Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą Orange Ekstraklasy


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tej zabawie. Wysyłacie mi na PW uzupełniony "formularz" z atrybutami, ja wprowadzam to do FM 08 i zaczynamy zabawę. Wybieramy jakiś klub z OE [ jak ktos chce może być i z II ligi) a ja zdaję relację po każdej rozegranej kolejce a wy to komentujecie :)

Zapraszam!

 

Imię i nazwisko :

Nick:

Data urodzenia :

Pozycja :

Preferowana noga :

Obywatelstwo:

Ewentualnie drugie obywatelstwo :

Klub:

Ulubione zagranie (tylko jedno):

 

(Wybieramy 4 na 20, 4 na 18, 5 na 15, 8 po 10 a reszta losowo)

 

Długie wyrzuty:

Dośrodkowania:

Drybling:

Gra głową:

Gra z pierwszej piłki:

Krycie:

Odbiór:

Podania:

Rzuty karne:

Rzuty rożne:

Rzuty wolne:

Strzały z dystansu:

Technika:

Wykańczanie akcji:

Agresja:

Błyskotliwość:

Decyzje:

Gra bez piłki:

Koncentracja:

Kreatywność:

Opanowanie:

Pracowitość:

Przewidywanie:

Ustawianie się:

Waleczność:

Współpraca:

Znaczenie:

Naturalna sprawność:

Przyspieszenie:

Równowaga:

Siła:

Skoczność:

Szybkość:

Wytrzymałość:

Zwinność:

 

Bramkarze:

Chwytanie:

Ekscentryczność:

Gr na przed polu:

Gra w powietrzu:

1 v 1:

Komunikacja:

Refleks:

Skłonność do piąstkowania:

Wyjścia do piłki:

Wykopy:

Wyrzuty:

 

 

Nie gwarantuję, że atrybuty będą wyglądać tak jak ktoś sobie je wybierze a to ze względu, że wybieram widełki PA dla wszystkich na poziomie -8, a CA dla userów poniżej 21 roku życia -6 a dla starszych -7. To dla urealnienia rozgrywki bo nie ma cyborgów w wieku 17-18-19 lat. Im więcej pozycji wybierzesz tym bardziej lecą statsy.

 

 

Modedit: proszę

Odnośnik do komentarza

Primo, userzy nie relacjonują tylko komentują, a secundo, jak ludzie będą mieli takie statsy, to będą bardziej napakowani niż kabanosy i długo sobie w lidze Polskiej nie pograją. Większe kluby się pozgłaszają, będą fochy i och, achy. Zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

Wybierasz cztery cechy, które chcesz mieć ustawione na 20 pkt (max), cztery na 18, 5 na 15 i 8 na 10. Resztę wygeneruje sam komputer. Np. jeśli chcesz być obrońcą bardzo ważny będzie odbiór piłki i siła, etc.

 

A poprawki już wprowadzone widzę, wysłałem zgłoszenie. :)

Odnośnik do komentarza

Hola hola... Ale jak to widzisz dokładnie? Każdy wysyła do ciebie swoje dane, ty wprowadzasz ich edytorem do swojej bazy danych i grasz sobie w Managera mając nas? Będziesz opisywał co każdy zdziałał w każdej kolejce itp.?

Czy każdy co się zgłosi musi coś grać ponieważ na grę ostatnio mało czasu..? Bo tak dla zabawy to wysłałbym siebie by tu od czasu do czasu zajrzeć jak mi idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Hola hola... Ale jak to widzisz dokładnie? Każdy wysyła do ciebie swoje dane, ty wprowadzasz ich edytorem do swojej bazy danych i grasz sobie w Managera mając nas? Będziesz opisywał co każdy zdziałał w każdej kolejce itp.?

Czy każdy co się zgłosi musi coś grać ponieważ na grę ostatnio mało czasu..? Bo tak dla zabawy to wysłałbym siebie by tu od czasu do czasu zajrzeć jak mi idzie ;)

 

Jak do środy trwa nabór do godziny 21.00 :) Postaram się jeszcze tego samego dnia wprowadzic zawodnikó do bazy danych. A jak to będzie wyglądało...hmmm...dokładnie to sam nie wiem. Na pewno opis każdej kolejki, wasze oceny, skriny i trochę wyobraźni. :] Liczę także na Was abyście się udzielali w opku :)

Odnośnik do komentarza

Aha czyli ty grasz karierę i opisujesz nasze poczynania :)

Dobry i ciekawy projekt, pisze podanie i oczywiście będę starał się udzielać. Myślę, że tą twoją minimalną 15 chętnych spokojnie osiągniesz ;]

Do zobaczenia na boiskach Ekstraklasy :D

 

Jedna uwaga... Fajnie byłoby gdybyś wybrał zespół z drugiej ligi lub taki, w którym nikt z nas nie będzie grał, bo jeśli my możemy grać w pierwszoligowcach to ciekawiej było by aby to wirtualni menadżerowie nas prowadzili. Taka moja opinia co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ten profil JmK to był on błędny. Ca zamiast -6 wygenerowało się losow /33/. Postanowiłem dac zawodnikom poniżej 20 lat CA 110 a powyżej 20 - 125.

Oto poprawny profil JmK : http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2f96eac760cabb14

 

Poczekamy do jutra do godziny 20.00 jeśli się nikt już nie zgłosi to zaczynamy.

 

Powoli zaczynam tworzenie zawodników.

Na chwilę obecną zostali "stworzeni"

JmK - profil wyżej

Andrzej "plaski" Pirlowski

Artur "kolek23" Chałkowski

Mariusz "Maniek ZKS" Drozd

 

Mam pytanie czy używac opcji SWAP TEAMS i przenieść Widzew, Koronę, Zagłębie L, Zagłębie S., Groclin do II ligi i zrobić skłąd OE z obecnego sezonu??

 

No to chyba mamy komplet. 29 osób myślę, że to bardzo dużo. Jeszcze godziny 12.00 dnia 19 sierpnia AD. 2008 przyjmuję zgłoszenia. Czyli mam zmieniac drużyny ale nie zmieniam ich składów, tak? Jak chcecie! :>

 

Dobra Panowie koniec zgłoszeń. Przemyślałem sprawę i będzie można grać tylko klubami z OE wiec jesli ktos wybrał klub z II ligi to pisać na PW jaki klub wybieracie z OE. Jeśli chodzi i degradacje to sprawa wygląda tak:

Spadek: Zagłębie Sosnowiec, Groclin

Awans: Polonia Warszawa, Śląsk Wrocław

Odnośnik do komentarza

Ogólnie profile wygenerowały się dość różnie, jedni mieli więcej szczęścia, drudzy nieco mniej ;). Chyba najlepiej wypadł deyna10 ;D. Dość drastycznie obcięło mi jedynie skoczność- z 15 do 8... może jednak za dużo tych 20 i 18 do rozdania? ;>

 

Rozumiem, że żadnych poprawek w atrybutach zgłaszać już nie można ;].

 

BTW- Masz pełną skrzynkę Sławoj ;).

Odnośnik do komentarza

18.07.2007.

 

Centrum transferowe:

 

Zainteresowanie:

-brak

 

Transfery:

-brak

 

Kontuzje:

Baron von Kapa – 1|2 miesiące, pęknięte żebra

Knoxville9 – 2|4 dni, wybity palec u nogi

Arsene Wenger – 2dni | 2 tygodnie, uraz pięty

Henry – 2|7 dni, uraz twarzy

 

Mecze Towarzyskie:

Nick [występny|gole|asysty|średnia]

 

Lech Poznań:

*Tomasz Weis [ 5|0|0|6.40]

*skorupa911 [0(2)|0|0|6.00]

*Mateusz Jakub Pietrzyk [3|2|0|7.33]

*Pedro De La Crua [0(2)|0|0|5.50]

 

Cracovia:

*Vaartcik [3|2|0|.00]

 

GKS Bełchatów:

*mOke (Gk)[5|4strc|1CzK|6.60]

 

Górnik Zabrze:

*Emil Michalak [0(2)|0|0|6.50]

*Henry [2|0|0|0|6.00]

*Regent [-|-|-|-]

*Arsene Wenger [3|0|1|6.00]

 

Korona Kielce:

*M8 [2|0|0|6.00]

 

Legia Warszawa:

*Krzysztof Żak [1(1)|0|0|5.50]

*Legionista (Gk) [2|3|0|5.50]

*Deyna10 [0(1)|0|0|5.00]

*Shasty [2|0|0|6.00]

*Adamdidol [1(1)|0|1|7.50]

 

ŁKS Łódź

*BartuS [2|0|0|6.00]

Polonia Warszawa:

*Sil [3|0|1|7.00]

 

Ruch Chorzów:

*knoxville9 [4|0|0|6.00]

 

Śląsk Wrocław:

*saper_unreal [4|2|2|7.75]

*Yareq [4|0|0|6.25]

 

Widzew Łódź:

*Baron von Kapa [2|1|0|7.50]

*Żyłek [4|2|0|6.75]

*Citko [4|7|1|8.00]

 

Wisła Kraków:

*Peedro [2|0|0|6.50]

*Peżet [2(1)|0|0|5.67]

*Enigma [2(2)|0|0|6.25]

 

Puchar Inter-Toto:

Warszawska Legia trafiła na rumuńską Glorię. Wydawało by się, że jest to przeciwnik w jej zasięgu ale nic z tego. W dwu meczu Legia przegrała 2-4. W pierwszym meczu [1:1] na ostatnie 7 min. Na boisku pojawił się młody obrońca Krzysztof Jeż. Niczym nie zaskoczył ale także nie zagrał źle.

Odnośnik do komentarza

Puchar UEFA, I runda Kwal.

GKS Bełchatów debiutował w tych rozgrywkach, więc przyszło mu grać od pierwszych rund eliminacyjnych. Los przydzielił Polskiemu klubowi Neftczi Baku. W pierwszym spotkaniu Bełchatowianie gładko wygrali 3:0 a debiutujący w brawach górniczego klubu mOke mógł pochwalić się czystym kontem. Nie miał zbyt dużo pracy, ale gdy była potrzeba bronił znakomicie.

GKS Bełchatów – Neftczi Baku 3:0

Statystyki

 

27.07.2007.

 

Rozpoczęła się karuzela Orange Ekstraklasy. Na sam początek Legia Warszawa zmierzyła się z Ruchem Chorzów. Wynik meczu ustalił się już w pierwszym kwadransie. Najpierw knoxville9 otworzył wynik a 5 minut później Bartek Grzelak wyrównuje.

W bramce Legi zadebiutował „Legionista”. Jego debiut można uznać za średni. Trochę przysnął przy straconej bramce, ale wraz z przebiegiem meczu nabierał pewności siebie.

W barwach Ruchu obok wspomnianego wcześniej knoxvilla9 zadebiutował również Maniek ZKS. Debiut także średni, kilka ciekawych podań, 2 celne strzały.

Statystyki – Legia Warszawa

Statystyki – Ruch Chorzów

28.07.2007.

 

* Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź 3-1 [sotirovic x3 – Napoleoni]

W zespole Widzewa debiutowało dwóch zawodników Żyłek i Citko. Lepiej zaprezentował się ten drugi, był bardzo ruchliwy na boisku, widać, że zależy mu na strzeleniu bramki. Niestety ta sztuka mu się nie udała, ale wielki plus za aktywność.

Drugi z zawodników, Żyłek zagrał słabo. Bardzo mała celność podań (40%) mówi samo za siebie, miał w tym spotkaniu zabłysnąć lecz zagrał mizernie.

Statystyki – Widzew Łódź

 

*ŁKS Łódź – Górnik Zabrze 1-2 [M. Klatt – M. Wodecki, Henry]

Zacznijmy od ŁKS. Debiut BartuS-a był bardzo dobry. Mimo, że jego zespół porażkę to BartuS był jednym z wyróżniających się zawodników w swojej ekipie. Zdecydowany swoich poczynaniach na boisku, bardzo waleczny.

W Górniku zadebiutowało aż 3 zawodników. Najlepszy z nich, czyli Henry zagrał doskonałe zawody. Nie bez kozery został wybrany graczem meczu. Drugim także doskonałym debiutem może pochwalić się Plaski. Jego dogranie do Henrego było majstersztykiem. Widać, że ten zawodnik widzi na boisku a z Henrym mogą stworzyć zabójczy duet.

Bez fajerwerków zadebiutował Aresene Wenger. Mało widoczny był na tym prawym skrzydle. Momentami, ale bardzo rzadko włączał się do gry i całkiem nieźle mu to wychodziło ale ten zawodnik musi bardziej uwierzyć w swoje umiejętności.

Statystyki – ŁKS Łódź

Statystyki – Górnik Zabrze

 

***

 

Pasuje tak czy inaczej?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie bardzo dobrze.

 

Wywiad Przeglądu Sportowego z Legionistą po meczu z Ruchem:

 

PS: Był to twój pierwszy występ w barwach Legii, jak się po nim czujesz?

L: Jestem naprawdę niezwykle szczęśliwy, że mogłem wystąpić w barwach mojej ukochanej drużyny. Legia od zawsze była moim ulubionym klubem i mam nadzieję, że manager dalej będzie na mnie stawiał.

PS: Jak ocenisz swój debiut?

L: Na pewno nie zagrałem w pełni swoich możliwości, byłem bardzo stremowany i to było widać w mojej grze, z resztą cała drużyna nie zachwyciła. Zawaliłem trochę tę bramkę, potem było już lepiej, rozgrzałem się. Pierwsze koty za płoty, teraz będzie już tylko lepiej.

PS: Czy myślisz, że będziesz w stanie sprostać oczekiwaniom kibiców?

L: Nie wiem, mam nadzieję że tak. Sam jestem kibicem i wiem jak bolesne są porażki i słabe występy zawodników. Mogę tylko obiecać, że zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby spisywać się jak najlepiej.

PS: Czy gdyby pojawiła się oferta z lepszego klubu, skorzystałbyś z niej?

L: Tylko, gdyby był to klub z najwyższej półki, typu Real albo Liverpool.

PS: Dziękuję za wywiad.

L: Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...