Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z narzeczoną w nju we dwoje i płacimy koło 50 złotych miesięcznie. Internetu 20gb na dwoje za 0,5 roku stażu i reszta nielimitowane bodajże. Przynajmniej nic nie przekroczyłem.

 

W teorii telefon najlepiej brać na raty, ale wtedy sporo więcej za niego bulisz... dlatego telefony mamy takie dupne trochę i wymieniamy co rok, dwa, w cenie 300-400 zł.

Odnośnik do komentarza

Zapewne podobnie chujowo. Dla mnie głupotą jest kupowanie telefonu u operatora (to się nigdy nie opłaca), a poza tym nie rozumiem, po co ludzie biorą abonament, skoro istnieją takie oferty jak nju albo virgin

 

Rok temu za telefon w abonamencie zapłaciłem w sumie (różnica w kwocie abonamentu bez i z telefonem) mniej niż za telefon z wolnego rynku o ponad 100 zeta. Deal with it ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zapewne podobnie chujowo. Dla mnie głupotą jest kupowanie telefonu u operatora (to się nigdy nie opłaca), a poza tym nie rozumiem, po co ludzie biorą abonament, skoro istnieją takie oferty jak nju albo virgin

 

Rok temu za telefon w abonamencie zapłaciłem w sumie (różnica w kwocie abonamentu bez i z telefonem) mniej niż za telefon z wolnego rynku o ponad 100 zeta. Deal with it ;)

 

 

Udowodnij albo przeproś :kekeke:

 

Ostatnio jestem po przeglądzie ofert i mam podobne wnioski jak koledzy wyżej - jest kijowo z ofertami operatorów :-]

Odnośnik do komentarza

Jedno nie wyklucza drugiego. Nie pisałem, że telefon od operatora jest ZAWSZE tańszy, tylko, że zdarzają się takie sytuacje ;) trzeba też dobrze szukać. Wg tego co mi bezpośrednio play podesłał miałem płacić 20 złotych wyższy abonament niż płacę, ale jak połaziłem po ich stronie, to się okazało, że magia i płacę niżej, a do tego jeszcze z telefonem ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zapewne podobnie chujowo. Dla mnie głupotą jest kupowanie telefonu u operatora (to się nigdy nie opłaca), a poza tym nie rozumiem, po co ludzie biorą abonament, skoro istnieją takie oferty jak nju albo virgin

 

Rok temu za telefon w abonamencie zapłaciłem w sumie (różnica w kwocie abonamentu bez i z telefonem) mniej niż za telefon z wolnego rynku o ponad 100 zeta. Deal with it ;)

 

A no możliwe, ale raczej wątpię, żeby opłacało się kupować u operatora jakieś naprawdę spoko telefony, jak np. iPhone'y albo topowe Samsungi czy Huaweie chociażby.

Odnośnik do komentarza

Miałem już dwa chińskie telefony, ale mimo wszystko wystrzegałbym się niektórych modeli, są pewne chińskie marki, które mają już jakąś renomę: Xiaomi, ZTE, Jiayu, Meizu, Umi, Oppo itd i ich bym się trzymał. Nie wiadomo jak z jakością innych, bo wiem, że niektórzy producenci oszukują już nawet w samym opisie telefonu (niby Snapdragon 615, a w rzeczywistości jakiś budżetowy Mediatek, zamiast 3GB RAMu to 512mb), na dodatek tak to maskują w systemie, żeby nie było to łatwo wykrywalne.

Odnośnik do komentarza

Plus dla przedłużających bez telefonu też jest chujowy, także w tym roku ich pożegnam ozięble.

Poczekaj na kontakt z DUK (Dział Utrzymania Klienta), nie podpisuj nic zawczasu u innego operatora. Nie daj się zwieść na pierwszą ofertę z DUK, grzecznie odmów. W końcu, za którymś podejściem, dostaniesz bardzo satysfakcjonującą ofertę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Generalnie jak nic nigdy nie lutowałeś to nawet bym się nie przymierzał, bo pewnie trzeba będzie sporej precyzji (wpisz sobie w jutuba tak w ogóle to sam obczaisz czy to trudne). Większym problemem raczej będzie otwarcie i zaklejenie smartfona (zakładam, że nie masz klapki), potrzebna opalarka albo coś w tym stylu, ogólnie rzecz biorąc ja bym nie ryzykował tylko dawał do serwisu. Chyba, że to złom i się nie pyli, to masz wtedy przejebane xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...