Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

PS. Zastanawia mnie jedynie, dlaczego nie zrobiliście przekierowania na nową stronę z adresów FMPoland i FCMC? Przecież te strony powinny automatycznie - wraz ze startem FMEvent - zostać usunięte z sieci. One jednak nadal tam są.

 

Wiem, że Fidel miał małe problemy co do przekierowania FCMC. Jakieś problemy z serverem. Powinno być to dziś załatwione.

Odnośnik do komentarza

Nawet fajny felieton, ale....no właśnie, ale nie podoba mi się w nim dużo "!", czuję się jakby ten pan co to pisał, wygłaszał ten artykuł z mównicy, niczym jakiś polityk, czy inny mózgomieszacz :D. Akcentując co chwila donośnym głosem . Może tylko ja mam takie wrażenie....

Odnośnik do komentarza

Kilka spraw:

 

1. Najnowszy news z forum SI o długiej karierze jednego z ich userów. Skrin link i komentarz. Szkoda, że autor nie zna angielskiego na tyle dobrze (a to ponoć jest warunkiem bycia newsmenem z forum SI?). Klub nie jest wart rzekomych ponad 2 bilionów € tylko 2 miliardów €

 

2. Chciałem dotrzeć do felietonu Demrenfarisa. Nie ma go na głównej, ale wiedząc, że to w miarę nowy news miałem nadzieję, że na dole strony będzie coś takiego jak poprzednie strony/newsy/whatever. Nie ma. Wkoło pełno przypadkowych odnośników, ale jak na złość nie ma tego, czego ja chcę. Szukam dalej. Najpierw zacząłem od szukania w Newsroomie, ale tam są schody, bo jest rozdział na typ newsa. Tam go nie było. Obok widzę wreszcie to, czego szukałem: Teksty/felietony. Sprawdzam i... nie ma. Ale zaraz, doskonale pamiętam, że to był felieton Naczelnego Malkontenta, wtf? Kolejna próba, wyszukiwarka. Czego bym nie wpisał, to wita mnie error 404. Wróciłem na CMF, bo tam jest dokładny link. Sprawdzając adres strony widzę, że jest to "program autorski". No i nawet jest zakładka teksty/programy autorskie. Wytłumaczcie mi, dlaczego tyle czasu mi zajęło odnalezienie tekstu? Gdyby nie CMF musiałbym sprawdzać wszystkie zakładki, bo są one nieprecyzyjne i tekst teoretycznie może być w kilku miejscach. A wyszukiwarka nie pomoże...

 

3. To już drobna, bardzo subiektywna uwaga. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie są newsy z upadłych serwisów. Rozumiem, że chcecie zachować to co dobre w Waszym mniemaniu, ale atakowanie czytelnika migającymi banerami do newsów niezwiązanych z FME jest moim zdaniem dziwne. Mogliście zrobić osobny dział, jakieś Archiwum FMP i FCMC, ale nie widzę sensu linkowaniem do nich tak mocno ze strony głównej. Podobno piszecie nową kartę historii

Sceny?

 

Edyta przeprasza trochę z punkt 2, bo nie wiedziałem, że wystarczy kliknąć w Teksty (po najechaniu rozwija się lista i myślałem, że tylko ona jest klikalna ;) ). Thx to timon

Odnośnik do komentarza

Weekend weekendem, ale ponieważ każdy dzień jest wielkim wydarzeniem, nie można się lenić nawet w niedzielę. Wziął sobie to do serca Żyłek i przeprowadził test, mający na celu sprawdzenie gry reprezentacją z zawodnikami wyłącznie do lat 23. Żeby tekst był bardziej lekkostrawny, Żyłek musiał go oczywiście przyprawić sporą szczyptą humoru. Co uda się zrobić z odmłodzoną kadrą następcy selekcjonera, Leobenowi Chackerowi? Zapraszam do lektury:

Esperimento [młoda reprezentacja]

Odnośnik do komentarza

@ Kinas:

1. Dziękuję, już zostało poprawione.

2. Wystarczy kliknąć przycisk "teksty" i masz kolejno wyświetlone najnowsze. Chyba w takim razie nie muszę Ci tłumaczyć, dlaczego wyszukanie tekstu zajęło Ci tak dlugo?

3. FMEvent powstał w wyniku fuzji tych serwisów i nie ma planów odcinania się od ich historii. Te teksty dalej będzie można czytać. Stopniowo będą przysypywane przez te nowsze, pisane już wyłącznie dla FME, ale na razie nie widzę powodu, żeby udawać, że tamtych nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze od siebie oczywiście dodam, że to jest dopiero 1 cz. W następnych odcinkach zacznie się walka o awans do Mistrzostw Świata 2010 :).

 

#Kinas#

 

Nie trzeba z newsroomu wybierać kategorii. Wystarczy kliknąć w newsroom i pojawiają się wszystkie newsy, a na samym dole znajduje się archiwum. Ale dziękujemy za zwrócenie uwagi i postaramy się jak najszybciej poprawić nawigacje w serwisie.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam od siebie, że starałem się, aby gra w Football Managera była tylko pretekstem do rozwoju fabuły, a nie jej substytutem. Konwencja "kariery" zmusza mnie, żebym poświęcił główny wątek menadżerowaniu, ale starałem się, aby nie powstrzymało to pozostałych. Czy mi się to udało? To już musicie sami ocenić.

Odnośnik do komentarza
pytanie dnia brzmi - po co robic dwie czesci opka jak sie je dodaje jako jedna?

Część pierwsza się skończyła fabularnie, a że nie było jeszcze do tej pory nic o piłce nożnej, to uznaliśmy, że warto dodać dwa rozdziały jednocześnie. Inaczej można to nazwać po prostu jedną częścią złożoną z dwóch rozdziałów.

Odnośnik do komentarza

Drugi już odcinek z serii "Przemyślenia Naczelnego Malkontenta" pisany przez Demrenfarisa. Autor stara się znaleźć błędy i niedopracowania w naszej ukochanej grze - Football Managerze, a następnie próbuje znaleźć godne pomysły oraz rozwiązania tych problemów. W tym odcinku porusza temat treningu w FM-ie. Ale czy jego pomysły na usprawnienie gry, aby na pewno są dobre?

 

Przemyślenia Naczelnego Malkontenta #2 by Demrenfaris

 

www.fmevent.pl

Odnośnik do komentarza

dzięki Maniakowi kolejna porcja uwag o tym, co znalazłem u Was

 

Dwa działy naszej strony, grafika i talenty, są jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepszymi, na całej Scenie.
Bzdura po tysiąckroć. Nie macie działu grafiki. Wróć, macie napis "grafika", ale jest on całkowicie PUSTY. Po za tym jest albo nieskończony, albo po prostu źle zrobiony. Nie wiem dlaczego nagle widzę napisy w języku angielskim. A część z nich jest ukryta, bo ktoś genialny ustawił napis w takim samym kolorze jak tło :lol:

A nawet jakby te dwa działy stały na jakimś poziomie, to i tak będziecie w top5 na scenie, bo nawet nie ma tylu serwisów.

Talenty czyli to co było na FMP i FCMC. I tu zawsze będziecie kilka(naście) klas za CMRev, bo oni mają Wujka. Zresztą jak pozostali na scenie.

Publikowane przez nas teksty są najwyższej jakości
Skromni jesteście :lol:
Update'y FMEvent, dla których bazą są te z FMPoland, zachwycają wszystkich dokładnym i szczegółowym wykonaniem.
Tu to dopiero się uśmiałem. Przecież nie istnieje żaden update pod szyldem FME. Nawet żaden nie jest w planach.

 

Propaganda niczym z PRL. Nie macie nic, a mówicie, że jesteście najlepsi.

 

 

a, zróbcie coś wreszcie z wyszukiwarką, chyba, że macie gościa technicznego z FMP...

Odnośnik do komentarza

Grafika jest w trakcie przenosin.

Talenty są. Nie potrafisz natomiast w żaden sposób uargumentować swojej opinii, dlaczego uważasz, że nie "stoją na jakimś poziomie".

 

Również co do jakości tekstów nie jesteś w stanie nic wskazać.

 

Skąd masz informacje, że taki update nie jest w planach? :o Gratuluję wszechwiedzy.

 

Sorry, krytyka jest potrzebna, żeby się rozwijać, ale wyłącznie merytoryczna. Twoja jest pozbawiona argumentów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...