Skocz do zawartości

GPRO - sezon 11


Rekomendowane odpowiedzi

Lista startowa CMF

 

Wyniki i klasyfikacja po GP Argentyny

 

Elite

 

Elite - binki ([Tomasz Wypych) - The Twilight Zone - 31. miejsce => 31. [-], 0 pkt

 

Master

 

Master 1 - Willow (Adam Wierzba) - Phantom Racing #3 - 37. miejsce => 37. [-], 0 pkt

Master 4 - handballer (Łukasz Dawgiert) - Lightning Fast Racing Team - nie wystartował => 40. [-], 0 pkt

 

Pro

 

Pro 10 - huzar (Rafal Kucha) - Włatcy Much - 28. miejsce => 28. [-], 0 pkt

Pro 11 - Powdel (Andrzej Chmielewski) - 31. miejsce => 31. [-], 0 pkt

Pro 15 - Andrew (Andrzej Wyrozumski) - JButton Racing Team - 6. miejsce => 6. [-], 3 pkt

 

Amateur

 

Amateur 21 - Ronin (Maciej Markowski) - 20. miejsce => 20. [-], 0 pkt

 

Rookie

 

Rookie 10 - Profesor (Marcin Krygier) - 3. miejsce :jupi: => 3. [-], 6 pkt

Rookie 49 - adamus (Adam Kruszewski) - 7. miejsce => 7. [-], 2 pkt

Rookie 54- Ruffi (Rafał Polaczek) - 5. miejsce => 5. [-], 4 pkt

Rookie 78 - Baron von Kapa (Mateusz Zaborny) - 7. miejsce => 7. [-], 2 pkt

Rookie 95 - martin (Marcin Szewczyk) - 8. miejsce => 8. [-], 1 pkt

 

Gratulacje dla forumowej ekipy w Rookie, która w komplecie zapunktowała na inaugurację sezonu!

Odnośnik do komentarza
Mój kierowca też na razie za dobry nie jest ale cały czas każe mu po schodach biegać żeby schudł!!

 

-- Wie ktoś z was może jak obniżyć choćby nieznacznie - Technical insight ( bo mój kierowca za bardzo mnie wnerwia w kwalifikacjach)

Hmm, a co ma technical insight do kwalifikacji :>

Liczy się tylko koncentracja, jak mówię źle, to mnie poprawić.

Póki co rekordowo wysoko, 4 w Q1.

Odnośnik do komentarza
Ja zająłem 2. miejsce, ogółem na razie 5. miejsce, ale już wiem, że schrzaniłem strategię, więc tym razem punktów nie budiet.

A tam ;)

Ja tak samo myślałem podczas ostatneigo GP, źle wyliczone paliwo, dodatkowy pit na kilka kółek przed metą i wpadły 2 oczka. Z tego co piszesz, można wywnioskować, ze Twoja grupa nie jest najmocniejsza, także o punkty wcale nie będzie tak trudno :>

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, drodzy Panowie, że zainteresowanie gpro znowu na tym forum się ożywiło, stąd moje pytanie: co sie dzieje obecnie z forumowym teamem, bo pamietam, że kiedyś składałem podanie, ale bez odzewu, a nie ukrywam, że chętnie bym coś ciekawego zorganizował :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...