Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jak do dzwonienia- Nokia 6070. Wszystko to ma. Dźwięk może nie najwyższych lotów ale naprawdę dobry telefon. Nie niszczy się w nim praktycznie nic poza obudową- spadł mi z 15 na ziemię. Bateria w porządku, aparty ma. Cena w komisie koło 300-350.

Ja szukam jednak czegoś z MP3 bo popsuł mi się Ipod i nie chce nowego kupować. Zastanawiam się nad SE W810i a Nokia 5300.

Odnośnik do komentarza

Hej,

zmieniam operatora, więc również i aparat. Ograniczam koszty, więc wybrałem parę modeli, które dostanę w abonamencie za minimalną opłatą i zastanawiam się który spośród nich wybrać. Jeśli ktoś miał styczność z którymś z tych telefonów, wszelkie opinie będą mile widziane. Wybieram między:

Samsung (L760, Z400, Z370, Z170)

LG (KU800, KU250, KU311)

Nokia 6151

 

Najbardziej "na wygląd" pasuje mi Samsung L760, ale każdy z wymienionych mi jako-tako odpowiada, więc chciałbym wybrać ten, który będzie nie tylko ładny, ale i sprawny.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem posiadaczem Nokii 6151. Kupiłem ją z wadliwym oprogramowaniem (po wyłączeniu telefonu resetowały mi się ustawienia dźwięków i wyświetlacza), ale po wgraniu nowego softu wszystko jest ok. Telefon spełnia wszystkie moje wymagania. Bateria również trzyma długo, no chyba, że często słuchamy mp3. Z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić. No może jedyną wadą jest skrzypiąca tylna obudowa, ale z tego co zauważyłem, akurat mi skrzypi, a mojemu bratu nie.

Odnośnik do komentarza
Hej,

zmieniam operatora, więc również i aparat. Ograniczam koszty, więc wybrałem parę modeli, które dostanę w abonamencie za minimalną opłatą i zastanawiam się który spośród nich wybrać. Jeśli ktoś miał styczność z którymś z tych telefonów, wszelkie opinie będą mile widziane. Wybieram między:

Samsung (L760, Z400, Z370, Z170)

LG (KU800, KU250, KU311)

Nokia 6151

 

Najbardziej "na wygląd" pasuje mi Samsung L760, ale każdy z wymienionych mi jako-tako odpowiada, więc chciałbym wybrać ten, który będzie nie tylko ładny, ale i sprawny.

z tej puli zdecydowanie Nokia...

Odnośnik do komentarza

No niby znajomi chwalą sobie ten model, bateria trzyma ponoć do 6 dni przy słabszym użytkowaniu. Z wieszaniem (na 5 znajomych posiadających 3110 Classic jedna miała problemy, oddał do serwisu, wymienili soft i jest gitara)raczej nie ma problemu, zależy jaki egzemplarz dostaniesz. Zdjęcia na moje oko wychodzą średnie, bo punkt odniesienia mam w Samsungu U600 (3,2 mpx), dlatego trudno mi określić obiektywnie.

A i parametry wyświetlacza (rozdzielczość) jest niska, ale mimo to jest dość czytelny.

Odnośnik do komentarza

Posiadam nowa nokie e 50 i teraz pojawia sie problem.Studiuje przy granicy z Polska, a wiec normalnie lapalem zawsze polska siec...Przy noki e 50 nie mogę calkowicie zlapac polskiej sieci...pojawia sie tylko czasem i na krotko.Moja wspollokator,majacy tez nokie e 50 ma na niej normalny zasieg bedac w tym samym miejscu w pokoju...Czy powodem ww sytuacji moze byc to,ze ja posiadam starą karte sim ,a wspolokator ma nową karte a w dodatku w przeciwienstwie do mnie na abonament?a moze kom jest zepsuta?Choc watpie,bo mam ja pare dni...

Odnośnik do komentarza
No niby znajomi chwalą sobie ten model, bateria trzyma ponoć do 6 dni przy słabszym użytkowaniu. Z wieszaniem (na 5 znajomych posiadających 3110 Classic jedna miała problemy, oddał do serwisu, wymienili soft i jest gitara)raczej nie ma problemu, zależy jaki egzemplarz dostaniesz. Zdjęcia na moje oko wychodzą średnie, bo punkt odniesienia mam w Samsungu U600 (3,2 mpx), dlatego trudno mi określić obiektywnie.

A i parametry wyświetlacza (rozdzielczość) jest niska, ale mimo to jest dość czytelny.

 

 

Wielkie dzięki za informację :)

Odnośnik do komentarza

Zasadnicze pytanie, telefon ma byc nowy czy używany ?, do jakiej kwoty ma być zakup. Ja jestem posiadaczem Nokii 6120 za która zapłacilem 700 zł, i w niej odtwarzacz mp3 jest naprawde swietny, smiem nawet stwierdzić że dzwięk jst lepszy niz w Nokii N73. Mam karte 4 gb i telefon nic a nic nie muli, a przypominam że jest to symbian.

Odnośnik do komentarza
Posiadam nowa nokie e 50 i teraz pojawia sie problem.Studiuje przy granicy z Polska, a wiec normalnie lapalem zawsze polska siec...Przy noki e 50 nie mogę calkowicie zlapac polskiej sieci...pojawia sie tylko czasem i na krotko.Moja wspollokator,majacy tez nokie e 50 ma na niej normalny zasieg bedac w tym samym miejscu w pokoju...Czy powodem ww sytuacji moze byc to,ze ja posiadam starą karte sim ,a wspolokator ma nową karte a w dodatku w przeciwienstwie do mnie na abonament?a moze kom jest zepsuta?Choc watpie,bo mam ja pare dni...

 

Może to być podyktowane tym, że w co 3ciej e50 jest zjebany soft :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...