Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w wyborze telefonu, a obecnie niezbyt jestem zorientowany w tych nowych komórkach (siedzę sobie na poczciwej Nokii 6310i :keke:). Szukam czegoś w granicach 400-500 zł z obsługą internetu (tzn. żeby się dało zainstalować np. minioperę.), bajery niepotrzebne, najlepiej bez joysticka. Preferowałbym coś z Nokii, do SE mam uraz. Mógłby ktoś coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Gdy wyciągnąłem telefon z kieszeni okazało się że pękł na pół wyświetlacz, szybka pozostałą nienaruszona. Czy takie coś może nadawać sie do reklamacji ? Nie pamiętam żebym uderzył w telefon lub aby mi spadł. Drugie pytanie czy jest możliwość wymiany wyświetlacza i ile taki bajer kosztuje >? Telefon to Nokia 5200

Odnośnik do komentarza

haha sie porobilo :o Kupilem sobie jakis czas temu Nokie 6070, nic wiecej mi nie trza. Miala sima ery wiec nie zdejmowal, bo mam taktaka. Wsio ok bylo do dzis. Chcialem mmsa wyslac i nie szlo (a ustawienia fabryczne ery, wiec powinno isc), wiec wbilem na strone ery i pobralem 'sms z ustawieniami mms', zapisalem, ale nadal nie chcialo sie wyslac. Probowalem wyslac eske...nie idzie rowniez. Przelecialem wszystkie opcje, centrum informacji, nowe profile wysylania i nic, ustawilem ustawienia fabryczne -dupa. ani smsy, ani mmsy nie idzie wysylac (odbierac moge). Wkurzylem sie i ..wlozylem sima do starej noki (6610) i chce wyslac eske...dupa nie idzie :o Co to se karte Sim popsulem tym sciagnieciem ustawien ze strony producenta? W starym aparacie nic nie zmienialem.... kurde co za czarna dupa teraz?

Odnośnik do komentarza
haha sie porobilo :o Kupilem sobie jakis czas temu Nokie 6070, nic wiecej mi nie trza. Miala sima ery wiec nie zdejmowal, bo mam taktaka. Wsio ok bylo do dzis. Chcialem mmsa wyslac i nie szlo (a ustawienia fabryczne ery, wiec powinno isc), wiec wbilem na strone ery i pobralem 'sms z ustawieniami mms', zapisalem, ale nadal nie chcialo sie wyslac. Probowalem wyslac eske...nie idzie rowniez. Przelecialem wszystkie opcje, centrum informacji, nowe profile wysylania i nic, ustawilem ustawienia fabryczne -dupa. ani smsy, ani mmsy nie idzie wysylac (odbierac moge). Wkurzylem sie i ..wlozylem sima do starej noki (6610) i chce wyslac eske...dupa nie idzie :o Co to se karte Sim popsulem tym sciagnieciem ustawien ze strony producenta? W starym aparacie nic nie zmienialem.... kurde co za czarna dupa teraz?

Po mojemu to styknie do BOK-u zadzwonic. No ale uprzedzam Cie, ze to chyba zlotowke kosztuje :keke:

 

Kurs na dodzwonienie sie do boku to 1.0 :D

Odnośnik do komentarza

dzis rano probuje wyslac eske ze starego aparatu: poszlo od reki...wlozylem karte do nowego: od reki :o Bez zmiany ustawien...jakby nigdy nic. Tak se mysle ze moze jakas awaria byla w rejonie? Cos jak na meczu czy innym masowym zbiorowisku (>20k)wiary-nie idzie czesto esek wysylac, bo "antena nie daje rady tyle obsluzyc naraz prob". Dziwna rzecz, bo jak nagle sie zjebalo - tak sie samo naprawilo :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was przedłużał umowę przez kuriera w Erze? Dokładnie chodzi mi o to, że telefon który mam jest na ojca, który mieszka w Hiszpanii i on nie przyjedzie do kraju specjalnie tylko po to żeby przedłużyć umowę. Czy kurier, który przychodzi z umową do podpisania to bardzo dokładnie sprawdza dane osobowe? Bo jeśli nie to sam bym podpisał umowę za ojca i byłoby po problemie.

Odnośnik do komentarza

Podobną sytuację miałem w Plusie ca. 3 lata temu i wówczas pan kurier zawiózł przesyłkę do domu i zażyczył sobie obejrzeć przed podpisaniem aneksu mój dokument tożsamości ze zdjęciem. Mnie nie było, dokumentu nie było, ojcu podpisać nie pozwolił.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś z Was przedłużał umowę przez kuriera w Erze? Dokładnie chodzi mi o to, że telefon który mam jest na ojca, który mieszka w Hiszpanii i on nie przyjedzie do kraju specjalnie tylko po to żeby przedłużyć umowę. Czy kurier, który przychodzi z umową do podpisania to bardzo dokładnie sprawdza dane osobowe? Bo jeśli nie to sam bym podpisał umowę za ojca i byłoby po problemie.

 

Ja przedłużałem jakiś miesiąc temu. Zamów kuriera, mailem czy przez telefon zapytaj swojego ojca o numer i serię dowodu (tego życzy sobie kurier) a potem podpisz się na aneksie jego imieniem i nazwiskiem. Wbrew pozorom kurier też nie ma za wiele czasu, aby chciało mu się ponownie dzwonić i wracać więc daję głowę, że z podpisaniem aneksu nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...