Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie była smart, więc się zgubiła.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Hajd napisał:

Bez przesady ;)

Ukryj zawartość

A8v4z1j.jpg

No nie wiem szczerze powiedziawszy ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie troche useless - i tak karte sim do telefonu wkladam raz na samym poczatku i zapominam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest raczej ukłon w stronę producentów telefonów. Nie musisz mieć fizycznych rozwiązań do dual sima na przykład. Teraz możesz mieć tych wirtualnych kart nawet więcej.

@klinsmann a jak to działa? Musisz mieć stały dostęp do netu, czy jak, że wie, że ta e-karta jest i działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jakby nie patrzeć oszczędność materiału i kosztów, nawet jak niewielkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to najnowsze iPhone'y nie mają w ogóle wejścia na kartę SIM, więc to przede wszystkim po to powstało :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby ułatwić Apple ;) ? Jeżeli jest taka możliwość techniczna to wstawią to chociażby dla nowej funkcji czy dodatkowego 0,5cm baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, ajerkoniak napisał:

nawet jak niewielkich.

wiesz... przy skali kilkanaście milionów to są poteżne pieniądze.

8 minut temu, Reaper napisał:

Z tego co wiem, to najnowsze iPhone'y nie mają w ogóle wejścia na kartę SIM, więc to przede wszystkim po to powstało :> 

mają dualSIM. czyli plastik i eSIM

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Żeby ułatwić Apple ;) ? Jeżeli jest taka możliwość techniczna to wstawią to chociażby dla nowej funkcji czy dodatkowego 0,5cm baterii.

no, no, no

45 minut temu, Misiek napisał:

To jest raczej ukłon w stronę producentów telefonów. Nie musisz mieć fizycznych rozwiązań do dual sima na przykład. Teraz możesz mieć tych wirtualnych kart nawet więcej.

@klinsmann a jak to działa? Musisz mieć stały dostęp do netu, czy jak, że wie, że ta e-karta jest i działa?

moim zdaniem raczej ukłon w stronę klientów. możesz mieć telefon z eSIM i tych eSIM wgranych 5 sztuk i jeden aktywny(może kiedyś więcej) -

numer tylko na olx jak potrzebujesz

numer dla kochanki

numer firmowy albo prywatny w służbowym telefonie

możliwości tej technologii jest wiele

karta działa tak samo - jej funkcje są identyczne jak fizycznego SIM'a. do pobrania musisz mieć połączenie z Internetem(transmisja lub wifi)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, klinsmann napisał:

mają dualSIM. czyli plastik i eSIM

To w takim razie nie wszędzie, bo w Norwegii nie mieli wejścia na SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce kupić szwagrowi jakiś prosty selfie stick ma Samsung A600, polecicie coś? To się czym rozni w ogóle i są do konkretnych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, ktory telefon dla ojca? 

<wycięte ze względu na RODO>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno żaden z tych huawei bo to są już stare telefony. Po połtora roku mają. Z samsungami to wszystkie są bardzo podobne do siebie. Zwróćcie uwagę na wymiary bo jest dość dużą różnica pomiędzy nimi, a to jest dość ważna kwestia.

Najmocniejszy wydaje się ten A7 ale do rozważenia też to A6+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, porównałem sobie specki i wybrałem A6+ ze względu na wielkość, większą baterię i lepszy aparat. Mam nadzieję, że gorszy procek nie będzie odczuwalny :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy parafianie, ktoś kupując smartfona miał do czynienia z firmą bestcena.pl? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupowalem tam ipada i wszystko poszlo bez problemow

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w firmie jeden telefon był tam kupiony na fv i wszystko ok. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thx @Hajd i @m_arcin. Wygląda na to, że ceny mają naprawdę konkurencyjne, nie mają strasznych gniotów w ocenach na alledrogo i chyba pójdę tą drogą. 

Zastanawiam się teraz czy iść drogą znaną i kupić 5.1 (najgorsze parametry z interesujących mnie telefonów, ale mam Nokię 5, praktycznie czysty Android, uwalone większość fajerwerków, częste aktualizacje zabezpieczeń, cudowny telefon, tylko już nie 3310), skusić się na Honor 9 Lite (lepsze parametry, ale EMUI 8.0 nie skradło mojego serca, jak o nim czytam, a im wincej takich wynalazków w Andku tym większa możliwość działań a'la iPhone) czy może Motorolę One, która podoba mi się najbardziej, ale to prawie 250 zeta więcej niż za Nokię czy Honora...

Jakiś głos zdrowego rozsądku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@T-mOstatnio wybierałem telefon dla mamy i kupiłem Xiaomi Mi A2 Lite, który ma praktycznie identyczne parametry jak Motorola, tylko sporo lepszy ekran i większą baterię. Zapłaciłem za niego 760 PLN i przyznam, że zostałem mocno zaskoczony, telefon jest znakomity :)

Także jak chcesz spojrzeć na coś innego - brałbym Xiaomi, jak chcesz koniecznie coś z tej swojej trójki - Motorola :) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi