Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałem wogóle z Xiaomi biorę Lenovo Moto x Play (moja używa już ponad 2 lata i świetnie się spisuje) znalazłem w idealnym stanie za 450 z wysyłka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarobiłem dziś w telefonie szybkę i digitizer - spadł mi flakonik z perfumami na kant telefonu i mam pajęczynkę na szybce i nie działają mi przyciski funkcyjne (menu, home, back). Sam wyświetlacz jest chyba ok, nic się nie rozlało, nie ma artefaktów itp. 

Ile taka naprawa mniej więcej będzie kosztować? Telefon mam z Play, więc pewnie im oddam, ale naprawa będzie płatna, w ich serwisie. 

Xiaomi Redmi 4a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, szybkie rozeznanie w necie:

wymiana szybki (digitaizer) + ekranu lcd 199 zł (nie wymieniamy samej szybki, wymieniamy cały element razem z ekranem, daje to 100% pewność idealnego, fabrycznego połączenia szybki i ekranu, brak bąbelków powietrza itp)

plus zapewne dostawa - razem niecałe 250 zł.

Redmi 4a wersja global, tyle że z 16GB pamięci na Gearbescie z darmową dostawą z polskiego magazynu za 350 zł :roll: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakbyś sam chciał to zrobić? Jeśli to jakiś niski koszt, to może warto zaryzykować zabawę ;)

Tu jakiś filmik

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za chęci, ale:

1) koszt części to około 150 zł na allegro

2) telefon jest w dużej mierze klejony, trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt (żeby rozkleić/skleić) i zapewne doświadczenie

3) wymieniając części na własną rękę tracę gwarancję na telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Multimedia wjechały z buta. Nie trzeba mieć naszych usług, a oferta chyba najlepsza na rynku :)

QDOZI55.png

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mega spoko :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak zasięg? Wiadomix, że w dużych miastach będzie ok, ale co z mniejszymi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z wypowiedzeniem? Czy wiążesz się na 24 miesiące i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Misiek napisał:

A jak zasięg? Wiadomix, że w dużych miastach będzie ok, ale co z mniejszymi? 

11 minut temu, ajerkoniak napisał:

A jak z wypowiedzeniem? Czy wiążesz się na 24 miesiące i tyle?

Z zasięgiem nie ma problemu, bo korzystamy z infrastruktury Plusa. 

Promocja jest na 24 miechy, za przedterminowe zerwanie jest kara umowna.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta mega, az z ciekawości zadzwoniłem do Play co oni mi zaproponują za miesiąc jak się kończy umowa i 50 zeta xD Tyle, ze Internet bez limitu. 

Rozmowy w UE bez limitu? Jakoś to można wpleść w kablówkę żeby zbić cenę całości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play, jak ktoś wyjeżdża poza granicę kraju jest chuja warte. Psi zasięg, rwące się połączenia. Mi się niedługo kończy umowa i spierdalam od nich wpizdziec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem ludzi którzy biorą abo skoro zawsze taniej maja ofertę na kartę.

I wtedy jak coś nie pasuje można sobie w każdej chwili spadać gdzie indziej.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, me_who napisał:

Oferta mega, az z ciekawości zadzwoniłem do Play co oni mi zaproponują za miesiąc jak się kończy umowa i 50 zeta xD Tyle, ze Internet bez limitu. 

Rozmowy w UE bez limitu? Jakoś to można wpleść w kablówkę żeby zbić cenę całości?

Właśnie szkolenie mamy. Dam znać później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w UE obowiązuje no limit.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, zovalik napisał:

Szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem ludzi którzy biorą abo skoro zawsze taniej maja ofertę na kartę.

I wtedy jak coś nie pasuje można sobie w każdej chwili spadać gdzie indziej.

Raz przyzwyczajenie, a dwa płacisz za pewną wygodę, że masz "wszystko w abo" i wywalone. Każdy ma swoje racje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba bardziej przyzwyczajenie, bo na kartę też masz wszystko i wygodnie.

Podam na przykładzie Play bo sam korzystam: ustawiam sobie automatyczne doładowanie raz w miesiącu 25 zł, włączam Formułę Play (automatycznie się odnawia kiedy są środki na koncie; rozmowy, sms no limit + 6 gb netu na miesiąc) i zapominam. Jak trafię na jakąś lepszą ofertę ewentualnie mnie wkurzy działanie sieci to się bez problemu przenoszę gdzie chce a co ważniejsze korzystam sobie spokojnie z różnych promocji których w Abo nie ma bo lojalka podpisana więc mają na Ciebie wyje... ;-)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam najbardziej preferuje wersję jaką się ma w NJU. Abo z dobrymi warunkami, umowa na nieokreślony i miesiąc wypowiedzenia. To jest elastycznośc

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych ze starszymi ajfonami - jak Wam zwolniły to twórcy się przyznali,  że robili to specjalnie wrróc, dla Waszego dobra i podobno można to teraz sobie wyłączyć ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie stare info? Ogólnie na 100% pomaga wymiana baterii, taki był stan na kilka miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi