Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powoli rozglądam się za nowym telefonem w Plusie. Moją uwagę zwracają 3 telefony:

SE k610i

LG KG800

SE k550i (ten wydaje się mieć ogromną przewagę nad resztą, ale cenowo już nie jest tak różowo)

 

W odwodzie pozostaje SE k600i, ale jego wybiore jedynie z braku funduszy.

 

Co sądzicie (millo? :)) o tych telefonach?

 

btw, oferta w Plusie = żenua :| (ta która zaprezentowana jest na stronie, nie wiem czy moge liczyć na troche lepszą ofertę indywidualną? (jestem u nich od 4 lat)) :-k

 

Edyta podpowiada, że także Nokia E50 wygląda interesująco. Jednak mam obawy co do symbiana :-k No i SE można fajnie modyfikować wygląd za pomocą motywów :)

Odnośnik do komentarza
Mial ktos do czynienia z Nokia 5200? Bo zastanawiam sie nad nabyciem..

 

Miałem przez krótki okres ten telefon. Bardzo przyjemny. Fajnie się klepie eski. Tam te mp3 i w ogóle fajnie fajnie. Ale telefon niczym się nie wyróżnia. Zależy też do czego potrzebujesz. Aparat.. no cóż 0.4 mpx to nie dużo, ale po co komu aparat w telefonie?

Odnośnik do komentarza

Mario, ja bym wyrał e50 :)

Niedawno miałem podobny dylemat, zepsuł mi sie poprzedni telefon ( tak już porządnie się zepsuł ) no i musiałem sobie nowy kupić.

Coż mam go już ponad miesiąc i jestem bardzo zadowolony :) jest niewielki, ma duże przyciski, obawiałem się trochę joystkicka, ale po jakimś tygodniu się wyrobił i już chodzi idealnie, ale twardo, nie ma żadnych luzów. Bateria trzyma tak z 4 dni przy średnim używaniu ;) Bateria posiada dośc duży zapas, a raczej system informowania o wyczerpaniu baterii działa tak, że po komunikacie, że bateria jest na wyczerpaniu można jeszcze z jeden dzień telefonu używać :)

Z mp3 playera nie korzystałem, bo przyzywczaiłem sie do osobnego urządzenia ;) ale z tego co słyszałem/czytałem to sprawuje się dobrze.

Aparat jest sredni, wręcz słaby jak na dzisiejsze standarty, ale to telefon nie cyfrówka.

Jeśli chodzi o wygląd to telefon wygląda bardzo stylowo ( posiadam wersję czarną - jest jeszcze czarno-srebrna).

Co do symbiana to też miałem obawy, czytałem, że telefon będzie strasznie mulił, jak na razie w ogóle tego nie odczuwam, a Symbian daje takie multum możliwości, że należy myśleć o tym jako o zalecie :)

Najważniejsze to czego oczekujesz od telefonu ? Jeśli chciałbyś mieć wielofunkcyjne urządzenie multimedialne+telefon to e50 nie jest dla Ciebie ;)

Aha no i ponoć trochę osób narzeka, że czcionka jes mało czytelna, mi nie przeszkadza, wzrok mam dobry, ale i to można zmienić bawiąc się trochę w symbianie.

No i na koniec recka e50 :link

Co do recenzji to muszę napisać, że mi funkcja czytania wiadomości w języku polskim działa, ale esemesy pisze się przeważnie bez polskich literek, więc czytanie jest dość koślawe ;) No i o pakiecie offica i acrobat readerze nie wspominam bo to standart w telefonach biznesowych;)

Odnośnik do komentarza
Ja powoli rozglądam się za nowym telefonem w Plusie. Moją uwagę zwracają 3 telefony:

SE k610i

LG KG800

SE k550i (ten wydaje się mieć ogromną przewagę nad resztą, ale cenowo już nie jest tak różowo)

 

W odwodzie pozostaje SE k600i, ale jego wybiore jedynie z braku funduszy.

 

Co sądzicie (millo? :)) o tych telefonach?

 

btw, oferta w Plusie = żenua :| (ta która zaprezentowana jest na stronie, nie wiem czy moge liczyć na troche lepszą ofertę indywidualną? (jestem u nich od 4 lat)) :-k

 

Edyta podpowiada, że także Nokia E50 wygląda interesująco. Jednak mam obawy co do symbiana :-k No i SE można fajnie modyfikować wygląd za pomocą motywów :)

 

Ja mam K610i- telefon sie spisuje bardzo dobrze- K550 to prawie to samo tylko nowszy model i chyba ma lapme blyskowa i auto focus- z czystym sumieniem moge polecic K610i- LG odpusc- słaba bateria- E50 w porzadku

Odnośnik do komentarza
btw, oferta w Plusie = żenua :| (ta która zaprezentowana jest na stronie, nie wiem czy moge liczyć na troche lepszą ofertę indywidualną? (jestem u nich od 4 lat)) :-k

 

Żebyś się nie przeliczył tylko ... ja jestem od 10 i specjalnie mi nie zaimponowali ofertą :-|

 

Co do e50 to patrząc na perypetie mojego przyjaciela z tym telefonem, to mam wrażenie, że Nokia chciała za dużo upchać w za słabym na ten pakiet aplikacji sprzęcie :-)

Odnośnik do komentarza
Mam zamiar nabyć Nokie 7373. Może ktos cos więcej o tym fonie powiedziec ??

Typowo damski tel. Nic specjalnego w sobie nie ma, może z wyjątkiem lusterka (tylko czarny)

Facetom odradzam :)

 

Żebyś się nie przeliczył tylko ... ja jestem od 10 i specjalnie mi nie zaimponowali ofertą :-|

Dla ŻADNEJ sieci nie liczy się ile u nich jesteś liczy sie tylko KASA jaką im płacisz. z doświadczenia wiem, że jak nie wydajesz na abo więcej niż 80 zł to w 90% dostajesz takie same warunki jak nowi klienci.

 

 

Co do telefonów z różnych przedziałów cenowych to mogę polecić:

LOW: Samsung E250, N 3110 Classic

MID: K610i, N 6300

HI: K810i, Sam U600, N N73,

 

Co do tel. które odradzam to 6131, X820, 6280.

 

Opierałem sie na ofercie Ery, nie wiem czy są we wszystkich sieciach.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zakupiłem K310i za złotówkę w Taryfie Kubali 25. Telefonik fajny, może już trochę stary, ale mi w zupełności starcza. Chciałem się dowiedzieć jak joystick się sprawuje w tych modelach?

 

PS. Czy ktoś wie jaki jest numer, aby zadzwonić do Plusa i zobaczyć ile ma się jeszcze minut?

Odnośnik do komentarza

No wiec mimo checi pierwotnego zakupu W200i nie zauwazylem ze Orange daje 15zl za free w abonamencie i skoczyl mi on do 70zl dzieki temu biore za 1zl W300i i zatsanawiam sie nad zakupem karty pamieci do neigo. Pytanie moje brzmi gdzie mozna sprawdzic jak duza karta do niego podejdzie (na oficjalnej SE pisze ze 1GB, ale doczytalem sie gdzies ze 2 tez dziala) oraz jaka to musi byc karta bo ponoc nie wszystkie dzialaja poprawnie (tez sie gdzies doczytalem i chce ewentualnie sprawdzic prawdziwosc tego newsa (chodzi o marke nie o tym)).

Odnośnik do komentarza
Żebyś się nie przeliczył tylko ... ja jestem od 10 i specjalnie mi nie zaimponowali ofertą :-|

Dla ŻADNEJ sieci nie liczy się ile u nich jesteś liczy sie tylko KASA jaką im płacisz. z doświadczenia wiem, że jak nie wydajesz na abo więcej niż 80 zł to w 90% dostajesz takie same warunki jak nowi klienci.

 

Wiesz, ja im małych pieniędzy nie płaciłem, a 80 złotych to chyba był najniższy rachunek przez 10 lat i to dlatego, że mnie nie było przez prawie cały miesiąc w Polsce, a telefonu nie brałem, bo mam niemiecki :-) I wchodząc do salonu jako nowy klient zaproponowali mi lepsze warunki niż staremu ...

Odnośnik do komentarza

Między innymi z powodu bardzo słabych ofert na przedłużenie umowy zrezygnowałem z abonamentu w Orange. Jak chciałem Samsunga E350E (jakiś rok temu) to powiedzieli mi, że będzie kosztował mnie ok. 200 zeta, a rachunki miałem zawsze ponad 80 PLN. Byłem w tej sieci 6 lat i myślałem, że za staż obniżą cenę, ale nie. I postanowiłem nie brać w ogóle abonamentu, bo w nich strasznie drogie są Samsungi (a właśnie tę markę preferuje), oczywiście mówię o tych z wyższej półki. Po kij brać abonament i co miesiąc płacić ok 80 zeta, do tego za dobrego Samsunga trzeba zapłacić zdziertuchom ok 300 zeta, albo lepiej, gdy nowy telefon można kupić za 700 zeta i mam rachunki z głowy, a na Pre Paidzie idzie mi sporo mniej kasy (ok 40 złociszy). Teraz mam Tak Taka, jestem zadowolony i w najbliższej przyszłości nie wezmę abonamentu, a w oranżadzie to na bank, jeśli już to w Erze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...