Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie napisałem, że chcę go kupić na abonament (byłbym frajerem gdybym tak uczynił). Oczywiście kupię go na Allegro, ale dopiero na wiosnę. A pytam sie, czy będzie w naszych sieciach, bo jeśli będzie to kupię "polaka", a nie "anglika" i będzie ich trochę na rynku, a nie tylko pojedyncze sztuki. Wówczas też cena szybciej będzie spadać. Kapejszyn?

 

Mitnick opychaj tego NECa za 120. Po pierwsze telefon jest taki sobie, a marka jest mało chodliwa. A raczej dużo więcej za niego nie weźmiesz.

Odnośnik do komentarza

Mam problem dotyczący mojej Nokii 5200.

 

Ściągnąłem sobie za pomocą wbudowanego browsera Operę Mini, niestety nie mogę jej zainstalować. Pojawia się komunikat "Połączenie danych pakietowych niedostępne" :/ Próbowałem różnych konfiguracji pobranych ze strony Plusa (operator) jak i Nokii (producent) ale tylko przy ustawieniu Plus WAP CSD działa mi defaultowy browser. Przy innych każde połączenie z internetem kończy się wcześniej wspomnianym komunikatem.

 

Ktoś ma jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza

Niedlugo bede musial zmienic moj przedpotopowy, niezniszczalny telefon - Siemens ME 45 na cos nowszego. W sumie siemens mi pasuje bo jest prosty i szybki, laduje na glebie srednio 3-4 razy w tygodniu i nic mu nie jest ale ostatnio zaczal sie czesto wieszac no i bakteria jest tak slabiutka, ze musze ja codziennie karmic.

 

Chce szybki, w miare niezawodny i posiadajacy wszystkie niezbedne funkcje aparat za sensowna kase. Bede kupowal na allegro bo umowa konczy mi sie za pol roku i nie chce sluchawki z menu operatora (Orange). Wybralem sobie 4 modele sposrod ktorych pewnie wybiore jeden:

 

- W710i

- K550i

- W810i

- Panasonic SA6

 

Jesli ktos chce mi cos doradzic/odradzic to chetnie poslucham. Najbardziej mi podchodzi W710i ale ma najslabsza baterie i bedzie najdrozszy. Gdyby SA6 mial BT to wogole bym sie nad SE nie zastanawial ale SA7 ktory juz BT ma jest chyba absolutnie nie do dostania.

Odnośnik do komentarza

Mam taki większy problem. A raczej mój tata ma. Posiada on telefon BenQ - Siemens C81, chciał wejść do menu i telefon nagle mu się wyłączył. Próbował go włączyć, ale telefon nie kontaktował. Nawet jak podłączy się go do ładowania to nic się nie dzieje. Mogło paść oprogramowanie? Jeśli tak to ile wgranie nowego kosztuje?

Odnośnik do komentarza

@Bebok: dziewczyna ma K550i. Bateria szybko jej pada, gdy rozmawia (dość sporo gadamy). Nie byłoby to dziwne, gdyby pozostałe funkcjonalności sprzętu (aparat, latarka, MP3, BT) też mocno zajeżdżały baterie, ale tak nie jest. Nie wiem w czym problem, czy to specyfika modelu, czy może wada jej egzemplarza. Poza tą "niedogodnością" tel jest spoko (IMHO latarka rulez).

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy dosc sporo? Godzina, dwie dziennie? Dziwne to dosc bo z bateria nie powinno byc tak tragicznie bo w koncu to Li-Pol 950 mAh...

 

Wsrod tych trzech SE ktore wymienilem to K550i wydaje sie miec najlepsza baterie (LP 950 vs. LON 900).

 

BTW - jak bardzo pomocny jest AF w aparacie i ta latarko lampa blyskowa? Bo W710i ma 2mpix ale bez AF a W810i i K550i maja tez 2mpix ale z AF.

Odnośnik do komentarza

Godzina dziennie ze mną, pewnie drugie tyle z innymi. Wiem, bateria wydaje się dobra, mi też zachowanie wydaje się dziwne. Z drugiej strony wiesz jak precyzyjne są kobiety jeśli chodzi o kwestie techniczne.

 

Co to jest AF? Jak chcesz jeszcze coś wiedzieć, to daj znać - zapytam. Na razie przekazuję jedynie utyskiwania ;)

Odnośnik do komentarza

AF? Auto Focus zapewne ;]

 

W moim SE D750i mam właśnie 2 MPIX aparat z AF i przyznam szczerze, że jak na telefon to radzi sobie całkiem nieźle. Zdjęcia wieczorową porą i nocą wychodzą naprawdę przyzwoicie (co jest zasługą, bez wątpienia, tej latarko-lampy).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
buahaa, Panie takie rzeczy to tylko na allegro. w Play jest nokia E51, która jest bardzo udanym modelem.

Panie, nie interesuje mnie E51 tylko N82. Tu piszą, że wkrótce będzie dostępna. Ale jestem ciekaw czy będzie dostępna w sieciach komórkowych, a nie tylko na nokia.pl

 

Nokia 2630 też miała być dostępna w erze w grudniu, a ciągle jej nie ma, więc ... (resztę sam sobie dopowiedz).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...