikogo (niczego) podejrzanego.

Elf - 30 czerwca 2007, 17:00:12 - bri250.neoplus.adsl.tpnet.pl

tommasi Nowas pewnie wyglada oczami...

tommasi - 30 czerwca 2007, 17:15:14 - ablo153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Że jak?

Bałtyk - 30 czerwca 2007, 17:18:57 - chello089078140044.chello.pl

Koledze chodziło o to, że Kubańczyk pewnie ogląda świat swoją cudną parą oczu...

(l)egionista - 30 czerwca 2007, 17:34:33 - host-81-190-114-66.gdynia.mm.pl

Czyli, że niby jak?

Mr.Monk - 30 czerwca 2007, 17:55:59 - 91-90-62-30.sttb.pl

Brawo Lechia Gdańsk! Nadal nie potrafię uwieżyć w awans mojego ukochanego klubiku!

WKS - 30 czerwca 2007, 18:12:10 - 88-199-57-130.tktelekom.pl

co tu duzo mowic prawdziwi WLADCY POLNOCY!!! a my swoje...WKS&BKS

Farciarze - 30 czerwca 2007, 18:22:29 - chello089079097019.chello.pl

Betony mieli farta w zeszlym sezonie... Ten bedzie dla nich ostatni w Orange!! Zawsze i wszędzie ARKA najlepsza bedzie

oSSk - 30 czerwca 2007, 18:31:50 - 62.199.28.130

Arka do domu. Tyle w temacie, śledziki. ;)

Ziom - 30 czerwca 2007, 18:44:22 - 088156187025.who.vectranet.pl

Jestem pod wrażeniem transferów jakich dokonali działacze Lechii. A sezon transferowy dopiero co się rozpoczął. Nie rozumiem jednak dlaczego w tym sezonie PZPN pozwolił na transfery przed pierwszym lipca. Listek do ula!

mień - 30 czerwca 2007, 18:55:44 - 237-210-149-91.cpe.marton.net.pl

Trałka, Baron, Cris i ten Kubańczyk będą wymiatać! Widziałem na treningu tego niby brazyla! Ostro wymiatał!

palo1908 - 30 czerwca 2007, 19:30:30 - dynamic-78-8-117-119.ssp.dialog.net.pl

Gratulacje dla Lechii od ŁKSu Łódź !

ślepy11 - 30 czerwca 2007, 20:15:44 - 0437554387011.who.vectranet.pl

Buzała, Nowas, Baron von Kapa, Rybski... ojojoj, coś mi się wydaje, że zabraknie miejsca dla Kuby Bławata...

Daro - 30 czerwca 2007, 22:00:01 - dslb-088-073-028-129.pools.arcor-ip.net

Ciekawa bedzie rywalizacja na bramce... Mateusz Bąk kontra Paweł Kapsa! Zieliński ma w zasięgu jeszcze niegrzeszacego umiejetnosciami Sobanskiego i utalentowanego mlodziutkiego Debowskiego! LECHIA, LECHIA, LECHIA GDAŃSK!

Odnośnik do komentarza

30 czerwca 2007, 17:25:12 - citko

Wisła bez emocji

 

Brak większych emocji budzi zaplanowany w tym roku plan sparingów krakowskiej Wisły w okresie przygotowawczym do sezonu. Podopieczni Macieja Skorży wyjeżdząją dzisiaj wieczorem do Rumunii, by w specjalnie przygotowanym ośrodku w niejakich Botoszanach rozegrać 5 sparingów wyłącznie z drugorzędnymi zespołami tamtejszych lig. Dwa tygodnie spędzone w kraju Drakuli mają w pełni usprawnić formę Krakowian, którzy na ligę muszą być już w pełni gotowi.

Skorża wziął ze sobą aż 40 graczy. Z kluczowych zabrakło jedynie kontuzjowanego Clébera, który ma dojechać do Botoszy w późniejszym terminie. Ciekawie zapowiadają się dopiero co przybyłe na Reymonta nowe twarze. Wśród nich południowo-amerykański zaciąg w postaci: Juniora Enrique Díaza (23, Kostaryka: 3/0; D/DML/MLC) oraz Marcelo (20, Brazylia: U-21: 4/0; DC). Wybitnie przedstawia się także przybyły z drużyny juniorów Kazimierz Ulewicz "Łajza" (20, Polska; D LC), którego fachowcy już teraz ocenili w kategoriach nadziei na lepsze jutro w polskiej piłce.

 

Plan przygotowawczy Wisły:

1.07.2007 vs Dacia Miloveni (Rumunia, II liga)

4.07.2007 vs Prefab '05 (Rumunia, II liga)

7.07.2007 vs FCM Resita (Rumunia, III liga)

9.07.2007 vs Cetatea (Rumunia, II liga)

12.07.2007 vs Botosani (Rumunia

15.07.2007 vs Hajduk Lion (Serbia, II liga)

—————————————————————————————————————————

 

 

Torca_Łagi - 30 czerwca 2007, 17:29:42 - host892514111.3s.pl

śmiech na sali! Macieju odejdź, wstydu Waść oszczędź...

rafi - 30 czerwca 2007, 17:33:42 - dha157.neoplus.adsl.tpnet.pl

to nie mogli wyjechać już gdzieś na cypr albo turcji? tam to przynajmniej przewiajaja sie czasem zespoly europejskiego formatu, z ktorym mozna byloby cos zagrac, a tak? Zero emocji. Gdyby chociaz zagrali z jakąś Steułą czy Dynamem, a nie szli na totalna latwizne...

SE - 30 czerwca 2007, 17:51:11 - sdgate2.cvjetno.sczg.hr

wstyd!

Hutnik - 30 czerwca 2007, 18:09:07 - siec21.inet.inet-siec.pl

co za obciach. Tylko Hutnik!

seductivee - 30 czerwca 2007, 18:45:15 - c137-43.icpnet.pl

To już nawet Odlew Poznań zaplanował sobie gry z bardziej wymagającymi zespołami. Żenada!

Thomasksg - 30 czerwca 2007, 19:55:55 - ip134-c1.elgrom.laz.digi.pl

Przezywacie jak stonka wykopki. Jak brozek i spolka beda ciosac po 7-10 goli na mecz, to obejdzie sie bez jakiekolwiek krytyki na temat skorzy, dzialaczy i przede wszystykim samych pilkarzy. Szkoda mi tylko, ze nie rozegraja zadnego meczu u siebie. Bynajmniej nic mi nie wiadomo, ale co beda robic pilkarze od 15 lipca do pierwszego meczu ze Sląskiem Wrocław 28 lipca?

Singlar - 30 czerwca 2007, 23:13:12 - dha157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja wiem: lecieć w *******!

Post edytowany przez administratora.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...