Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

Oto nowy update przerobiony przeze mnie w czasie wakacji.

Datowany jest na koniec sierpnia...

Jest jedna nowa liga: mianowicie austryjacka w miejsce irlandzkiej.

Pracowałem nad nim miesiąc czasu, zostały przerobione składy drużyn (na sezon 08-09)

a także dodałem nowych piłkarzy, i zmieniłem odrobinę szate graficzną.

Również nazwy lig są aktualne. Gra chodzi oczywicie na patchu: 3.68...

Ściągniete pliki należy przekopiować po rozpakowaniu do folderu z grą (tam gdzie

jest zainstalowana). Miłej zabawy.

 

http://www.sendspace.pl/file/qGcvIKPX/

 

Pzdr all Deeev

Odnośnik do komentarza

no no wiem o tym...

sa bledy jednak nie znaczne...

grup chyba sie nie da usunac w polskiej lidze ;/;/

probowalem ale nie dalo sie, w grecji poza tym tez 2 druzyny sie laduja jakies zupelnie nowe w 1 lidze a nie powinno ich byc... transferow jest jakies 90 % wiec wiekszość jest zaaranżowana, mozna śmiało grać ;)

Odnośnik do komentarza

deev, mógłbys pokrótce opisać co tam jest?

npangielska championship aktualna?

poslak ekstraklasa?

no i na kiedy sa dastowane zmiany tzn do jakiego dnia auatualniałes, sprawdze tak czy owak

korzystales z jakiesj bazy danych czy oryginalnej? bo jsli z oryginalnej to albo zrobiles wszystkie transfery w europie ktore mialy miesce od 2001 roku albo masz mase czeterdziestolatów w klubach :}

niemniej podziwam i ciesze sie ze ktos sie za to wział

polska lige moge zamienic z jakas inna, grecka podobnie

 

ps. no i najwazniejsze: jest tapani patch, oraz zozoa additional 2? bo jak nei to nawet nie gram w to :lol:

Odnośnik do komentarza

no dużo transferów jest aktualna... właściwie to wiekszość

nazwy lig pozamieniane... wypozyczenia dodawalem, transfery tez, takze szata graficzna troche podrasowana, generalnie jest ok, fajnie to wyglada.... jak zamienić ligi np. walijską na inną lub irlandii pln. ??

tego nie wiem, poza tym w polskiej lidze sa te 2 grupy ;/;/ tego chyba nie da rady zlikwidować

jest liga austryjacka, zamiast irlandzkiej, wszystko ok chodzi z tą ligą razem dołączoną...

wiec rework - jak najbardziej udany... tak mi się wydaje, miesiac z tym walczyłem

Odnośnik do komentarza

DEAN jakos nie moge tego obczaic...

pytanie z mojej strony: czy mógłbyś zamienić 2 ligi w updajcie przeze mnie wrzuconym ??

chodzi o walię i irlandię pln. ??

za te 2 ligi mozna byłoby wrzucić coś z tych: czechy, węgry, serbia lub bułgaria...

tyle że mnie to nie wychodzi a chętnie bym oblukał jak to wygląda... da radę ??

jeśli tak to zapodaj i spojrze sobie na to...

Odnośnik do komentarza

deev no wlasnie o to pytam- remake jakiej wersji , to duzzo mowi o zawartosci bo o ile polska lige zrobiles pewnei ok to zastnawiam sie jak jest np z grecka, klubami z czech, ukrainy albo danii na przykład

zamiane lig moge ci zrobic, bede mial czas po 16stym wrzesnia bo nei dosc ze delegacja to jeszcze obrona magisterki teraz na głowie.

czyli:tak, moge na tym co tu opublikowales zrobic ligi jakei tylk ochcesz oczywiscie w miejsce innych

przemysl jakie ligi chcialbys meic a jakie usunac

Odnośnik do komentarza

DEAN to co zrobione to całokształ lig swiatowych nie tylko polska...

gorzej jest z krajami bałkańskimi czy skandynawskimi tam wszystkich transferow nie ma na pewno...

mowie daje na to że 90 % jest uaktualnione, w Grecji jest 14 ekip a ma być 16, w Finlandi 12 a ma być 14, poza tym polska liga na dwie 8-we frupy jest nadal podzielona... robilem swoj update na wersji z 2007 roku ale nie pamietam dokładnie jakiej :/:/ co do lig których nie chce: to sa to walijska i irlandii pln. lub finlandii...

za nie możesz wrzucić serbską i czeską lub węgierską... albo bułgarską i rumuńską

jak ci lepiej cos z tych wyzej wymienionych... pzdr

Odnośnik do komentarza

a i mam problem z podmianą jedną właśnie...

w oficjalnym edytorze gry - 06/07 próbuje zmienić ligę fińską na serbską

ale coś jest nie tak: podmieniłem kluby, ale nie wiem jak zamienić nazwy państw...

zrobiły się 2 Finlandie, i nie wiem jak jedną z nich na Serbię zamienić :/:/

jak to zrobić da się w ogóle w edytorze gry zamienić ?? czy jak to zrobić ??

tu jest problem nie bardzo wiem jak go ominąć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...