Skocz do zawartości

GPRO - sezon 11


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie mieszane uczucia. Startowałem z 3. miejsca. Na tych 5-6 kółkach bez deszczu dwóch na hardach zrobiło taką przewagę, że nawet dodatkowy pit nic nie dał. Do tego 3 błędy kierowcy, defekt jakieś 7 kółek przed metą i ponad 30l w baku. W sumie chyba trzeba się cieszyć z 7. miejsca i faktu, że dojechałem :D.

Odnośnik do komentarza

Startowałem z pole position na rainach. Gdyby zaczęło padać wcześniej to byłoby lepiej. Pojechałem na dwa pitstopy i to był jednak błąd. Paliwo wyliczyłem idealnie bo zostało mi tylko 3% ale ostatecznie tylko 7miejsce. Parę osób u mnie w grupie wystartowało też na rainach, pierwszy stint zrobili o 2-3kółka dłuższy niż ja (ja tankowałem na 14lapie) i dotankowali się tak, że już więcej nie zjeżdżali. Dzięki temu zajęli wyższe miejsca niż ja.

Odnośnik do komentarza
Na Fiorano to ja proponuje założyć hardy i zalać 180 litrów i można tak płynąć do samego końca wyścigu.

 

Ciekawe czy w tej grze możliwe jest przejechanie wyścigu bez zjeżdżania na pitstop?

Regulamin chyba o tym nie wspomina:)

 

Czy możliwe? Na niektórych torach jak najbardziej. Czy rozsądne? Zdecydowanie nie.

Odnośnik do komentarza
Czy rozsądne? Zdecydowanie nie.

 

 

No jeśli o mnie idzie to trudno mi oceniać co w gpro jest rozsądne a co nie jest. W zasadzie to sezon 11 powinien byc moim pierwszym w amatorach, a tu dzieki tym rewolucjom grupowym znalazłem się w połowie drogi na szczyt (czytaj Elite) choć ta druga połowa drogi zdecydowanie trudniejsza.

Ale mam nadzieje że w tym sezonie wreszcie nie uda mi się awansować :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Ile wzięlibyście paliwa na 2 level silnika? Ja sobie wyliczyłem mniej więcej 210 litrów, ale to zupełnie na czuja, bo nie mam pojęcia jakie jest mniej więcej zużycie na very high.

 

Zastanawiam się, czy softy wystarczą na 2 pity. Niby zużycie opon jest high, ale trasa jest dość krótka, w porównaniu z innymi, poza tym nie będzie zbyt gorąco :-k. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Ile wzięlibyście paliwa na 2 level silnika? Ja sobie wyliczyłem mniej więcej 210 litrów, ale to zupełnie na czuja, bo nie mam pojęcia jakie jest mniej więcej zużycie na very high.

 

Zastanawiam się, czy softy wystarczą na 2 pity. Niby zużycie opon jest high, ale trasa jest dość krótka, w porównaniu z innymi, poza tym nie będzie zbyt gorąco :-k . Co o tym sądzicie?

 

 

Przy niskim do średnim ryzyku nawet xsofty na dwa pity starczą...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...