Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą Orange Ekstraklasy


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna:

 

Ostatnio przegraliście z niżej notowanym przeciwnikiem. Jakie były emocje w szatni po zakończonym spotkaniu?

 

Niestety nie mogę wynieść żadnych informacji z szatni.

 

Dlaczego Pan nie zagrał?

 

Nie mam pojęcia. Na treningach spisuje się świetnie, ale trener nie chce mi zaufać w meczach o punkty. Ostatnio nawet nie grałem w MESIE.

 

Dziękuje za wywiad i życzę regularnych występów w składzie Górnika.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza

Peedro (Wisła Kraków)

 

Nie wiem z jakiego powodu nie wystąpiłem w tym meczu, bo nie rozmawiałem jeszcze z trenerem, ale wydaje mi się że być może w spotkaniu ze słabszym rywalem, trener po prostu chciał dać mi odpocząć. Cieszę się że w zespole nareszcie zadebiutował mój klubowy kolega Enigma. Widzę na treningach jak ten piłkarz się stara, i jak widać opłaca się, bo został wynagrodzony za pracę.

Odnośnik do komentarza

MESA V kolejka:

 

Cracovia Kraków – Polonia Warszawa 3-2 [Sil – 90min, 6]

GKS Bełchatów –Widzew Łódź 3-2 [ Baron von Kapa – 90min,6]

Górnik Zabrze –Korona Kielce 3-0 [ Regent – 90min, 6; JmK – 90min, asysta, 8; Emcik – 90min, asysta, MoM, 9]

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 3-1 [M8 – 90min, ŻłK, 6]

Legia Warszawa – Lech Poznań 2-1 [ adamdidol – 90min, asysta, MoM, 8; Shasty – 90min, Bramka, ŻłK, 7]

ŁKS Łódź – Wisła Kraków 1-1

Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 3-1

Zagłębie Lubin – Polonia Bytom 2-0

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Baron von Kapa - Widzew

- Cóż mogę powiedzieć. Zagrałem w lidze dla młodzików, a mojego występu nie mogę zaliczyć do udanych. Podobne odczucia mieli chyba dziennikarze ostatecznie dając mi notę - 6. Swoją słabą dyspozycję mogę tłumaczyć, że to moje pierwsze spotkanie po kontuzji, miejmy nadzieję, ze już od przyszłych potyczek będzie mi się powodziło lepiej.

Odnośnik do komentarza

JmK, Górnik, MESA

 

---

 

Wreszcie jakiś dobry mecz w moim wykonaniu(asysta), cieszę się, że wreszcie dostałem szansę gry całych 90 minut i myślę, że nie zawiodłem trenera. Chciałbym coraz częściej grać, bym mógł w końcu zadebiutować w dorosłej kadrze.

Odnośnik do komentarza

Shasty | Legia Warszawa | MESA

 

No cóż mogę powiedzieć, Lech nawet w lidze młodzików nie daje nam rady. Hehe. Ciesze się, że zagrałem cały mecz, strzeliłem bramkę po pięknym podaniu adamdidola oraz dostałem żółć! Z tego jestem bardzo dumny.

Odnośnik do komentarza

Legionista, Legia

 

Ze względu na moją słabą formę zostałem odsunięty od meczu z Lechem. Wojtek Skaba nie zachwycił w tym spotkaniu, więc trener ma na pewno ciężki orzech do zgryzienia. Ja natomiast robię swoje, trenuję z chłopakami i przygotowujemy się do następnego spotkania, które z pewnością znów wygramy - nie ma innej opcji. Nieważne kto stoi na bramce, liczy się wynik całej drużyny - Legia te wyniki osiąga i myślę, że zwycięstwa nad Wisłą i Lechem pokazują kto jest faworytem do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

Puchar UEFA, 2 runda kwalifikacyjna, rewanż:

Loko Sofia {BUL] – GKS Bełchatów [POL] 2-2 [T. Krastanov `2, H. Traykov `57 – D. Nowak 24, B.Cwalibogowski `36]

 

Niestety drużyna z Bełchatowa pożegnała się z rozgrywkami Pucharu UEFA. Bardzo słabe spotkanie rozegrał mOke. Loko Soia to właśnie dzięki niemu zawdzięcza awans do kolejnej rundy. mOke źle obliczył lot piłki i minął się z nia w powietrzu co wykorzystał Traykov.

 

*****

 

VI kolejka OE:

 

Legia Warszawa [1] - Odra Wodzisław [12] 4-1 [T. Chinyama 25, M. Radovic 28 /k/, T. Kiełbowicz `50, A. Vukovic 86 – B. Iwan `2]

 

Niespodziewanie od pierwszej minuty wystąpił Krzysztof Żak. Debiut w OE jak na młodego zawodnika udany. Kilka ciekawych zagrań, kilka ważnych odbiorów przed własnym polem karnym.

Shasty cały mecz na ławce rezerwowych.

 

Statystyki - Legia Warszawa

 

*****

 

Cracovia Kraków [4] - Widzew Łódź [5] 2-2 [P. Nowak `18, M. Bojarski `47 – Citko `14, S. Napoleoni `19]

 

Vaartcik cały mecz na ławce rezerwowych.

Żyłek znów powrócił na swoją dawną pozycję. Wreszcie zagrał na dobry poziomie, dryblował, podawał ale lepszym od niego był bezwątpienia Citko. Citko znów zdobył bramkę, został uznany graczem meczu i asystował. Kapitalne rozpoczęcie sezonu w wykonaniu tego zawodnika.

Baron von Kapa cały mecz na ławce rezerwowych.

 

Statystyki - Widzew Łódź

 

*****

 

Górnik Zabrze [9] - Śląsk Wrocław [8] 1-0 [ Henry `22]

 

Henry powoli włącza się o walkę o króla strzelców. Była to dla niego już 4 bramka w tym sezonie.

Arsene Wenger rozegrał dobre spotkanie widać, że utrzymuje dobrą dyspozycję. Niestety tego samego nie można powiedzieć o Plaskim. Mimo, dobrego startu w OE teraz jego forma wyraźnie spadła.

Regent cały mecz na ławce rezerwowych.

Śląsk w tym spotkaniu prawie nie istniał i tylko cud uratował ich od sromotnej porażki. Niewidoczny na boisku był saper_unreal.

 

Statystyki - Górnik Zabrze

Statystyki - Śląsk Wrocław

 

*****

 

Korona Kielce [6] - Polonia Bytom [16] 3-0 [ M. Robak `16, E. Andradina `75, M. Drzymont `87]

 

M8 cały mecz na ławce rezerwowych.

 

*****

 

Ruch Chorzów [10] - Jagiellonia Białystok [11] 1-3 ] M. Fabus `41 – B. Coutinho `38, V. Sotirovic `46, M. Wasiluk `76]

 

Doświadczony Martin Fabus miał dziś wsparcie od Mańka ZKS lecz to nie uchroniło od porażki. Maniek ZKS asystował przy jedynej bramce dla „Niebieskich”.

 

Statystyki - Ruch Chorzów

 

*****

 

Zagłębie Lubin [2] - Polonia Warszawa [13] 2-0 [ P. Włodarczyk `32, M. Chałbińśki `40]

 

Sil cały mecz na ławce rezerwowych.

 

*****

 

GKS Bełchatów [7] –Wisła Kraków [3] 1-2 [b. Chwalibogowski `36 – A. Niedzielan `39;`49]

 

mOke mimo dobrej gry nie zdołał powstrzymać Niedzielana. Nie zawinił mOke ale obrona, która grała dziś beznadziejnie.

Do składu Wisły wrócił Peedro ale jego powrót nie był zbyt udany. Żółta kartka za bezmyślny faul, kilka strat ale próbował się rehabilitować w ataku.

 

Statystyki - GKS Bełchatów

Statystyki - Wisła Kraków

 

*****

 

ŁKS Łódź [15] – Lech Poznań [14] 1-0 [P. Bania `57 ]

 

ŁKS wygrał bardzo ważne spotkanie a udział w zwycięstwie miał BartuS, który zagrał dobre spotkanie i kilkoma interwencjami udowodnił, że mimo młodego wieku jest w stanie grać na wysokim poziomie.

W zespole Lecha panuje przygnębienie, klub który miał włączyć się do walki o mistrza zawodzi.

Kolek23 średnie spotkanie, kilka niepewnych interwencji lecz nie można winić go za utratę bramki.

Hawk w pierwszej połowie harował jak wół, lecz w II połowie to jego błąd spowodował stratę bramki.

Pedro De La Crua grał tylko przez minut więc nie można zbyt dużo powiedzieć.

Mateusz J. Pietrzyk wszedł na ostatnie sekundy spotkania.

 

Statystyki - ŁKS Łódź

Statystyki - Lech Poznań

 

*****

 

Tabela

 

*****

 

Kolejka VII, Terminarz

 

*****

 

Statystyki OE po 6kolejkach:

 

Średnia Ocen

Gole

Asysty

Żółte Kartki

MoM

Celność Podań

Wślizgi/Mecz

Rajdy / Mecz

Celność Strzałów

Odnośnik do komentarza

Arsene Wenger (Górnik Zabrze):

Kolejny dobry mecz w moim wykonaniu, ale co najbardziej cieszy zwycięstwo drużyny. Następny mecz gramy z Polonią, która nie zdobyła jeszcze żadnego punktu i mam nadzieję, że taka sytuacja pozostanie po następnej kolejce. Ciągle czekam na pierwszą bramkę w OE i mam nadzieję, że w meczu z Polonią się w końcu przełamię.

Odnośnik do komentarza

Artur Chałkowski - kolek23

 

"Co ja mogę wam powiedzieć? Robimy co w naszej mocy, żeby zacząć zbierać te punkty... ale nie wychodzi. Będziemy starać się dalej. Na tą chwilę nie chcę nic więcej mówić. Niestety jak większość zawodników Lecha nie mogę być zadowolony ze swojej formy. Zostały popełnione pewne błędy, które teraz trzeba wyprostować, a do tego potrzebny jest czas. Zobaczymy... bądźmy dobrej myśli!"

Odnośnik do komentarza

Henry (Gornik Zabrze):

 

Cieszę się z kolejnego trafienia. Cztery bramki w sześciu meczach to świetny bilans, który sam mnie zadziwia. Z drugiej strony, jestem pewien, że może być jeszcze lepiej. Dzisiejszy mecz pokazał, iż potrafimy całkowicie zdominować rywala. Wreszcie zagraliśmy tak, jak chcieliśmy, gdybyśmy mieli więcej szczęścia pod bramką Śląska, to wynik przeszedłby pewnie do historii. Świetne spotkanie zagrali nasi środkowi obrońcy- Tomek Hajto i Marko Bajić. Wrocławianie nie znaleźli na ich sposobu. Brawo, mecze na zero z tyłu dodają pewności siebie. Mam nadzieję, że mecz z Polonią również ułoży się po naszej myśli i będziemy mogli dopisać sobie kolejne trzy punkty. Ale jeszcze nic nie dopisujmy, mecz dopiero przed nami, Polonia nie będzie łatwym rywalem.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof Żak (Legia Warszawa)

 

Nareszcie zagrałem od pierwszej minuty. Cieszę się, że trener zauważa moją pracę na treningach. Co do samego spotkania to nie było ono fantastyczne, ale to w końcu był mój debiut w pierwszym składzie. Najważniejsze, że 3 punkty zostały w Warszawie i wciąż jesteśmy pierwsi w tabeli. Cieszy też, że w Legii coraz większą rolę odgrywają młodzi piłkarze jak ja Shasty, Legionista, Deyna10 i Adamdidol, bo za 2-3 lata to właśnie ci piłkarze będą stanowić o sile Legii i reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Peedro (Wisła Kraków)

 

Brak występu w spotkaniu z ŁKS wytrącił mnie nieco z rytmu meczowego, ale w spotkaniu z GKS starałem się jak mogłem. Nie wiem tylko dlaczego dostałem tak niską notę, być może za głupi faul, bo oprócz niego prezentowałem się przecież przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Michał "Żyłek" Żyliński [Widzew Łódź] dla widzew.pl

 

Widać, że powoli zaczynam łapać formę, a Widzew do tej pory jest objawieniem rozgrywek. My jeszcze powalczymy o najwyższe cele. Przed nami ciężkie spotkanie z Zagłębiem Lubin. Jednak my mamy coś czego oni mają. Nie coś, a kogoś. Citko na pewno znajdzie drogę do siatki przeciwnika. Przepraszam, ale muszę iść na trening.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...