Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą Orange Ekstraklasy


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Arsene Wenger

 

Średni mecz w moim wykonaniu. Mogło być lepiej, wynik drużyny jest jednak najważniejszy. Na pewno był to ciężki mecz, ale byliśmy na to przygotowani. Wróciłem dopiero po kontuzji i w meczu z takim rywalem wydaje mi się, że jakoś to wyglądało, ale nie jestem zadowolony do końca ze swojej postawy, bo mogło być lepiej.

 

Pasuje tak czy inaczej?

 

Mnie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Maniek ZKS (Ruch Chorzów) dla Przeglądu Sportowego:

 

Mieliśmy szansę nawet na odniesienie sukcesu na tak gorącym terenie jakim jest stolica i klub Legii, jednak tym razem się nie udało. Cieszy debiut, jednak od siebie więcej oczekiwałem, fajnie że razem z Knoxville zadebiutowaliśmy w naszym kochanym Ruchu ! Należy również podziękować trenerowi, który odważył się postawić na nas, na tak młodych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Pasuje jak dla mnie ok, rozkręci się to jeszcze napewno. Nie wiem czy lepiej nie byłoby gdybyś wszystkim dał nicki bo lepiej to widać od razu w statystykach. Ja życzę sobie nick Hawk w profilu Tomasz Weis.

W zgloszeniach wpisali swoje nicki i myślałem, że nie chcą :] Ci co nie mają nicków w grze to napiszcie na PW.

Odnośnik do komentarza

Baron von Kapa specjalnie dla BravoSport:

- No niestety, już od początku sezonu prześladują mnie kontuzje... Pęknięte żebra to naprawdę nieciekawa sprawa, miejmy nadzieję, że gdy się wykuruję zacznę strzelać bramki. Sądzę, że wraz z Żyłkiem i Citko możemy zrobić furorę w lidze. Jagiellonia wcale nie było od nas lepsza, po prostu, zabrakło nam skuteczności, a czasem zimnej krwi.

Odnośnik do komentarza

Michał "Żyłek" Żyliński [Widzew Łódź]

 

Porażka z zespołem z Białegostoku nie wprawiła nas w dobry humor. Niestety cały zespół zagrał poniżej swoich możliwości o mojej formie już nie wspominając. Widać, że zespół ma problemy ze strzelaniem bramek. Szkoda, że trener wystawił mnie na prawej stronie pomocy. Atak Żyłek - Citko mógłby się sprawdzić. Czekam też na powrót do zespołu Barona von Kappy, który mimo swojego młodego wieku będzie sporym wzmocnieniem siły ofensywnej naszego zespołu.

Odnośnik do komentarza

Henry, napastnik Górnika Zabrze

 

To naprawdę znakomity debiut. Trzy punkty na trudnym terenie to świetny wynik. Cieszę się, że trener postawił na mnie mimo mojej kiepskiej postawy w sparingach. Kontuzja wybiła mnie z rytmu przygotowawczego i musiałem to wszystko nadrabiać, lecz opłaciło się. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się od razu występu w pierwszym zespole. Świetnie w tym meczu zadebiutował również Plaski, czyżby wyparł on ze składu Brzęczka? To może być wielka gwiazda polskiej piłki. Powodzenia życzę BartuSowi, który niestety schodził dziś z boiska pokonany. Znam go i wiem, że chłopak ma talent. Dziś zagrał bardzo dobrze, ciężko było przejść jego stroną. Mam nadzieję, że nadal będę dostawał szanse od trenera Wieczorka. Odpłacę się bramkami. Szansę gry powinni dostawać także inni młodzi zawodnicy naszego zespołu. Mamy u siebie przyszłość polskiej piłki i wręcz musimy na nią stawiać.

 

 

Co z Zahorskim? ;] Brzęczek nie załapał się do składu meczowego? ;O Jarka wypożyczony do ŁKS-u, czy taki słaby i go 17-latek wyparł? :keke:

Odnośnik do komentarza

Yareq

 

Ja mogę powiedzieć tylko tyle, 475 ojro tygodniówki to dużo, jak na sam początek. Jednak nijak się to ma do powołania do kadry U-21, z czego cieszę się ogromnie. Jeśli chodzi o sparingi, to nie poszły mi zbyt dobrze, ale mam nadzieję, że w miarę upływu czasu nabiorę ogrania i moje występy będą co raz to lepsze.

Odnośnik do komentarza

saper_unreal dla slasknet.com

 

Cieszę się, że trener na mnie stawia a ja mogłem odpłacić się bramkami strzelonymi w sparingach. Czuję, że jestem w dobrej dyspozycji i jeżeli utrzymam wytrenowany przed sezonem poziom, mogę namieszać w tabeli strzelców Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

knoxville9 dla magazynu "Niebiescy"

 

" Debiut na Łazienkowskiej "

 

- Jestem zadowolony z udanej inauguracji sezonu , cieszy przede wszystkim debiut , ponieważ mimo że jestem ciągle młodym zawodnikiem to ten sezon prawdopodobnie jest niejako ostatnią szansą by pokazać sie i być może pozostać w profesjonalnej piłce , cieszy także bramka którą udało się strzelić. Na Legie jechaliśmy spokojni , ale także zdawaliśmy sobie sprawę z klasy rywala , przecież jest to napewno jeden z faworytów rozgrywek. Plan minimum wykonaliśmy , wracamy do domu z jednym cennym punktem , zdobytym na ciężkim terenie.

Odnośnik do komentarza

Deyna10 (Legia Warszawa) dla legialive.pl

 

-Cóż...Bardzo żałuję, iż nie wystąpiłem w pierwszym meczu ligowym. Cieszę się, że dobrze powodzi się Shasty'emu, mojemu koledze z zespołu.

Tyle mogę powiedzieć. Bardzo serdecznie pozdrawiam kibiców Legii, szczególnie Żyletę, która bardzo ciepło przyjęła nas (mnie i Shasty'ego na meczu sparingowym. Mistrzem Polski jest Leeegiaaa...

 

 

Witamy na www.deyna10.com xD

 

I mamy debiut wschodzącej gwiazdy OE. Deyna popisał się kilkoma celnymi podaniami, niestety nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Kur*a, ja pier*ole, kur*a, co za ch*j ten bramkarz.

Tak opowiadał nam po meczu sam zainteresowany. Po chwili dodał:

Sytuacja była bardzo dobra, wręcz 100%. Jednak pech chciał, że nie skierowałem futbolówki do siatki i ch*j.

Już nie długo kolejne spotkanie Stołecznych. Liczymy na debiut naszego piłkarza.

Odnośnik do komentarza

A może tak jeszcze mógłbyś zapisywać te mecze i wrzucać na jakiś serwer? :> Przyznam, że oprócz tego opisu fajnie byłoby zobaczyć jak ta nasza gra wyglądała. Jeśli to nie będzie dla Ciebie duży problem, a i reszta przychylnie na to spojrzy to może warto nad tym pomyśleć? ;)

Odnośnik do komentarza

Rednacz Ekstraklasa News : Głosik

Początek sezonu. Jak zwykle trenerzy wielu zespołów postawili na młodych, utalentowanych zawodników. Specjaliści zgodnie twierdzą że jest to krok w dobrym kierunku, gdyż to właśnie z tych zawodników należy budować przyszłą kadrę reprezentacji. Szczególne słowa uznania należą się 3 zawodnikom : Henremu, BartuSowi i knoxville'owi. Cała ta trójka świetnie wprowadziła się do drużyny. Będziemy miec z nich jeszcze wiele pociechy. Na krytykę w przypadku niektórych jest jeszcze za wcześnie , ponieważ najprawdopodobniej ugięli się pod presją. Mam nadzieję że przełamią się w następnych meczach.

Odnośnik do komentarza

Konferencja pomeczowa Legia Warszawa - Ruch Chorzów.

 

-Shasty, jak Twoje wrażenia z pierwszego meczu?

-Witam wszystkich tu zgromadzonych.. Jestem zadowolony z tego, iż trener powołał mnie na ten mecz, żałuję, że nie wystąpiłem i szkoda mi mojego nowego przyjaciela (Deyna10), który zasiadł na trybunach, z tego miejsca go pozdrawiam!

-Czy w następnej kolejce myślisz, że wystąpisz od pierwszej minuty?

-Nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie, gdyż nie zależy to ode mnie. To tylko i wyłącznie decyzja trenera.

Odnośnik do komentarza

*Odra Wodzisław – Cracovia Kraków 2-2 [A. Aleksander, J. Biskup – K. Witkowski, T. Moskała]

 

W drużynie Cracovii zadebiutował Vaartcik. Debiut bezbarwny, ale ma jeszcze czas na rozwinięcie swoich nietuzinkowych umiejętności.

Statystyki – Cracovia

 

*Polonia Bytom – GKS Bełchatów 0-1 [R. Matusiak]

 

Bohaterem tego spotkania został uznany mOke. 18-letni golkiper z Bełchatowa zagrał kapitalnie. Jego interwencję były znakomite, świetnie wychodził do dośrodkowań i GKS tylko jemu zawdzięcza to, że nie stracili żadnej bramki.

Statystyki – GKS Bełchatów

 

*Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 1-1 [saper_unreal – J. Kosmalski]

 

W meczu beniaminków padł sprawiedliwy remis. Bramkę w swoim debiucie w barwach Śląska zdobył saper_unreal, który wykorzystał dokładne podanie od Darka Sztylki. I to właśnie Sztylka wraz z saperem_unrealem byli najlepszymi zawodnikami w swoim klubie. Ogólnie trzeba pochwalić sapera_unreala, przez całe spotkanie był bardzo widoczny, czego nie można powiedzieć o kolejnym debiutancie w Śląsku, Yarq-u. Yareq zagrał bardzo, bardzo słabo. Grał bardzo niedokładnie, nie oddał żadnego strzału a jego błąd przed polem karnym o mało nie zakończył się utratą bramki.

W barwach Polonii Warszawa także mieliśmy debiutanta. Był nim Sil, ofensywny pomocnik pojawił się na boisku na końcowe 13 min i niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Statystyki – Śląsk Wrocław

Statystyki – Polonia Warszawa

 

*Wisła Kraków – Korona Kielce 3-2 [W. Łobodziński /k/, P. Małecki, P. Brożek – M. Robak, M. Kowalczyk]

 

Wisła ze sporym trudem pokonała złoto-krwistych z Kielc. Udział w tym zwycięstwie miał Peedro, czyli jedyny debiutujący w Krakowskim klubie. Ten boczny lewy obrońca zagrał naprawdę dobre spotkanie. Popisał się znakomitym podaniem, lecz niestety Łobodziński nie potrafił tego wykończyć. O tym zawodniku mówi się, że mimo młodego wieku już teraz może bez problemu konkurować o miano podstawowego lewego obrońcy w klubie.

W barwach Korony nie zobaczyliśmy M8, który całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Statystyki – Wisła Kraków

Statystyki – Korona Kielce

 

• Lech Poznań – Zagłębie Lubin 0-2 [T.Gomes, M. Chałbiński]

W barwach Lecha zadebiutowało aż 3 zawodników. Jednak ani kolek23, Hawk oraz Pietrzyk nie pokazali nic specjalnego. Najmniejsze pretensję można mieć do kolka. Mimo, że puścił 2 bramki to pokazał się z dobrej strony. Całkowicie zawiódł Hawk, który przy ramce Gomesa zaspał a przy bramce Chałbińskiego nie był tam gdzie być powinien. Pietrzyk także otrzymał słaba notę lecz grał tylko 9 min, więc nic specjalnego nie można o nim powiedzieć.

Pedro De La Crua nie pojawił się na boisku.

 

Statystyki – Lech Poznań

 

 

 

Poprawiona tabela :)

Odnośnik do komentarza

Yareq

 

Mimo rozegranego pełnego spotkania, zagrałem fatalnie. Najgorsza ocena w swoim teamie mówi sama za siebie. Obiecuje się poprawić i w następnych spotkaniach zagrać lepiej. Dzisiaj po prostu zjadła mnie trema, z którą nie umiałem sobie poradzić. Chciałbym też pogratulować mojemu koledze saper_unrealowi za świetny występ i strzelenie bramki. Jestem pewien i potwierdzam jego słowa, że zamiesza w tabeli najlepszych strzelców! Z całego serca mu tego życzę.

Odnośnik do komentarza

Enigma

 

Cóż to że narazie nie łapie się do meczowej 18 nie znaczy że nie będę o nią walczył i starał sie udowodnić trenerowi że zasługuje na miejsce w składzie. Cieszy współzawodnictwo z takimi zawodnikami jak Boguś , Łobo czy Jasiek. Trzeba zacisnąć zęby i walczyć dalej czekając na debiut . Ciesze sie jednak ze zwyciestwa drużyny gdyż nie przyszło ono łatwo. Gratuluje również debiutu koledze Peedro bardzo solidny występ w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza

'Hawk' (Lech Poznań)

 

Niestety... Debiut w drużynie i przed wspaniałą publicznością Kolejorza kompletnie mi nie wyszedł... Zawiniłem przy jednej z bramek i jest mi z tego powodu przykro. Zagłębie bez kompleksów wykorzystało nasze błędy i strzelili dwa gole. Żałuję także, że trener wystawił mnie na lewej stronie obrony, gdyż lepiej czuję się po drugiej stronie... No ale nic... Gra się tam gdzie widzi mnie trener. Nie pozostaje mi nic innego jak wziąść się w garść i dobrze przepracować treningi aby nie stracić zaufania trenera i walczyć o jak najwyższe cele.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...