Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

E250 ujdzie, ale panie Pulek to nie jest telefon z klapką tylko slider :>

 

Bateria jak w każdym samsungu jest mocno średnia.

Aparat foto ujdzie, radio, mp3 (pamięć możesz sobie rozbudować kartą micro SD z 13 MB pamięci wbudowanej, bluetooth 2.0.

Nie wiem czego przede wszystkim oczekujesz od telefonu?

 

A może coś SE lub nokii? Tylko do jakiej kasy...?

 

a co ona, wróżbitka, że takie osądy daje?

Zapewne szły najlepiej i chcieli się pozbyć modeli...tych, które zalegały na magazynie, niestety tak się robi...

 

Mam zamiar przejsc na Tak Tak Fon i przy okazji zmienic sobie komorke, z oferty najciekaszy wydal mi sie Sagem my411x, moglby ktos cos o nim powiedziec? Czytalem opinie i przewaznie sa one dobre, ja zreszta tez kiedys mialem Sagema (My X5-2) i bylem zawodowlony.

Osz, odradzam sagema, odradzam, odradzam, odradzam...

Nigdy nie miałem zaufania do tych telefonów. Teraz niby wracają z nowym dizajnem, ale nie sądzę, aby daleko poszli do przodu. Sagem nie przyjął sie w Polsce i możesz mieć potem kłopoty, aby go sprzedać, serwisować...

Odnośnik do komentarza
E250 ujdzie, ale panie Pulek to nie jest telefon z klapką tylko slider :>

 

mhm, tak, wiem, ale zwyczajnie nie spodziewałem się, że taki telefon może mi przypaść do gustu; ot, bardziej szukałem czegoś z klapką wcześniej :-)

 

Nie wiem czego przede wszystkim oczekujesz od telefonu?

 

Przede wszystkim tego, żeby mi nie przeszkadzał podczas codziennego bytowania, był łatwy (tj (słowa mnie brakuje :|) intuicyjny (?)) w obsłudze, miał wygodną klawiaturę (!), no i żeby był raczej funkcjonalny. SE mam w chwili obecnej, z tym że to telefon raczej małej klasy. Nokia... nie wiem, musiałaby mi się spodobać na pierwszy rzut oka.

 

Aha, no i przedłużam umowę w Plusie, więc jakoś tam ograniczony jestem (wcześniej się zastanawiałem nad przejściem do innej sieci, ale suma summarum zostanę w Plusie, także ze względu na dziewczynę).

 

Tak więc mp3, radio, aparat etc. ma być raczej miłym dodatkiem, który jednak nie może być żałosnej jakości - ot, zapewne będą sytuacje, kiedy będę chciał zrobić zdjęcie, albo posłuchać radia. I dlatego nie chciałbym, żebym musiał wyć, kiedy skorzystam z jednego z tych bajerów...

 

Mmm, i dodam jeszcze, że kiedy dzisiaj odwiedziłem salon Plusa, to 'obsługiwała mnie' moja dobra znajma, która - słysząc moje jęki i wymagania - powiedziała, że z E250 będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
a co ona, wróżbitka, że takie osądy daje?

Zapewne szły najlepiej i chcieli się pozbyć modeli...tych, które zalegały na magazynie, niestety tak się robi...

 

W zamian proponowała nokię 5300 (to było w styczniu kiedy była to wówczas nowość), więc nie do końca. Poza tym M. nie jest standardowym klientem, który płaci 50-100 złotych rachunki :-) Więc patrzą się na nią inaczej.

Odnośnik do komentarza

Posiadam E250 i jestem zadowolony. Wyświetlacz duży, mp3 i radio dla mnie na wystarczającym poziomie. Aparat mógł być lepszy ale i tak rzadko z tej funkcji korzystam. Bateria przy częstym robieniu potrafi trzymać 1-2 dni, to bardzo mało. Duży minus to brak możliwości zmiany dzwonka smsa. Nie wiem kto to wymyślił ale niemożliwość zmienienia podstawowej funkcji jest dosyć absurdalne. W zestawie mam 4 dzwonki ale są wręcz takie same, do tego ciche. Telefon mam dopiero miesiąc więc żadnych usterek nie zauważyłem. Jak chcesz o coś konkretnie spytać to jak będę wiedział to napiszę.

Odnośnik do komentarza
W jakiej kubali? Bo mogą być spore rozbieżności cenowe...

Bo z slider to w grę wchodzą D600, E900, a może klapeczka SE W300i...choć mówią, że taki kobiecy? :>

 

55

 

Różnice cenowe między E250 a D600 są wręcz ogromne, co mnie specjalnie nie bawi :-k i co takiego ma ten D600, że jest aż o tyle atrakcyjniejszy od E250?

Odnośnik do komentarza
Jeśli slidery to w play jest z400 (za 49zł chyba) w abonamencie 50zl. A z400 ma chociażby lepszy aparat niż e250 poprawionych kilka niedociągnięć z poprzednich modeli i UMTS :)
Aha, no i przedłużam umowę w Plusie, więc jakoś tam ograniczony jestem (wcześniej się zastanawiałem nad przejściem do innej sieci, ale suma summarum zostanę w Plusie, także ze względu na dziewczynę).

Nie namawiaj do grzechu...

Odnośnik do komentarza
"Taryfa Zero" w Erze

 

 

Swego czasu na rynku pojawiła się oferta Mix, która łączy pewne zalety (i wady) systemu prepaid i abonamentowego, a teraz Era wprowadza coś bardzo podobnego w sensie połączenia sposobów płatności, choć zupełnie innego - Taryfę Zero.

 

Założeniem nowej taryfy jest brak opłaty abonamentowej - klient otrzymuje rachunek wtedy, kiedy będzie korzystał z telefonu, choć ten będzie cały czas aktywny. Umowę podpisuje się na 12 miesięcy, choć rozwiązać będzie ją można bez żadnych konsekwencji. Przy zawieraniu umowy, oprócz dowodu osobistego, będzie potrzebny jeszcze jeden dokument - legitymacja studencka, zaświadczenie o zatrudnieniu bądź karta kredytowa.

 

Ceny usług do wszystkich sieci to 49 groszy za minutę, 15 groszy za SMS-a oraz 40 groszy za MMS-a.

 

W ofercie nie będzie najprawdopodobniej żadnych usług zmniejszających cenę połączeń wewnątrzsieciowych ani możliwości zakupu telefonów po promocyjnej cenie. (WitekT)

 

 

źródło: wł

http://telepolis.pl/news.php?id=8776&limit=1000

 

Oferta dla mnie jak ulał :przytul: Czekam na start

Odnośnik do komentarza
Panowie, jako że mój telefon poszedł do piachu a wakacyjne wyjazdy coraz bliżej trzeba się rozejrzeć za czymś nowym. Na razie mój faworyt to Benq-Siemens EF81. Jakieś opinie?

Solidny, ale bez fajerwerków. Aparat standard. Specyficzny sposób robienia zdjęć, kwestia przyzwyczajenia...

Brak radia (dla niektórych to istotna sprawa), ale nadrabia mp3.

Mnie klawiatura średnio w nim pasuje. Słabo wyczuwalne klawisze mogą na początku sprawiać problem w użytkowaniu.

Swego czasu w taryfie biznesowej w jakiejś z sieci, więc jeśliś biznesmen to bierz ;]

Gorzej już może być z serwisem w razie spsucia się telefonu, części są często niedostępne lub ciężko dostępne. Firma podobno balansuje na krawędzi, więc tu bym sie najbardziej zastanawiał, ale mimo tego jest to dosyć chodliwy telefon...

Odnośnik do komentarza

Ef81 jest bardzo fajnym modelem, wygląd, wykonanie są dość dobre. Tylko pozostaje taka kwestia, że teraz gdy ta firma upadła ( upada?) gwarantem na telefon jest chyba sklep w którym go kupujesz i on najczęściej daje gwarancje tylko na 6 miesięcy ( tak mam mój brat ), póki nic sie nie zespsuje to jest ok, ale gdy się coś zepsuję to będzie słabo. Ja sam mam BenqSiemensa s68 i tak sobie czekam i czekam, aż mi go naprawią, praktycznie nie ma części do tych telefonów, a firma, która oficjalnie serwisuje te telefony dośc słabo się z tego wywiązuje ...

 

No a telefon ten mimo wszystko kusi, bo przed upadkiem B-S kosztował minimum 2x więcej, teraz gdy są wyprzedawane zapasy wszystkie telefony B-S staniały.

Odnośnik do komentarza

No właśnie probelmy z gwarancją mnie najbardziej odstraszją ale na allegro znalazłem oferte w której za dodatkowe 50 zł (suma stosunkowo niewielka) zamiast 3 miesięcy gwarancji mam aż 24 a więc nie powinno być problemów. Co do klawiatury to muszę powiedzieć że jest ona bardzo wygodna. Miałem ostatnio w ręku telefon z takim samym rozwiązaniem klawiszy które rozdzielone był cieniutką gumką i byłem mile zaskoczony. Palce nie ześlizgują się na sąsiednie klawisze, ich skok jest nadspodziewanie duży. Naprawde miło się to obsługiwało. Radiem bym nie pogardził no ale jak nie ma to trudno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie zostałem posiadaczem Nokii 6151.

posiada ktoś może takową? Bo mam mały problem techniczny. Po wyłączeniu telefonu przestawiają mi się ustawienia wyświetlacza (nie mam tapety i wygaszacza) oraz dźwięki (wracają do standardowych). Ktoś może wie jak rozwiązać ów problem?

Odnośnik do komentarza

Miałem zapytać o E250, ale widzę, że rozmowa już się tutaj toczyła. Na początku sierpnia mogę wymienić telefon z obecnego (Samsung X100), co stanowi dla mnie ogromny skok w przyszłość ;) Spodobały mi się slidery - w salonie widziałem E250. Myślę, na bank wezmę. Poczytałem sobie opinie oraz pooglądałem inne modele na stronie Plusa. Ogólnie opinie są dobre, ale tutaj T-m troszeczkę nastraszył tym rokiem trwałości ;) Widzę, że ciekawe są też D600 i D900 - problem to masakryczna cena w porównaniu do E250. Czy warto zainwestować w coś lepszego? Myślę, że E250 za przedłużenie dostanę za <50 zł, a D600 i D900 gdzieś za ok. 100 zł. Praktycznie każdy dla mnie to jest szczyt technologii w porównaniu do X100, ale ten nowy telefon muszę mieć co najmniej dwa lata (X100 mam właśnie dwa lata). Co byście mi polecili? Zależy mi też na możliwości dołożenia taniej karty pamięci, bo coś się tam nawpycha :) Zawsze wyznawałem zasadę, że telefon jest tylko do dzwonienia i smsowania, ale to wszystko poszło tak do przodu, że przydałoby się mieć też odtwarzacz mp3 z ulubionymi kawałkami i aparat cyfrowy bez potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...