Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, potrzebuję kupić kartę SIM z pakietem internetowym. Ona ma siedzieć w urządzeniu, które będzie pobierało tak do 100 mb miesięcznie, więc nie chciałbym z nią nic robić poza płaceniem co miesiąc (pół roku? rok?) jakiejś drobnej kwoty, żeby działała. Co najlepiej wziąć i gdzie to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wygląda chyba ok :-k 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze raz ogólnie polecę Nju Mobile ;)

Płacę 60-70 zł miesięcznie. Taryfa:

wszystko komórkowe za 29 zł

Usługa, dzięki której nie zapłacisz miesięcznie więcej niż 29 zł za wszystko komórkowe i 10 zł na rozmowy na stacjonarne.

I mam tym dwa numery telefonów + trzeci numer do modemu USB do neta, teraz za staż mam łącznie 75GB netu na miesiąc na trzy urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Reaper napisał:

A to Freemium? https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium

Bo wygląda na to, że to będzie gicior :-k 

No to jest to co dawałem ja i Gabe :) Masz odnawialne 30 minut, SMSów i 300MB co miesiąc, musisz tylko raz do roku załadować tel za 5 zł.

Kartę od ręki bierzesz za free w Żabce.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, zamówiłem, wygląda to mega dobrze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra Panowie, dowiedziałem się, że z tego dealu z roamingiem w Europie to można sobie luźno korzystać, ale tylko do 4 miesięcy, bo jeśli po tym czasie się siedzi non stop za granicą, to przestaje być miło i trzeba płacić za każdą minutkę, każdego sms-ka i każdego kilobajtka.

Teraz szukam najsensowniejszego rozwiązania, żeby:

• mieć numer UK
  • zachować numer PL
  • mieć możliwość odbierania połączeń na numer PL za darmoszkę?

Założenie jest takie, że kończy mi się abonament w PL, więc go nie przedłużam. Do telefonu wkładam sobie kartę SIM z UK i sobie korzystam z ichniego numeru + internetu. Ale chciałbym nadal mieć numer PL i móc z niego dzwonić/odbierać rozmowy bezkosztowo. Czy da się przerzucić mój numer w internet, żeby stał się wirtualny i żeby po prostu każdy dzwoniący przechodził przez ten wirtualny numer, a ja będę sobie odbierał na telefonie jakby połączenie internetowe?

Lepiej to tłumacząc:

• nie mam karty SIM polskiej z numerem 793...
  • babcia dzwoni do mnie normalnie telefonem na numer 793... (nie ma internetu)
  • połączenie leci w internet i jakaś aplikacja na komórce łączy mnie z babcią internetem (ja odbieram internetem)

Istnieje coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuję podbić powyższe, ktoś słyszał o czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka aplikacja jak 2nr

https://drugi-numer.pl/#0

Wygląda na coś, co by Tobie pasowało, aczkolwiek nie wiem jak wygląda w rzeczywistości :]

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakiś VoIP? Halo Polska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android po aktualizacji zaczal mi wylaczac Spotify gdy włączam nagrywanie przez kamerkę. Poprzednio mogłem nagrywać filmik i miec podklad ze Spotify. Jest jakiś sposób na to?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zablokować aplikacje przed ubijaniem. Włączasz widok uruchomionych aplikacji i pociagasz Spotify w dół. Powinna się kłódka pojawić.

Edyta podpowiada że mam miui więc na czystym androidzie może to inaczej wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, szukam telefonu dla zony w okolicach 1k zl bo jej  Huawei P8 lite wlasciwie przestal reagowac na komendy. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi Redmi 5 by mogl byc? Kupilem zonie i jest zachwycona.

Poszukaj w ofertach parktel shop na allegro, bralem tam juz 3 sluchawki i zawsze bylo bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 hours ago, Scorpio said:

Panowie, szukam telefonu dla zony w okolicach 1k zl bo jej  Huawei P8 lite wlasciwie przestal reagowac na komendy. Co polecacie?

Jak ma być 1k i szybki telefon, to albo to co polecał jasonx (tylko bardzo dokładnie czytaj opisy aukcji, Xiaomi wypuszcza po 20 różnych wersji każdego modelu, upewnij się, że kupujesz najlepszą ;) ), ewentualnie jakiś Mi Max, jeśli Twoja żona lubi wielkie telefony, albo iPhone SE, jeśli lubi małe (tutaj będzie pewnie potrzeba dołożyć stówkę, czy trzy, nie wiem dokładniej po ile teraz stoją) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz wczesniej, po rozmowie z Michem, zamowilem iphona SE, wiec dzieki kolek ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi