Skocz do zawartości

Odpowiedni wybór


Yareq

Rekomendowane odpowiedzi

12.04.08

 

Piąta kolejka, to zmagania dwóch słabiaków. Osiemnasta drużyna kontra dwudziesty Awangard Kursk. Niczego specjalnego nie spodziewałem się po tym spotkaniu. Liczyłem jedynie, że Jikia zdobędzie kolejne trafienia i utrzyma się w czołówce strzelców. Chciałbym zdobyć też trzy punkty, gdyż pozwoliłyby mi one odbić się od strefy spadkowej.

Skład:

R. Medjidov, P. Pavlenda, V. Lots, M. Rnic, N. Shirshov, I. Kaplan, I. Axionov, A. Breschenko, T. Sheles, R. Jikia, D. Volodin

 

Pierwsza połowa była, bo była, dopóki rywal nie strzelił bramki. Sędzia liniowy wzniósł w górę tablicę z doliczonym czasem gry, na którą zaczęli się gapić moi podopieczni. Gapiostwo gospodarzy wykorzystali goście i w tym momencie zdobyli prowadzenie. Do przerwy przegrywamy...

 

Po raz kolejny moi zawodnicy udowodnili, że polegają na bramkarzu. Tylko Medjidov w kolejnym meczu pokazał, że stać go na dobre interwencje. Cały zespół był dzisiaj do bani, a mnie po ostatnim gwizdku karetka odwiozła do szpitala. Podejrzenie objawów zaawansowana nerwica, a z taką przypadłością menadżerem być nie można.

1. Liga [5/42]

stadion: Lokomotiv, Iwanowo

widzów: 2640

[18] Tekstilszczik Iwanowo - [20] Awangard Kursk

0:1

mom: Vyacheslav Vishnevskiy "8" [Awangard Kursk]

 

45' Vyacheslav Vishnevskiy - 0:1

 

 

 

@ Dziękuję wszystkim, którzy czytali to, co wydziwiałem. Klimaty Rosji chyba dobrze mi nie służą...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...