Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z plotkami, krążącymi na temat FMEvent w kuluarach sceny, twierdzącymi, że serwis się rozpada, na miejscu będzie użycie przysłowia "psy szczekają, a karawana idzie dalej".

Dzisiaj, na FM Event zostały otwarte dwa kolejne działy, za brak których byliśmy od dłuższego czasu krytykowani. Na stronie pojawiła się grafika, oraz download.

Na pierwszy ogień poszły tworzone przez naszych grafików facepacki. Niebawem dojdą kolejne ciekawe dodatki graficzne.

Zapraszam do ściągania!

 

FM Event - Grafika

FM Event - Download

Odnośnik do komentarza

W Downloadzie znowu można zobaczyć opisy "FMPoland & CentrumCM". Moglibyście wreszcie zwracać na to uwagę i przerabiać na "FMEvent". Poza tym moim zdaniem bezsensowne jest dodanie tych Snapshotów. W środku aż roi się od "FMPoland & CentrumCM" a i sami reklamujecie tam teksty z dawnego CCM, które teraz są na CFM. No i mało kogo chyba interesują newsy sprzed roku czy więcej.

 

Moglibyście zwalczyć wreszcie ten angielskie napisy w połowie działów a już przynajmniej wystrzegać się ich startując z nowymi.

 

Za samo otwarcie działów oczywiście brawo.

Odnośnik do komentarza

Co do zwrotów "FMPoland & CentrumCM" - skoro dane rzeczy były wydane pod tą nazwą, to nie za bardzo widzę możliwość jej zmiany. Przeszłości się po prostu nie zmienia. Przez jakiś krótki czas FMPoland był połączony z CentrumCM, więc tamte Snapshoty zostały zrobione przez tamte redakcje, a nie przez FM Event. Nie możemy sobie przypisać pracy redaktorów, którzy nad tym pracowali. Wyobrażasz sobie, żeby na przykład Sports Interactive stwierdziło, że zmienia tytuł swoich gier i to był Football Manager 01/02, Football Manager 4 itp.? Co do czytania newsów sprzed lat: osobiście nie lubię, jak historyczne teksty giną na internetowych cmentarzach. Ja na przykład chętnie, prawie z łezką w oku przeczytałem wywiad z P.Collyerem mojego autorstwa z 2005 roku, który ukazał się w drugim numerze Snapshota. Prawdopodobnie tylko tam się zachował, bo CCM (w oryginalnej formie) już nie istnieje, a na CFM go nie widzę.

 

Co do angielskich napisów: nie jestem w stanie w tym momencie powiedzieć nic na ten temat, bo nie wiem, jakich zmian w skrypcie strony by to wymagało. Nie znam się na tym po prostu, ale porozmawiam z kilkoma osobami w redakcji na ten temat, dowiem się więcej i wtedy się wypowiem.

Odnośnik do komentarza

Kiedy powstało CFM ustaliłem z Fidelem, ze z FM Poland znikną wszystkie "FMPoland & CentrumCM". Znaczna część rzeczywiście została przerobiona na samo "FMPoland", część jednak została.

 

Po starcie FMEvent jak przenosiliście materiały, wiele z nich wciąż zawierało CCM w opisie. Ponownie ustaliłem z Fidelem oraz Żyłkiem, że powinny zniknąć i znów część z nich została usunięta. Widzę jednak, że będzie to się ciągnąć w nieskończoność ;)

Odnośnik do komentarza
Kiedy powstało CFM ustaliłem z Fidelem, ze z FM Poland znikną wszystkie "FMPoland & CentrumCM". Znaczna część rzeczywiście została przerobiona na samo "FMPoland", część jednak została.

 

Po starcie FMEvent jak przenosiliście materiały, wiele z nich wciąż zawierało CCM w opisie. Ponownie ustaliłem z Fidelem oraz Żyłkiem, że powinny zniknąć i znów część z nich została usunięta. Widzę jednak, że będzie to się ciągnąć w nieskończoność ;)

Skoro taka była umowa, to na pewno znikną. W takim razie powiadomię redakcję, żeby zmieniła te nazwy.

Odnośnik do komentarza
Uwaga natury ogólnej, choć po lekturze tego tekstu, w stylu starego poznańskiego pierdoły :profesor::

 

Gdzie te czasy, kiedy "opowiadanie" oznaczało jeden rozegrany sezon, a nie jeden rozegrany mecz?

Różne są sposoby opkowania :) Ja lubię, jak tekst jest nasycony fabułą, a nie spisanymi posunięciami w Football Managerze.

Ja na przykład zdecydowanie wolę umieszczać w jednej części maksymalnie 3-4 mecze, a resztę wypełnić akcją niekoniecznie boiskową :) Takie lubię i pisać i czytać, więc to raczej kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...