Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą Orange Ekstraklasy


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar UEFA, I runda Kwal., Rewanż.

 

Neftczi Baku – GKS Bełchatów 1-3 [ G. Adamia – R. Matusiak, P. Magdoń, R. Medjidov /sam/]

 

Mecz rewanżowy Pucharu UEFA nie przyniósł niespodzianki i dalej gra w pucharze. Jednak mOke po udanym początku w drużynie w tym spotkaniu wyraźnie spuścił z tonu. Wraz z Patrykiem Rachwałem był najsłabszym ogniwem w drużynie. 2- krotnie próbował główkować przed polem karnym ale na całe szczęście próby te były udane. Kibice już zaczynają nazywać bramkarza Polskim Fabianem Barthezem.

Statystyki – GKS Bełchatów

 

Orange Ekstraklasa, 2 kolejka:

 

Ruch Chorzów [10] – ŁKS Łódź [13] 1-1 [ Maniek ZKS – A. Cieśliński]

 

Ruch upodobał sobie remisy na samym początku rozgrywek. W poprzedniej kolejce „niebiescy” zremisowali z silną Legią w Warszawie a tym razem podzielili się punktami ze słabym ŁKS-em.

Najlepszy na boisku okazał się Maniek ZKS który już w 5 minucie pokonał golkipera rywali. Wraz z knoxville9 w tym spotkaniu stworzyli zgrany duet. Maniek ZKS zagrał bardzo dobre zawody i został wybrany graczem meczu. Knoxville9 nie zagrał źle lecz bardzo słabo podawał do kolegów, większość jego podań była niecelna.

W drużynie gości, radość. Klub z Łodzi powinien być szczęśliwy z tego remisu. Łodzianie zagrali średnio. Bez polotu w ataku, no może oprócz Cieślińskiego. W obronie po Tomku Kłosie najlepszym był BartuS który grał bardzo twardo i jak w pierwszej kolejce było go bardzo ciężko „przejść”.

 

Statystyki – Ruch Chorzów

Statystyki – ŁKS Łódź

Odnośnik do komentarza

BartuS [ŁKS Łódź]

 

Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu. Jednak jest jeden punkt i to nas cieszy. Musimy wzmocnić obronę, bo bez tego ani rusz. W ataku też nie ma kto strzelać. Na szczęście Adrian w tym meczu zaliczył trafienie, ale jeśli będzie strzelał on jeden, to ciężko będzie o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

JmK, Górnik Zabrze

 

 

 

Cieszę się z trzech punktów zdobytych przez mój zespół. Wierzę, że Górnik może wiele zdziałać już w tym sezonie. Musimy się tylko sprężyć, bo skład mamy dobry.

Osobiście mam nadzieje, że uda mi się wystąpić w jakimś meczu.

Odnośnik do komentarza

Mateusz Jakub Pietrzyk, Lech Poznań

 

Niestety trener nie widział mnie w wyjściowym składzie na mecz z miedziowcami. Wszedłem na boisko w samej końcówce i nie zdążyłem nic pokazać. Najbardziej martwi porażka przed tak wspaniałą publicznością jaką jest ta na Bułgarskiej. Musimy myśleć już o kolejny meczu ligowym, w którym mamy nadzieję zagrać zdecydowanie lepiej niż dziś i powalczyć o jakieś punkty. Co do moich klubowych kolegów to dobrze zagrał dziś bramkarz, który nie miał wiele do powiedzenia przy bramkach, a kilkakrotnie ratował nasz zespół przed stratą kolejnych bramek.

Odnośnik do komentarza

slasknet.com: Witaj Saper! I po wymarzonym debiucie, jak oceniasz swój występ w meczu przeciwko Polonii?

saper_unreal: Cóż, zrobiłem tylko to, co do mnie należało <śmiech> Powolutku zaczynam dogadywać się z linią pomocy co bardzo cieszy, już dziś mogliśmy pokusić się o trzy punkty. Niestety nasza gra przez większość spotkania była dość nerwowa przez co nie zagraliśmy tak agresywnie, jak chcieliśmy

 

Czy byłeś stremowany podczas debiutu?

Każdy z nas był w mniejszym lub większym stopniu stremowany, wszak po długiej przerwie Śląsk awansował do Ekstraklasy, zaś ja i Yareq dodatkowo byliśmy debiutantami. Liczę, że z meczu na mecz uda nam się grać ofensywniej, a Yareq w końcu pokaże na co go stać, bowiem na treningach wylewa z siebie ósme poty

 

Jakieś plany na ten sezon?

Nie ma sensu o tym rozmawiać tak wcześnie, na pewno chciałbym pozostać ze Śląskiem w Ekstraklasie w tym i przez kilka najbliższych sezonów.

 

A potem?

A potem się zobaczy...

Odnośnik do komentarza

Pedro De La Crua (Lech Poznań)

Choć tym razem nie dostałem szansy debiutu w oficjalnym meczu Kolejorza to wierzę że już w drugiej kolejce się to zmieni. Nastroje w szatni po meczu nie były zbyt dobre, chociaż nikt nikogo nie wini to każdy wie że jako drużyna zawiedliśmy, nie możemy popełniać tak prostych błędów, tracić głupich bramek. Wszystkim kibicom mogę obiecać iż w kolejnych meczach damy z siebie wszystko i wygramy.

Odnośnik do komentarza

Sławoj mógłbyś nadać mi przydomek "EmCiK" :P

 

EmCiK, Górnik Zabrze

 

Bardzo się cieszę, że trener dał mi szanse debiutu na boiskach OE. Szkoda tylko że zagrałem jedyna 29 min i zostałem zmieniony, ale w dalszym ciągu będę walczył o miejsce w pierwszej jedenastce Górnika.

Odnośnik do komentarza

saper_unreal, Śląsk Wrocław

 

No dziś nie udało się. Mimo iż ofensywa zagrała z zębem to i tak nie udało nam się uzyskać satysfakcjonującego wyniku. Nasza formacja obronna zawiodła na całej linii, choć można pochwalić grę Capa który starał się zapełniać luki po kolegach. Cieszy mnie, że Yareq walczył i starał się rozruszać pomoc. Liczę, że będzie się rozkręcał z meczu na meczu. Winę za porażkę biorę również na siebie, w Łodzi zupełnie rozregulował mi się celownik i mam nadzieję, że wzmożone treningi pomogą go na powrót skalibrować.

Odnośnik do komentarza

*Cracovia Kraków [6] – Jagiellonia Białystok [1] 2-1 [K. Witkowski /k/, T. Moskała – V. Sotirovic]

 

Tak jak w poprzednim spotkaniu dla Cracovii gole strzelali Witkowski i Moskała ale tym razem zespół z Krakowa zdołał wygrać. Mecz był wyrównany i pełen walki. Vaartcik tak jak w meczu z Odrą nic wielkiego nie pokazał i kibice z Krakowa mają wątpliwości czy Stefan Majewski powinien wystawiać młodego zawodnika w pierwszej jedenastce.

 

Statystyki – Cracovia Kraków

 

*Korona Kielce [12] – Lech Poznań [16] 3-2 [T.Nowak, Hernani, A. Kasztelan – H. Rengifo, M. Zając]

 

Początek sezonu w wykonaniu Lecha jest mizerny. Wygrana Korony po prostu się należała.

W barwach Korony zadebiutował wreszcie M8 lecz nie pograł sobie długo gdyż w 27 minucie dopadła go kontuzja. Jego przerwa [uraz twarzy] będzie trwała od tygodnia do dwóch. Przez te 27 minut M8 był „najgorszym” graczem swojego teamu. Nie upilnował Reissa, który świetne dograł piłkę do Rengifo.

W zespole Lecha na boisku pojawił się tylko Hawk. Hawk dostosował się do poziomu swoich kolegów z obrony i zagrał bardzo słabe spotkanie.

 

Statystyki – Korona Kielce

Statystyki – Lech Poznań

 

*Polonia Warszawa [9] – Polonia Bytom [14] 3-0 [D. Gołębiewski x2, D. Mąka]

 

Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Sil.

 

*Zagłębie Lubin [2] – Odra Wodzisław [7] 1-1 [M. Goliński – B. Wan /k/]

 

*Górnik Zabrze [4] – Wisła Kraków [3] 0-2 [P. Brożek, R. Sobolewski]

 

Nie było niespodzianki i Wiślacy bez problemów pokonali zespół z Zabrza.

W zespole gospodarzy wystąpili: Plaski i henry a zadebiutował Emil Michalak. Wszyscy trzej zagrali na jednym. Niczym nie wyróżniającym poziomie. Najbardziej widocznym z tej trójki był Plaski, który swoimi podaniami próbował uruchamiać napastników lecz bez skutku.

W zespole gości znów dobry mecz rozegrał Peedro i chyba na stałe wywalczył miejsce w składzie.

 

Statystyki – Górnik Zabrze

Statystyki – Wisła Kraków

 

*GKS Bełchatów [5] - Legia Warszawa [8] 1-2 [ J. Dziedzic – M. Radovic, T. Chinyama]

 

mOke robil co mógł lecz nie powstrzymał Legii przed strzeleniem dwóch bramek. Pod koniec meczu otrzymał żółta kartke za opóźnianie gry.

W barwach Legii drugie spotkanie zaliczył Legionista nie wyróżnił się niczym szczegółny po prostu zrobił to co do niego należało. Przy stracie bramki nie miał szans, dziedzic uderzał bardzo mocno i z bardzo bliskiej odległości.

 

Statystyki – GKS Bełchatów

Statystyki – Legia Warszawa

 

*Widzew Łódź [15] – Śląsk Wrocław [11] [Citko x2, M. Panka – K. Ulatowski x2]

 

Po dobrym spotkaniu w pierwszej kolejce, Citko zagrał jeszcze lepiej. Strzelił dwie piekne bramki i został bohaterem Łódzkiego klubu. Niesamowita szybkość, fantastyczny strzał czego chcieć więcej. Już niektórzy eksperci sugerują aby dać mu szansę w seniorskiej reprezentacji. Jego rówieśnik Żyłek poprawił się w stosunku do pierwszej kolejki ale i tak było to dalekie od ideału. Znów słaba skuteczność podań.

W zespole Śląska poprawił się Yareq. Pierwszy mecz w drużynie zagrał beznadziejnie ale tym razem pokazał że stać go na więcej. Ustawiony na lewym skrzydle zawodnik raz po raz gnębił obrońców swoimi rajdami. Kolega Yarqa, saper_unreal nie strzelił dziś bramki ale popisał się asystą. Gdyby dziś był by bardziej skuteczny. Wszystkie jego strzały lądowały na trybunach. Ale i tak potwierdził swoją wysoką formę.

 

Statystyki – Widzew Łódź

Statystyki –Śląsk Wrocław

 

Tabela

 

****

 

Proszę Admina o usunięcie Posta nr. 47...nie mogłem go już edytować..sorki za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza

Vaartcik [Cracovia]

 

Nie wiem co się dzieje. Na treningach daję z siebie wszystko, ale w meczu to nie wystarcza. Może to trema? Mam nadzieję, że trener Majewski dalej będzie na mnie stawiał, a ja odpłacę mu to lepszą grą. Wiadomo, że wolałbym grać w ataku, ale Kamil i Tomek są na razie po prostu lepsi. :)

 

@up

Skopiujcie po prostu drugi adres z linku i wszystko działa ;).

Odnośnik do komentarza

Arsene Wenger (Górnik Zabrze):

 

Zagraliśmy słaby mecz. Przepraszamy kibiców za to co się stało, na pewno odrobimy jeszcze te punkty. My nie mogliśmy się odnaleźć, złapać odpowiedniego rytmu. Wierzyłem, że możemy z zespołem z Krakowa wywalczyć 3 punkty, ale z taką grą jak dzisiaj, nie mieliśmy prawa o tym marzyć. Jednak w piłce czasami tak jest, że zespół czasami gorszy wygrywa mecz. Co do swojej gry nie jestem jeszcze zadowolony ze swojej formy, ale w meczu z Wisłą zagrałem przyzwoicie

Odnośnik do komentarza

Shasty | Legia Warszawa |

 

Znów cały mecz na ławce, no kur**. Hehe, oczywiście, żartuję. Jestem nowym graczem w drużynie i muszę dać z siebie wszystko na treningach, a żeby trener przekonał się do mojego talentu. Może w następnej kolejce...

Odnośnik do komentarza

Michał "Żyłek" Żyliński

 

Wygrana z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Śląsk Wrocław bardzo cieszy. Dzięki tym 3 punktom nasza pewność siebie na pewno będzie jeszcze większa w następnym spotkaniu. Świetnie zagrał Citko i to jemu zawdzięczamy 3 punkty zdobyte na własnym stadionie. Nadal nie wiem co się ze mną dzieje. Czuje się świetnie dysponowany, ale bardzo często zagrywam strasznie niecelnie. Może to wina mojego obuwia? Sądzę, że to wina jakiegoś sabotażysty z Adidasa. Pozwę ich do sądu. Obiecywali mi, że będę, cytuje : "The best footballer in the world", czy jakoś tak. Okłamali mnie!

Odnośnik do komentarza

'Hawk' (Lech Poznań)

 

Co tu dużo mówić... Jeśli nie poprawimy naszej gry to sezon w naszym wykonaniu może okazać się bardzo słaby. Gra w ataku nie wygląda najgorzej ale obrona to w tej chwili nasz najsłabszy punkt. Razem z kolegami z zespołu uczynię wszystko aby zespół w końcu zaczął wygrywać, odpłacając tym samym zaufanie menadżera, który ponownie mi zaufał...

Odnośnik do komentarza

MESA:

Liga:

Wisła Kraków – Górnik Zabrze 2-0 [Jmk[7], Regent [6], E. Michalak [7]

Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1-2 [ Pedro De La Crua [7], skorupa911 [7], Mateusz Pietrzyk [6]

Ruch Chorzów – Legia Warszawa 2-0 [Maniek ZKS [bramka, 7]Krzysztof Żak [7], adamdidol [6]

Legia Warszawa – GKS Bełchatów 0-1 [adamididol [7]]

Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 3-1 [BaruS [bramka, 7]]

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0-3 [Regent -7, Emil Michalak- 6 | Deyna10 – 5]

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 3-1 [knoxville9 [7]]

Korona Kielce – Wisła Kraków 1-2 [peżet [asysta, 8], Enigma [bramka, 8]

 

Sorki, że to trochę chaotyczne ale od nastepnej kolejki wszystko będzie już git.

Odnośnik do komentarza
Liga:

Wisła Kraków – Górnik Zabrze 2-0 [Jmk[7], Regent [6], E. Michalak [7]

Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1-2 [ Pedro De La Crua [7], skorupa911 [7], Mateusz Pietrzyk [6]

Ruch Chorzów – Legia Warszawa 2-0 [Maniek ZKS [bramka, 7]Krzysztof Żak [7], adamdidol [6]

Legia Warszawa – GKS Bełchatów 0-1 [adamididol [7]]

Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 3-1 [baruS [bramka, 7]]

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0-3 [Regent -7, Emil Michalak- 6 | Deyna10 – 5]

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 3-1 [knoxville9 [7]]

Korona Kielce – Wisła Kraków 1-2 [peżet [asysta, 8], Enigma [bramka, 8]

Hmm, a co z Polonią?

Odnośnik do komentarza
Liga:

Wisła Kraków – Górnik Zabrze 2-0 [Jmk[7], Regent [6], E. Michalak [7]

Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1-2 [ Pedro De La Crua [7], skorupa911 [7], Mateusz Pietrzyk [6]

Ruch Chorzów – Legia Warszawa 2-0 [Maniek ZKS [bramka, 7]Krzysztof Żak [7], adamdidol [6]

Legia Warszawa – GKS Bełchatów 0-1 [adamididol [7]]

Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 3-1 [baruS [bramka, 7]]

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0-3 [Regent -7, Emil Michalak- 6 | Deyna10 – 5]

Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 3-1 [knoxville9 [7]]

Korona Kielce – Wisła Kraków 1-2 [peżet [asysta, 8], Enigma [bramka, 8]

Hmm, a co z Polonią?

Podawałem tylko te klubu w których zagraliście jakies spotkanie. Sil - w dwóch meczach zasiadłeś na ławce.

Odnośnik do komentarza

Enigma

 

Ciesze sie ogromnie z tej strzelonej bramki co prawda to tylko przedsmak dorosłej piłki , ale przykłady niektórych zawodników pokazują , że z Młodej Ekstraklasy czasami już niedaleka droga . Treningi z pierwsza drużyną naprawdę dużo dają. Doświadczenie jakie zdobywam podczas tych treningów na pewno zaprocentuje w przyszłości i spowoduje że w końcu przekonam do siebie trenera i dostane szanse w pierwszej drużynie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...