Skocz do zawartości

GPRO - sezon 11


Rekomendowane odpowiedzi

O kurde, racja. Nie spodziewałem się, bo zająłem dopiero 8. miejsce. Kurczę, wolałem jeszcze z sezon w Rookie zostać, a tak jestem w Amatorach bez kasy, z przeciętnym samochodem i kierowcą i sezon zmarnowany.

 

Nie panikuj bo 3/4 amateur to w tym sezonie byłe rookie. Ze wszystkim można sobie poradzić, a że będą dodatkowe awanse to informowali już od dwóch sezonów. Zresztą wystarczyło kontrolować promotions list gdzie jak byk było widać że nawet 24 miejsce i 0 punktów pozostania nie gwarantuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pytanie do tych troche bardziej doswiadczonych graczy.

Ktory wg.was kierowca bedzie sie lepiej spisywal w amatorach?

 

1.

Concentration: 187

Talent: 88

Aggressiveness: 0

Experience: 80

Technical insight: 77

Stamina: 43

Charisma: 59

Motivation: 202

Reputation: 50

Weight(kg): 93

Age: 23

 

 

 

2.

Concentration: 126

Talent: 105

Aggressiveness: 5

Experience: 68

Technical insight: 58

Stamina: 50

Charisma: 152

Motivation: 197

Reputation: 16

Weight(kg): 72

Age: 24

 

3.

Concentration: 142

Talent: 103

Aggressiveness: 0

Experience: 131

Technical insight: 92

Stamina: 44

Charisma: 129

Motivation: 223

Reputation: 48

Weight(kg): 90

Age: 23

 

 

Prosze o odpowiedz;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nikt już nie gra?

Mamy właśnie 13 sezon...

Cały 12 zmarnowany jak dla mnie, gdyż się przeprowadzałem, nie miałem internetu, no i chcąc, nie chcąc zaliczyłem ponowny spadek do Rookie.

Tutaj też nie jest zbyt ciekawie, nie trafiłem dobrego kierowcy, także po 3 wyścigach mam dopiero 3 punkciki, lecz z niecierpliwością czekam, aż będzie "suchy rajd". W dotychczasowych dwóch, z trzech rozegranych padał deszcz, a i w nastepnym ma padać. :]

Odnośnik do komentarza
Nikt już nie gra?

Mamy właśnie 13 sezon...

Cały 12 zmarnowany jak dla mnie, gdyż się przeprowadzałem, nie miałem internetu, no i chcąc, nie chcąc zaliczyłem ponowny spadek do Rookie.

Tutaj też nie jest zbyt ciekawie, nie trafiłem dobrego kierowcy, także po 3 wyścigach mam dopiero 3 punkciki, lecz z niecierpliwością czekam, aż będzie "suchy rajd". W dotychczasowych dwóch, z trzech rozegranych padał deszcz, a i w nastepnym ma padać. :]

 

Jak nikt nie gra? Ja się wciąż męczę w Elite :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Że też Ci się chce tyle sezonów dalej grać w tą grę :keke: Nie no oczywiście gratki, czekamy na pierwsze zwycięstwo w Elite (chyba, że już dawno to zrobiłeś? :P)

 

ps. zmieniło się coś w tej grze przez ten czas? Są jakieś nowe opcje/możliwości itp. ? Czy nadal to samo ;)?

Odnośnik do komentarza
Że też Ci się chce tyle sezonów dalej grać w tą grę :keke: Nie no oczywiście gratki, czekamy na pierwsze zwycięstwo w Elite (chyba, że już dawno to zrobiłeś? :P )

 

ps. zmieniło się coś w tej grze przez ten czas? Są jakieś nowe opcje/możliwości itp. ? Czy nadal to samo ;) ?

 

 

Dopiero się rozkręcam. :)

 

Gra się odrobinę zmienia. Bez gwałtownych rewolucji, ale jednak wciąż trzeba kombinować. Opcji nowych raczej nie ma, ale za to jest znacznie trudniej.

 

I nie. Żaden Polak jeszcze w elite nie wygrał. To Pole Position też jest pierwsze w historii dla Nas. :) Ale za jakieś dwa sezony może tego będzie więcej. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może powinienem założyć nowy temat ale pozwolę sobie dać tego posta tutaj. Zanim powstało GPRO wielce popularnym managerem online był F1REM. Dwóch gości, którzy nieźle sobie wtedy radzili postanowili stworzyć własną grę. Dostałem od jednego z nich taką wiadomość.

 

Razem z kumplem ze studiów Michałem Augustynkiem (Sznurkiem) od 5 lat tworzyliśmy w domowych pieleszach internetowego managera wyścigów samochodowych. Po wielu miesiącach klepania w klawiaturę w końcu nasze dziecko ujrzało światło dzienne. 27.02.2009 uruchomiliśmy pierwsze otwarte dla każdego testy gry.

 

Jeśli chciałbyś wcielić się w role mechanika w zespole wyścigowym, zdobywać na tym stanowisku doświadczenie i pieniądze by zakupić licencje kierowcy. Następnie startując w wyścigach piąć się do góry zdobywając mistrzostwa w kolejnych coraz bardziej prestiżowych ligach by na końcu ścieżki kariery założyć profesjonalny team wyścigowy, w którym właśnie będziesz zatrudniać kierowców i mechaników (kierowanych przez graczy takich jak ty). I zdobyć najwyższe laury i tytuł mistrza świata.

 

Zarejestruj się na http://racinglife.net/

 

Może kogoś to zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie, ktoś jeszcze w GiePRO jeździ? Ja zacząłem ponownie. Znając życie posmigam dwa sezony i mi się znudzi :). Udało mi się zakontraktowac fajnego kierowcę który może mi dac awans IMO.

 

Overall: 84

Concentration: 226

Talent: 51

Aggressiveness: 61

Experience: 49

Technical insight: 48

Stamina: 13

Charisma: 86

Motivation: 141

 

Pierwszy wyścig we wtorek, na Sepang

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wracaj, fajnie jest :). Pięć wyścigów sezonu juz za nami. Ja jestem jak na razie ze swojej postawy całkiem zadowolony. 36 punktów daje mi pewne pierwsze miejsce w grupie, moje wyniki to na razie 1 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce i 3 x 3 miejsce tak więc ani razu nie wypadłem jeszcze poza podium. Mogło być jednak sporo lepiej ponieważ raz zatankowałem o 4l. za mało, a innym razem opony nie starczyło. W obydwu przypadkach kończyło się to pitami na dwa okrązenia przed meta i w efekcie traciłem wydawać by się mogło pewne zwycięstwo.

Planuję jeszcze kolejne pięć wyścigów pojechać na maksa (powinienem być już wówczas praktycznie pewny awansu) a potem zacznę nieco kasę oszczędzać.

Co do statystyk, to wśród Polaków w całym Rookie jestem obecnie drugi :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...