Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale „Dzień Świra” to też przecież komedia. Historia o dramacie przeżywającego kryzys wieku średniego intelektualisty jest wpisana w formę komediową. Nie oglądałem „Ataku paniki”, ale po recenzjach wnioskuję, że jest to podobny przypadek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

krzysfiol, no właśnie w mojej skromnej opinii nie. W "Dniu Świra" jest mnóstwo wątków komicznych, na czele z kultowym "angielskim". W "Ataku Paniki" tego nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A, to okej, nie wnikam, bo nie widziałem, sugerowałem się recenzjami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więcej słyszałem, że to polskie "Dzikie historie", gdzie sama komedia raczej wynikała bardziej z absurdu sytuacji (oidp), niż heheszkowych elementów powodujących ból brzucha. Dla mnie to dziwny zarzut, ze to nie komedia, bo takowych do tej pory nie spotkałem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaczy, rzeczywiście są porównania w recenzjach do "Dzikich Historii", ale równie dużo jest uwag, żeby tych dwóch filmów jednak nie porównywać. Ja nie widziałem więc nie mogę się wypowiedzieć. Natomiast wiem, że nie jestem sam po stronie barykady "to nie komedia" ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta