Skocz do zawartości

Formuła 1


Eddie_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
[Hamilton] Zapytany przez telewizję BBC dlaczego jego zdaniem tak często sędziowie FIA interesują się jego wybrykami na torze, odpowiedział: "Być może dlatego, że jestem czarny. Tak mówi [satyryk] Ali-G".

 

Murzynowi chyba przyda się kilka wyścigów odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Writing in the Express newspaper Sylt has also revealed that Formula One Licensing has applied for a pan-European trademark for the title 'Grand Prix of Poland'. This is a crucial step in the process of bringing a race to the F1 calendar and the trademark application covers three key classes including sports events, radio and television and printed products, such as race programmes. It is not known where the race would be held. One of the most likely locations is Gdansk, a large port city in the north of the country where a 5.7 kilometre circuit has been planned at a construction cost of £180m. Poland, South Africa, Mexico and Russia would take the calendar to 25 races if the teams agree.

 

pitpass.com

 

FOL - firma-córka F1 Group wystąpiła o przyznanie praw licencyjnych do nazwy Grand Prix of Poland. To kluczowy element w ubieganiu się o przyznanie organizacji wyścigu. Ewentualna lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale dużo mówi się o Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Sad news: F1 Team Marussia confirm Test Driver Maria De Villota lost her right eye as a result of facial injuries from crash at Duxford

 

Przykre, ale ta to jest jak się laski biorą za sporty wyścigowe. Pamiętam też grube crashe w wykonaniu m.in. Daniki Patrick czy Katherine Legge - większość po podstawowych błędach. Nie jestem szowinistą, ale kobiety nie powinny wsiadać do tak mocnych maszyn.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 11 miesięcy później...

Podczas drugiego dnia testów Polak przebywał na torze w Abu Zabi półtorej godziny. Na koniec wykręcił najlepszy swój czas 1.39,48. Był to siódmy czas ogólnie, ale najlepszy z całej trójki kierowców testujących bolidy Williamsa.

Czytaj więcej na http://eurosport.interia.pl/f1/news-formula-1-robert-kubica-najlepszym-kierowca-williamsa-po-dwo,nId,2471382#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Te wyniki wcale tak duzo nie pokazuja i nie nalezy im ufac w 100%. Sirotkin np nie jechal na hypermiekkich oponach a do tego jezdzil wczesniej, kiedy temperatura toru byla inna, wiec wcale nie jest powiedziane, ze byl gorszy od Kubicy. Zreszta sam Paddy Lowe dzisiaj chlapnal, ze ostatnie miejsce w zespole moze dostac kierowca spoza tej dwojki, ktora dzisiaj testowala. Poki Kubica nie ma podpisanego kontraktu, nic tak naprawde nie wiadomo, a z jego wczorajszych slow wynika, ze on sam nie wie jak to wszystko sie skonczy.

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A teraz jest już coś oficjalnego, że tak podsumowujecie? Ja tam znajduję ciągle tylko plotki. Raz w lewo, raz w prawo, ale jednak wciąż nic nie wiadomo. W sumie od początku się na to nie napalałem, chociaż fajnie by było wrócić do oglądania (to nudne, jak nie mam komu kibicować, a jakoś żaden kierowca mojej sympatii nie wzbudził). Nie byłbym zaskoczony, jakby faktycznie tego angażu nie dostał, ale też za wcześnie na podsumowania. Kasa kasą (a to główny argument w plotkach, że Kubicy nie zatrudnią), ta stoi po stronie Sirotkina, ale z drugiej strony historia Kubicy też może być przeliczalna na dużą kasę, duże zainteresowanie mediów, kibiców, a co za tym idzie sponsorów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...