Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

Są pod szyldem FMP. Nie FME. A w opisie wyraźnie jest napisane o update'ach FME opartych na update'ach FMP.

 

Fajnie, że wiesz lepiej po raz kolejny. To co? Zaraz zmienię nazwę z FMP na FME i skończą Ci się argumenty czy jak?

 

Bo na tą chwilę jestem skłonny zaryzykować, że masz nudną, ubogą niedziele i nie wiesz specjalnie co zrobić z własną osoba. Próbujesz rozpętać jakąś nie wiem jaką aferę i tak do końca nie wiem o co. (NIE MAMY WUJKA PRZECINAKA!!!!1111oneoneone!).

Odnośnik do komentarza
Jak zamienisz FMP na FME to będziesz miał update'y FME oparte na update'ach FME. Nadal na stronie będzie kłamstwo.

Ale wiem, Polacy są najlepsi na malowaniu trawy na zielono.

 

:rotfl:

 

Tak to będzie kłamstwo. Chcąc się zmienić to ja i całą redakcja idziemy w stronę kościoła odpokutować.

 

EOT z mojej strony. Nie chce mi się z Tobą już dyskutować, bo z każdym postem ta dyskusja jest coraz to bardziej bezsensowna.

Odnośnik do komentarza
Kinas za przeproszeniem, ale Ty pier****sz :] Lewą nogą wstałeś?

 

Talenty: Idź się ożeń z Wujkiem jeśli jego opisy talentów tak na Ciebie działają. Tobie się podobają, innym się nie podobają. Kiedyś jak jeszcze nie wiedziałeś jak wypowiedzieć słowo "scena" to talenty były opisywane w sposób : "Gra w klubie X, warty jest XXX i jest świetnym napastnikiem". Minimum informacji. Co ja mam Ci przyprowadzić kilku użytkowników, którzy napiszą tutaj : Nie nie! Talenty FMEvent są zajebiste, a Wujka ssą czy też te na CFM też ssą! ?

 

Jasno i klarownie było napisane, że skończyliśmy przerzucać talenty z poprzednich stron i zaczynamy teraz dodawać nowe.

 

No i dla Ciebie specjalnie zmienimy ten tekst. Napiszemy coś w stylu : "Ogólnie jesteś idiotą, że trafiłeś na tą stronę. Tu nie ma nic ciekawego do oglądania. Ba! Przede wszystkim nie ma tutaj ukochanych przez Kinasa talentów Wujka P. - to już stawia naszą stronę na przegranej pozycji. No już. Wyłącz FMEvent! Zrób to dla Kinasa!"

 

Nie wiem czy Ty na forum chcesz się zrobić człowiekiem, który wie wszystko, ma świetne informacje i celnie je argumentuje? Jeśli tak to sorry ziom, ale Ci nie wychodzi trochę ;]

 

Chyba troszeczkę przesadziłeś kolego.

Odnośnik do komentarza
Kinas jak coś to następnym razem zainwestujemy sobie w OBOB, aby zrobili ankiety wśród użytkowników i wtedy będziemy już wiedzieć czy możemy sobie napisać : najlepszy, średni, ch****y itd. Pasi?

 

Ośrodek badania opinii bezdomnych? :-k

Po takich tekstach ta dyskusja sięga poziomu dna i 15 metrów mułu. Już nawet pomijam fakt, że to zwykłe zaśmiecanie i trollowanie...

 

Albo rzeczowa dyskusja albo idźcie na mecz C-klasy, weźcie deskę z gwoździem i wyżyjcie się na przyjezdnych ;)

Odnośnik do komentarza

Ok. Dla mnie dyskusja jest bezsensowna i wg mnie lepiej ją zakończyć, bo szkoda marnować czasu na takie spieranie się. Mówię do redaktorów FME i nie tylko. Można w tym czasie zrobić coś pożyteczniejszego, a niżeli kłócić.

 

Zabieram głos, bo prosiła mnie redakcja i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania Kinas, na które odpowiedzieć potrafię i na które odpowiedzieć można.

 

1. Grafika i Download - na dzień powstania strony była, ale niestety potem się coś zepsuło w związku z czym nie było widać plików w panelu choć było widać na stronie. Dlatego też postanowiłem to przebudować i obydwa działy są w trakcie przebudowy (dlatego download jest taki brzydki, nie musisz mi mówić, mam oczy i widzę, że jest źle) i mam nadzieję, że najpóźniej jutro będzie działał dobrze i wszystko będzie przeniesione, a jeżeli nie to większość.

 

2. Update - skąd wiesz, że nie planujemy uaktualnienia do FM 2008? Dla Twojej wiadomości był już gotowy 2 września, aczkolwiek uznałem osobiście, że nie ma sensu go wypuszczać w natłoku innych update'ów i zoostanie wydany później.

 

3. Talenty - może i najwspanialsze nie są, bo piszą je zazwyczaj młode osoby, ale co najważniejsze w tej kwestii to talenty są przerzucone z FMP i FCMC, więc pisane dla tamtych stron (Głównie FMP) i nie były one najwyższej jakości. Nowe mamy nadzieję będą lepsze. Na moment obecny jest jeden talent nowy, który nie był na starych stronach. Ale wg mnie Ty też przesadzasz i zgadzam się chyba z Gackiem, że uważanie czegoś za najlepsze, bo robi to ktoś jest po prostu idiotyczne (przynajmniej dla mnie). Po za tym jeśli się nie mylę to na CMRev Wujek wszystkich talentów nie pisze, ewentualnie zajmuje się korektą, czyż nie tak?

 

4. Nie wiem, gdzie znalazłeś te zdania, ale możliwe, że ktoś gdzieś tak napisał i z jednej strony masz rację, aczkolwiek z drugiej nie, bo mamy pisać, że jesteśmy słabi albo przeciętni? To tak, jakbyś Ty szedł na rozmowę kwalifikacyjną i powiedział, że jesteś idiotą i nie umiesz pisać. Myślisz, że by Cię przyjął? Jakoś mi się nie wydaje.

 

Starałem się to pisać spokojnie, bez zbędnych obraźliwych słów, przekleństw i mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoje wątpliwości, pytania. Dla mnie to jest koniec rozmowy. Dzięki.

 

PS. Wujek, Kinas - to, że w powyższych kwestiach pisząc coś, używałem nieprzyjemnych zwrotów to nie bierzcie do siebie. Wypowiedź ma jak najbardziej stosunek pokojowy.

 

 

EDYTA: Dzięki Icon. :)

Odnośnik do komentarza

O, wreszcie ktoś rozsądny napisał coś rzeczowego.

niestety potem się coś zepsuło w związku z czym nie było widać plików w panelu choć było widać na stronie

Zgadza się, dziwłem się, że na różnych bannerach (jeszcze na początku istnienia FME) wyskakiwały informacje o najpopularniejszych ściągniętych plikach (były to bodaj facepacki, jeden miał nawet 2 ściągnięcia ;) ), ale nie działało to dobrze. Nie pamiętam już, czy nie dało się ściągnąć, czy nie były widoczne.

Update - skąd wiesz, że nie planujemy uaktualnienia do FM 2008? Dla Twojej wiadomości był już gotowy 2 września, aczkolwiek uznałem osobiście, że nie ma sensu go wypuszczać w natłoku innych update'ów i zoostanie wydany później.
O ile dobrze pamiętam update Laurena był wydaniem finalnym updaterów FMP do FM2k8. A FCMC updaterów nie miało. Wywnioskowałem więc, że FME wyda najbliższy update do FM2k9. Po za tym nie było nigdzie informacji, że nad czymś pracujecie, a opis wskazuje no to, że już macie co najmniej dwa nowe update'y. No a nie macie.

Co do talentów. Zdanie jest tak sformułowane, że grafika i talenty są najlepsze, albo są jednym z najlepszych. Skoro z przyczyn technicznych (szkoda, że nie daliście czegoś takiego jak "strona w trakcie budowy, wkrótce zapraszamy do działu") nie znalazłem u Was grafiki uznałem, że to te talenty muszą być najlepsze. A nie są (opinia, nie fakt, zaznaczam).

Nie wiem, gdzie znalazłeś te zdania, ale możliwe, że ktoś gdzieś tak napisałem i z jednej strony masz rację, aczkolwiek z drugiej nie, bo mamy pisać, że jesteśmy słabi albo przeciętni? To tak, jakbyś Ty szedł na rozmowę kwalifikacyjną i powiedział, że jesteś idiotą i nie umiesz pisać. Myślisz, że by Cię przyjął? Jakoś mi się nie wydaje.
Nie dziwię się, że tak napisaliście. Po prostu trochę śmiesznie taki tekst wygląda w zderzeniu z rzeczywistością (braki techniczne - czyli pustki - o których pisałeś). Szkoda jedynie, że nigdzie nie zaznaczyliście, że to jeszcze nie jest do końca gotowe, a uznaliście to za najlepsze.
Starałem się to pisać spokojnie, bez zbędnych obraźliwych słów, przekleństw i mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoje wątpliwości, pytania. Dla mnie to jest koniec rozmowy. Dzięki.
Doceniam i dziękuję :)
Odnośnik do komentarza

http://fmevent.pl/index.php?option=com_con...r&Itemid=54

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=458391

 

szybkość rozwoju będzie bardziej zindywidualizowana podobnie jak wiek, w którym zawodnik osiągnie szczyt umiejętności
prędkość rozwoju i wiek, w którym gracz uzyska maksimum swoich możliwości będą bardziej zindywidualizowane

 

wonderkidy będą rozpoczynały karierę z wyższymi umiejętnościami, by kluby szybciej dostrzegały ich wartość
"wonderkindy" będą zaczynały swoją karierę z wyższymi umiejętnościami, co pozwoli klubom dostrzegać ich umiejętności.

 

w grze pojawi się indykator pozycji a'la FM Live, pokazujący, jak dobry zawodnik jest na danej pozycji
Autorzy wyciągnęli z niego indykator pozycji, który pokazuje, na jakiej nasz grajek jest najlepszy

 

oceny zawodników będą z dokładnością do 0,1
oceny z dokładnością do 0,1

 

bramki zdobyte w doliczonym czasie gry będą wyświetlane jako, e.g., 90+3
ż bramki zdobyte w doliczonym czasie będą pokazywane jako strzelone w np. 90+3

 

menedżerowie prowadzeni przez komputer będą sprowadzać zawodników na testy
komputerowi menedżerowie będą zapraszali zawodników na testy.

 

 

Ciekawą drogą idziecie, oj ciekawą

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy się mogę wypowiedzieć, bo nie ja pisałem newsa. Jednak spróbuje. Zawsze na naszym forum redakcyjnym redaktorzy rezerwują wcześniej tematy na które będzie można pisać ;] Rondel zarezerwował sobie wcześniej temat: http://community.sigames.com/showthread.php?t=45212 . Własnie z tego korzystał przy pisaniu newsa. Zapewne z tego samego korzystał Profesor. Gratuluje Kinas. Nie wiem jak do tego doszedłeś, że dwie nie powiązane ze sobą osoby mogły pisać coś z tego samego źródła.

Odnośnik do komentarza
Pudło. Ja korzystałem z podcastu.

 

Co nie zmienia faktu, że w linku, który podałem da się znaleźć wszystkie z tych informacji, które są zawarte w newsie. Jednak Kinas proponuje dalej spędzać niedziele na poszukiwaniach błędów, niedociągnięć itd. Może uda Ci się jednak zrobić jakaś MEGA GIGA AFERE ;]

Odnośnik do komentarza

Kolejna część eksperymentu Żyłka ujrzała wczoraj światło dzienne. Chodzi oczywiście o jego test z grą reprezentacją Polski wyłącznie z graczemi poniżej 23 roku. Początkowo wyniki były mocno przeciętne, ale dało się odczuć, iż reprezentacja nabiera rozpędu. Czy w części drugiej wreszcie przyjdzie kolej na dobrą grę i wygrane z mocnymi rywalami? Esperimento cz.2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...