Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, ajerkoniak napisał:

nawet jak niewielkich.

wiesz... przy skali kilkanaście milionów to są poteżne pieniądze.

 

8 minut temu, Reaper napisał:

Z tego co wiem, to najnowsze iPhone'y nie mają w ogóle wejścia na kartę SIM, więc to przede wszystkim po to powstało :> 

mają dualSIM. czyli plastik i eSIM

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Żeby ułatwić Apple ;) ? Jeżeli jest taka możliwość techniczna to wstawią to chociażby dla nowej funkcji czy dodatkowego 0,5cm baterii.

no, no, no

 

45 minut temu, Misiek napisał:

To jest raczej ukłon w stronę producentów telefonów. Nie musisz mieć fizycznych rozwiązań do dual sima na przykład. Teraz możesz mieć tych wirtualnych kart nawet więcej.

 

@klinsmann a jak to działa? Musisz mieć stały dostęp do netu, czy jak, że wie, że ta e-karta jest i działa?

moim zdaniem raczej ukłon w stronę klientów. możesz mieć telefon z eSIM i tych eSIM wgranych 5 sztuk i jeden aktywny(może kiedyś więcej) -

numer tylko na olx jak potrzebujesz

numer dla kochanki

numer firmowy albo prywatny w służbowym telefonie

możliwości tej technologii jest wiele

 

karta działa tak samo - jej funkcje są identyczne jak fizycznego SIM'a. do pobrania musisz mieć połączenie z Internetem(transmisja lub wifi)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno żaden z tych huawei bo to są już stare telefony. Po połtora roku mają. Z samsungami to wszystkie są bardzo podobne do siebie. Zwróćcie uwagę na wymiary bo jest dość dużą różnica pomiędzy nimi, a to jest dość ważna kwestia.

Najmocniejszy wydaje się ten A7 ale do rozważenia też to A6+

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Thx @Hajd i @m_arcin. Wygląda na to, że ceny mają naprawdę konkurencyjne, nie mają strasznych gniotów w ocenach na alledrogo i chyba pójdę tą drogą. 

 

Zastanawiam się teraz czy iść drogą znaną i kupić 5.1 (najgorsze parametry z interesujących mnie telefonów, ale mam Nokię 5, praktycznie czysty Android, uwalone większość fajerwerków, częste aktualizacje zabezpieczeń, cudowny telefon, tylko już nie 3310), skusić się na Honor 9 Lite (lepsze parametry, ale EMUI 8.0 nie skradło mojego serca, jak o nim czytam, a im wincej takich wynalazków w Andku tym większa możliwość działań a'la iPhone) czy może Motorolę One, która podoba mi się najbardziej, ale to prawie 250 zeta więcej niż za Nokię czy Honora...

 

Jakiś głos zdrowego rozsądku?

Odnośnik do komentarza

@T-mOstatnio wybierałem telefon dla mamy i kupiłem Xiaomi Mi A2 Lite, który ma praktycznie identyczne parametry jak Motorola, tylko sporo lepszy ekran i większą baterię. Zapłaciłem za niego 760 PLN i przyznam, że zostałem mocno zaskoczony, telefon jest znakomity :)

 

Także jak chcesz spojrzeć na coś innego - brałbym Xiaomi, jak chcesz koniecznie coś z tej swojej trójki - Motorola :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...