Skocz do zawartości

CM 01/02 update 08/09 - Deeev Remake


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

Ok... Czas wrzucić ostateczną wersję update'u

 

Przygotowałem go dość skrrupulatnie, tworzony był w oparciu o wersje z poprzednich lat - korzystałem z zpatchowanej już gry na sezon 06/07... oczywiście gra jest kompatibilna z patchem 3.68

w updacie 'przerobionym' przeze mnie znajduje sie wiele ciekwych rzeczy:

mozna np. zmieniać grafikę i kolory (cmcolour) a także sortować dane w grze (cmsort) i zmieniać datę rozpoczęcia gry - mozna zaczynać od 2002 a nawet od 2008 bierzący sezon...

Ponadto jest 90 % transferów i wypozyczeń - do 05.09.2008 r. - włacznie... dodałem nowe tapety itp...

Są rzeczy które pozostały niedopracowane, ale mysle że DEAN sprosta zadaniu i dogra w najblizszym czasie to co pozostaje niedograne... A więc liga grecka (16 zamiast 14 teamów), liga polska w jednej już orange ekstraklasie, czy liga fińska i jej dysfunkcjonalność... tak jak mówiłem zamiast walii i irlandii płn. można dać 2 inne ligi np. bałkańskie wtedy gra będzie ciekawsza ale na to jak wiadomo potrzeba czasu... ściągajcie pliki, myslę że warto ;) pzdr

 

OFFICIAL REMAKE by Deeev 05.09.2008r

 

http://www.sendspace.pl/file/pHg2ET2u/

Odnośnik do komentarza

jak tylko sie uporam ze swoimi sprawami to pomoge dopracowac, oczywsice na dean update tez mozecie liczyc, za ok tydzien bedem ial troche wolnego czasu mam nadzieje

pamietajcie ze jesli zaczynacie gre w 2008 to musice ustawic jako aktualnego mistrzostwa swiata druzyne francji , jesli bedzie jakas inan np włochy wtedy mamy 2 włoskie reprezentacje w eleminacjach i rozgrywki reprezentacyjne sie zawiesza.

co do deev gratulajce, dobra robota.

 

 

ps. jakbyś dał rade cofnac lige finska do stanu oryginalnego latwiej byloby mi poprawic błąd.

Odnośnik do komentarza

Witam moj pierwszy post :)

 

Deeev wspaniala robota w koncu ktos dal update na sezon 08/09 :D

 

Na champmanie sie obijaja :D Albo tapani szykuje cos super zaj******* :P

 

Pare niedorobek sam sobie zrobilem w edytorze :P

 

Mianowicie:

Sneijder dalem mu kontuzje

Thuram zakonczyl kariere wiec go wyrzucilem

Klinsmana dalem na trenera Bayernu

Puyol nie ma kontuzji

D.Milito do Genoa

Henrique wypozyczenie z Barcy do Leverkusen

Odnośnik do komentarza

to ja ponownie... jako że w grze pojawiło sie kilka znaczących błedów musiałem poprawić ten oficjalny update:

chodzi o kilka spraw związanych z transferami, kadrą szkoleniową zespołów, zamianą lig np. 1 na 2 w przypadku RC Strasbourg, i zmiany barw klubowych... to już poprawione i można grać kolejny sezon swoją ulubioną drużyną

a więc oficjalnie poprawka poprzedniej wrzutki ~ teraz czekamy na DEANA Upek a także na Chapmana...

 

OFFICIAL REMAKE by Deeev 15.09.2008r

 

http://www.sendspace.pl/file/xoobsyle/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...